Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Więcej G I G A N T A M A X w Sword i Shield
21.10.2019, 13:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.10.2019, 14:44 przez KNB1307.)
RE: Więcej G I G A N T A M A X w Sword i Shield
Tak jak wersja Z po XY Tongue
Ciekawe co będzie następne główna seria czy jakiś kolejny badziew jak Let's Go.

Jakieś ploty o directcie krążą po sieci (ewolucje starterów mieliby pokazać) - pewnie ściema, ale ludzie obstawiają 13.11 - trochę dziwna data.

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
21.10.2019, 19:32,
Starterów raczej nie pokażą. Mówili w ostatnich wywiadach że lepiej będzie jeśli gracze ich nie zobaczą przed premierą i powinni sami je odkryć w grze czy coś takiego.
Odpisz
21.10.2019, 19:45, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.10.2019, 14:57 przez KNB1307.)
Dobrze że w dniu premiery strony w stylu serebii.net mają już takie info bo nikt nie ma ochoty w połowie zabawy zaczynać gry od nowa bo starter okazał się krzyżówką Venusaura i Delphoxa na którą nie może patrzeć (a rywal ma coś od czego oczu nie można oderwać), albo męczyć się z ewolucją poka by odkryć że nie ma ewolucji lub ewoluuje przez kamień (serio widziałam takie wpadki nie tylko u początkujących).

[Obrazek: EG-xtfkWkAACIli.jpg]

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
21.10.2019, 22:11,
Cytat:Axel - I na tym polega zabawa oni zapowiedzieli że tego nie zrobią w którymś wywiadzie (nie zamierzają zrobić DLC z resztą poków). Gdyby ogłosili że dodadzą resztę później to nie było by tematu.
W kolejnych grach ponoć ma być tak samo jak w Sw&Sh i nie dodadzą nowych poków do starych gier i nie ma gwarancji że w następnych grach nie wytną kolejnych.
Spokojnie, plany mają to do siebie, że się zmieniają. Jeszcze przyjedzie Masuda na białym koniu i ogłosi, że "Wsłuchaliśmy się w głosy fanów, następne gry będą miały wszystkie Pokemony!". Przecież, jak to szło - "Chcielibyśmy, żeby wszystkie Pokemony dostały Megaewolucję"? Big Grin
Choć nie ukrywam, że w DLC wątpię - Pokemony nigdy nie lubiły nowości i od zawsze są technologicznie w tyle za konkurencją. Moim zdaniem, o ile tworzenie "ulepszonych wersji" miało sens 10 lat temu, gdy internet na konsolach jeszcze raczkował, o tyle teraz nie widzę żadnego wytłumaczenia poza niechęcią twórców.
Odpisz
22.10.2019, 18:38,
Zbrakło czasu na dopracowanie gry- jak zawsze, zamiast puszczać co roku jakąś gene powinni się troszkę wstrzymać i zrobić porządną produkcje a nie jak zawsze po łebkach. Zgadzam się z Axelem że GF wraz z nintendo jest dalekow tyle za konkurencją- ciężko im pewne rzeczy wyważyć pomiędzy nowinkami (a taką konsola switch przecież jest) a korzystaniem z nieco lepszych rozwiązań czy też dopracowaniem gry tak by była zrobiona od a do z. Przecież niewykorzystanych lokacji w większości gen jest mnóstwo- życia mnie nie starczy aby grać w te rimejki....
Odpisz
23.10.2019, 23:36,
Jakoś niespecjalnie czekam na te gry. Mam wrażenie, że wszystko co "najlepsze" już i tak pokazali w trailerach i właściwie nie ma tam już niczego specjalnego.
Z dużych... em, mega.... a nie, z-move..., a nie... jeszcze inaczej je nazywają. Mniejsza oto, jeśli chodzi o duże giga coś tam... Po latach utrzymywania fit figury Pikachu w swojej giga formie najwyraźniej wpierdzielił Alcremie i wielki bebech gotowy. Mam nadzieję, że mu się nie odbije i po trzech rundach gigamaksowania nie spuści się z niego od tyłka strony. Eevee, ano wystarczy wrzucić do pralki na 90 stopni i jest, ładny, puszysty i tylko te trupie oczy przerażają. Kolega Meowth wygląda nawet zacnie, nieco jak biegający nago wielkolud z Ataku tytanów i pożytek będzie pewnie z niego taki sam. Butterfree przykoksił równo, ale potem sobie myślę, na co, po co i w jakim celu? Jeśli któryś z liderów nie będzie wykazywał miłości do robactwa to motylek dalej będzie siedział pod postacią Metapoda gdzieś pod drzewem w lesie Viridian. No i kto na koniec... Snivy... a nie, zimno, czy to może Charizard?! Tak, łał, nareszcie, totalnie zapomniany przez twórców pok z pierwszej geny. Kto, jak kto ale ty Czarizard zasłużyłeś na mega fajną ikso igreko ewolucję. Już widzę tłumy jarające się możliwością zagrania Czarizardem w jego super giga coś tam formie. Chrzanić resztę motłochu z innych generacji. #Czarizardforever.
Wstrzymam się z kupnem gry, ewentualnie zakupię jakiegoś Mario, Zeldę, albo inne cudo z nintendo, tym bardziej, że od iluś lat mam wrażenie, że z każdą kolejną poke-grą, która zawodzi mnie bardziej i bardziej twórcy śmieją się ze mnie jak z naiwniaka, któremu dało się wcisnąć kolejny kit.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości