Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Więcej G I G A N T A M A X w Sword i Shield
16.10.2019, 16:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2019, 11:19 przez Nilson.)
Więcej G I G A N T A M A X w Sword i Shield
Zapowiadane na dzisiaj nowe informacje dotyczące nadchodzących gier Pokémon Sword i Pokémon Shield chyba rozczarowały niecierpliwych fanów...

Przeglądając pierwsze komentarze i reakcje na Facebooku czy Youtubie, nie da się nie zauważyć kręcenia nosem na kolejne formy Pokémonów z pierwszej Generacji.

[Obrazek: 72279241-10157683459147390-5718481356686622720-o.jpg]

Gigantamax Pikachu
Nowy ruch G-Max Volt Crash
Paralizuje wszystkich przeciwników

Gigantamax Eevee
Nowy ruch G-Max Cuddle
Pokemony przeciwnej płci zadurzają się

Gigantamax Charizard
Nowy ruch G-Max Wildfire
Wszystkie Pokemony typu innego niż ogniste dostają obrażenia przez 4 rundy

Gigantamax Butterfree
Nowy ruch G-Max Befuddle
Paralizuje, zatruwa albo usypia

Gigantamax Meowth
Nowy ruch G-Max Gold Rush
Oszałamia wszystkich przeciwników i dodaje bonus pieniężny po walce

[Obrazek: kXB64Wv.png]

Na domiar złego, trzy z powyższych Pokémonów będzie relatywnie trudna do zdobycia. O ile dystrybucja Meowth, podobnie jak w przypadku premier wcześniejszych gier, będzie ograniczona czasowo; tak żeby zdobyć specjalnego Pikachu czy Eevee będziemy musieli mieć adekwatne kopie gier Let's Go.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
16.10.2019, 16:42,
RE: Więcej G I G A N T A MA X w Sword i Shield
Coś za dużo tego badziewia jest z 1 geny. W ogóle przypominają trochę jakby sprite'y z pierwszej geny albo nie mogły ewoluować do końca, albo się prze ewoluowałyTongue
Odpisz
16.10.2019, 18:37,
Meowth awansuje na trzecią maskotkę Pokemonów, a jeszcze regionalną ewolucje ma dostać. Jeszcze jakby tak pojawiła się Giga Clefairy to mogłaby konkurować Tongue
Odpisz
16.10.2019, 18:50,
pokemonek123 nie mów hop. W następnym trailerze zobaczysz Tongue
Odpisz
16.10.2019, 18:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.10.2019, 19:03 przez KNB1307.)
Pikachu i Butterfree wyglądają jak ostro przekarmione Tongue
Charizard przedawkował koktajl Mołotowa a Meowth wygląda jakby go z maszyny tortur ściągnęli.
Eevee ok (pewnie dlatego że nie różni się bardzo od oryginału Tongue), ale ten głos na trailerze - mogli mu zostawić normalny [Obrazek: 133.png]
No i oczywiście wysłali tym wiadomość kupujcie let's go bo nie dostaniecie poków - czy ta samiczka Eevee z trailerów ma ogon z let's go (to jedyna rzecz z tej gry która powinno ocaleć - resztę skasować).
Teraz czekać tylko na bonus dla osób które grają w GO.

GDZIE SĄ EWOLUCJE STARTERÓW! CO TO MA BYĆ ZA MARNA PARODIA! JUŻ Z MIESIĄC TEMU POWINNI JE POKAZAĆ!

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
16.10.2019, 19:17,
Tego się właśnie obawiałem. Dali na odczepnego galarską formę dla Zigzagoona i Linoone, oraz Obstagoona, a reszta to typowy kanto pandering. Nawet nie ma pewności, czy Venusaur i Blastoise dostaną gigantimax. Nie namówią mnie na lgpe ekskluzywnymi formami dla pikacza i eevee. Tylko ten Butterfree to zaskoczenie, tyle że do mocnych poków nie należy
Odpisz
16.10.2019, 19:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.10.2019, 19:23 przez KNB1307.)
Czarek dostał bo to pok Leona - było by dziwnie gdyby nie dali mu takiej formy Tongue

Odpisz
16.10.2019, 19:41,
Zastanawia mnie w jaki sposób zdobywamy tego Eevee/Pikachu. Czy będzie dostępny tylko jeden stworek na grę, czy też będziemy mogli przesłać ich sobie do S/S więcej i później się nimi wymienić. Mam nadzieje, że ta druga wersja. Już zniosę jakiś czasowy limit, że po przesłaniu jednego Pikacza, trzeba będzie odczekać tydzień by przesłać drugiego, ale niech dadzą możliwość przesłania ich więcej i wymiany nimi, proszę D:
Odpisz
16.10.2019, 19:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.10.2019, 19:55 przez KNB1307.)
Obawiam się że będzie jak z duszą Eevee i Pikachu w smashach Sad
Niech zgadnę chcesz mieć oba, ale nie chcesz kupować obu gier Tongue
Dlaczego mam wrażenie że to powtórka z rozrywki - pamiętacie Torchica z XY.

Mogliby po prostu wsadzić mega poki jako te nowe formy i po sprawie by było a nie przekarmiać Pikachu i wciskać nam że to nowa forma.

Przynajmniej w tej nowej formie naprawili oczy Butterfree - już nie są takie puste i bez życia.
Tak se myślę ciekawe jak shiny Eevee i Charizard będą w tych formach wyglądać (czy przy wyjściu z tego wielkiego pokeballa będzie ogromny błysk)

Odpisz
16.10.2019, 20:05,
Mam i Lets go eve i pikachu i szczerze po co mam się męczyć z przesyłaniem czegoś (czy ściąganiem bo savy) dla czegoś czego nie będę wcale używał Tongue Ja z kolei mam nadzieję że nie będę musiał korzystać z tychże giga form ze względu na to że jednak to jest już nieco przegrzane. Tak tez miałem z z moves. Dało się bez tego przeżyć Big Grin
Odpisz
16.10.2019, 20:30,
KNB1307 napisał(a):Niech zgadnę chcesz mieć oba, ale nie chcesz kupować obu gier
Właśnie. Kolekcję trzeba uzupełnić Tongue

Sheanheavel napisał(a):Ja z kolei mam nadzieję że nie będę musiał korzystać z tychże giga form ze względu na to że jednak to jest już nieco przegrzane. Tak tez miałem z z moves. Dało się bez tego przeżyć
To ja tak miałam z mega ewolkami. W którejś tam grze, pod jej koniec, ktoś nam mówił, że jesteśmy mistrzami mega ewolucji. Śmiać mi się chciało, bo ja ani razu nikogo nie mega-ewoluowałam xD Generalnie nie jestem zwolenniczką tych wszystkich mega, giga i z-ruchow. Jednakże jakbym miała wybierać, to Z-Moves wypadają najlepiej - ale tylko dlatego, że dosłownie każdy pok może użyć tego ataku, a mega ewolucje były tylko dla wybrańców. Gigantamaxy są raczej dla wszystkich, ale też tylko niektóre stworki posiadają inną formę.

Ciekawe czy w multi battle, będzie można gigantamaxować dwa poki naraz z jednego teamu Tongue
Odpisz
16.10.2019, 20:51,
Tylko Butterfree mi podszedł. No nic. Więcej argumentów na skipa geny.

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
16.10.2019, 21:13,
Na giga meowth to chyba wzięli ten stary mem z long cat https://images.app.goo.gl/8bobPgG4gEHuR6xw7 xD

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
17.10.2019, 7:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.10.2019, 17:45 przez KNB1307.)
Dynamax jest dla wszystkich poków a te "specjalne" formy to Gigantamax - ciekawe co z legendami też specjalne formy dostaną czy może nowy rodzaj tego max coś tam Tongue
Mi się nigdy nie podobały mega i z-move - zbędne mieszanie w mechanice - kiedy ogłosili że ich nie będzie nawet się ucieszyłam, ale nadal pamiętam jak wcześniej w jakimś wywiadzie zapewniali że każdy pok dostanie mega w przyszłości - bardzo nieładnie tak kłamać w żywe oczy.
Z-move jeszcze były znośne, ale mega to była przesada w dodatku nie te poki co trzeba je dostały. Fajnie że takiego Butterfree teraz podkręcili, ale to chyba tylko na 3 tury a potem wraca stary bezużyteczny motylek o martwych oczach (tak skopali jego model - tak na marginesie oczy Umbreona też ).

Big Grin (ludzie im nie odpuszczą)
http://pm1.narvii.com/7348/9d93b76907230...v2_uhq.jpg

https://i.kym-cdn.com/photos/images/news...02/0af.jpg

it also confirms that in the Wild Area you will sometimes see the strong looking Pokémon with a yellow aura. These have a few max IVs and may have some Egg Moves

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
18.10.2019, 16:47,
RE: Więcej G I G A N T A M A X w Sword i Shield
KNB1307 napisał(a):Dynamax jest dla wszystkich poków a te "specjalne" formy to Gigantamax

Aaa fakt, nie wiem czemu ale pomyliło mi się, że te Dynamaxy to te raidy, dlatego błędnie tego słowa użyłam xD Spoko, za miesiąc wszystkie nowe nazwy i mechaniki opauję... Ach, jeszcze tylko miesiąc, niecały Big Grin
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości