Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pocket Monsters - informacje o nowej serii anime
29.09.2019, 12:13, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2019, 12:39 przez Daru.)
Pocket Monsters - informacje o nowej serii anime
Podczas dzisiejszego odcinka anime ujawniono informacje o nowej serii Pokémonów, zatytułowanej po prostu Pocket Monsters! Ich podsumowanie oraz krótki zwiastun - poniżej!
  • Główni bohaterowie serialu to dwójka chłopców - Ash i zupełnie nowa postać o imieniu Go (ゴウ).
  • Ash ma 10 lat i marzy o zostaniu najsilniejszym trenerem Pokémonów. Jego partnerem jest Pikachu.
  • Go również ma 10 lat i dopiero rozpoczyna swoją przygodę. Jego celem jest schwytanie wszystkich stwórków, a w szczególności mitycznego Pokémona Mew, którego spotkał, gdy był mały. Jego partnerem jest Scorbunny. Został on zaprojektowany przez Kena Sugimori, gra go Daiki Yamashita.
  • Tak jak ogłoszono wcześniej, obaj bohaterowie będą podróżować po całym świecie.
  • Premiera nowej serii zaplanowana jest na 17 listopada, godzinę 17:30 (09:30 czasu polskiego zimowego) - tego dnia wyjątkowo wyemitowane zostaną dwa odcinki.
  • Będzie to pierwsza seria, do której muzyki nie będzie tworzył Shinji Miyazaki - w roli kompozytora zastąpi go Yuki Hayashi, znany z opracowywania muzyki do serialu My Hero Academia (który w Polsce był emitowany na antenie Polsat Games).

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
29.09.2019, 12:23,
RE: Pocket Monsters - informacje o nowej serii anime
"Cześć, jestem Ash i mam 10 lat"
"Cześć Ash, ja też mam 10 lat"

Przepraszam, ale z uwagi na czas trwania animca mogę to skojarzyć tylko w jeden sposób.

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
29.09.2019, 12:34,
"schwytanie wszystkich stworków"
ta, akurat :/ albo będzie to łapanie kilku na region jak zwykle, albo szybka scena i nigdy tych Pokemonów nie zobaczymy
Odpisz
29.09.2019, 12:37,
Znaczy - to jest celem Go i zostało to oficjalnie ogłoszone. Nie spodziewam się, że będzie pokazane łapanie każdego jednego Pokemona, ale jakieś podsumowania pewnie co parę odcinków będą.

Odpisz
29.09.2019, 13:14,
Fajna reklama Polsat Games, w której jest już coraz mniej contentu i z gier i z anime Tongue

Gdyby nie wcześniejszy leak, to może bym był zaskoczony. Na plus głos nowego protagonisty (Deku z BHA), ale i tak nie ma to dla nas znaczenia Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
29.09.2019, 14:02,
Ta zapowiedź to dla mnie takie "meh". Ani grzeje, ani ziębi. Wydaje mi się że temat zostanie potraktowany po łebkach. I serio bohater ma się nazywać Go? I musi być to akurat Mew? Nie może być Celebi albo Victini?

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
29.09.2019, 15:37,
Dalej 10 lat? To co Rica wspominała, ze Ash ma trochę dojrzeć? Wygląda na to, że chodziło jej tylko o to, że znów będzie robić za lidera/mentora grupy z którą podróżuje, tak jak miało to miejsce w Kalos.
Odpisz
29.09.2019, 18:36,
To ma być oddzielna seria dla głównego anime. Pozotaje czekać.

Odpisz
29.09.2019, 20:22,
To prawda, Ertix. Hej, skoro w tej nowej serii wystąpią wszystkie Poki ze wszystkich regionów, to może pojawi się Porygon i jego ewolucje? Może wreszcie dadzą rolę temu trojgu Wirtualnych Pokemonów? Jeśli nie Ashowi z głównego anime, to może Ashowi z tej nowej linii czasu, albo chociaż temu trenerowi Scorbunny'ego?

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
29.09.2019, 20:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2019, 20:57 przez KNB1307.)
Co za przypadek że celem tego nowego dzieciaka jest złapanie wszystkich poków - wprowadzają taką postać właśnie wtedy kiedy zamierzają wycinać poki z gier - ładnie sobie strzelili w kolano (znowu).
Ten chłopak to "żywa" reklama Pokemon Go Tongue

Jak go zobaczyłam to od razu pomyślałam o nim:
[Obrazek: 253px-XY_Youngster.png]

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
30.09.2019, 11:48,
Cytat:Hej, skoro w tej nowej serii wystąpią wszystkie Poki ze wszystkich regionów, to może pojawi się Porygon i jego ewolucje? Może wreszcie dadzą rolę temu trojgu Wirtualnych Pokemonów? Jeśli nie Ashowi z głównego anime, to może Ashowi z tej nowej linii czasu, albo chociaż temu trenerowi Scorbunny'ego?
Nikt nie powiedział, że pojawią się wszystkie Poki. Zresztą, prawdopodobnie cel Go nawet nie będzie ogrywał większej roli, bo to trochę norma w anime. Ile razy Iris zrobiła cokolwiek, żeby zostać Mistrzynią Smoków, albo ile razy Brock trenował do zostania hodowcą? Pewnie se przypomną na kilka odcinków, że łapanie Pokemonów jest jego celem i tyle.
Odpisz
30.09.2019, 21:59,
Ash w trailerze mówi ze chce zostać najsilniejszym trenerem, nie mistrzem, tak? To oznaczałoby, że wszystkie pokémony, które złapał w poprzednich odcinkach dalej posiada? Czy jest to całkowicie inne anime z Ashem, który posiada only Pikachu?

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
30.09.2019, 23:15,
Wydaje mi się, że jest to całkowicie inne anime. Styl w którym jest rysowany ten plakat wskazuje, że będzie to historia alternatywnego Asha z M20 i M21. Gdyby to rzeczywiście była część głównej serii odbywałaby się całkowicie w Galar a nie na całym świecie. Poza tym jak na główną serię "Pocket Monsters" jest stanowczo za krótka (biorąc pod uwagę, że ta druga data najprawdopodobniej oznacza zakończenie serii).
Odpisz
2.10.2019, 14:42,
Brzmi ciekawie, ale nie wiem, czy nie wolałbym czasem zupełnie nowego głównego bohatera. Nie linczujcie mnie - po prostu powiew świeżości byłby chyba spoko Smile
Odpisz
4.10.2019, 20:07,
wiekszosc ludzi chce odejscia asha wiec sie nieboj

Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości