Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 22 dni)

Sword i Shield promo

Sirfetch'd oficjalnie ujawniony
18.09.2019, 15:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.09.2019, 16:56 przez Daru.)
Sirfetch'd oficjalnie ujawniony
W specjalnym filmiku zamieszczonym na oficjalnych pokemonowych kanałach YouTube pokazano światu Sirfetch'da - Pokémona o typie walczącym, w którego ewoluują Farfetch'dy zamieszkujące region Galar, które stoczyły wiele trudnych bitew. Nowy stworek dostępny będzie tylko w grze Pokémon Sword. Wideo, o którym mowa - poniżej!

Sirfetch'd może poznać nowy potężny atak Meteor Assault (Meteorowy Szturm), po użyciu którego stworek nie będzie mógł nic zrobić w następnej turze.

Odpisz
18.09.2019, 19:25,
RE: Sirfetch'd oficjalnie ujawniony
No tym razem pojechali. Cwaniak z patykiem poru stał się jeszcze bardziej cwańszy z patykiem poru, tarczą z zielonej kapusty oraz kolejnym wariantem Giga Wstrząsu na deser. Może jeszcze niech dadzą mu hełm ze szpinaku oraz zbroję piersiową z jemioł i mamy królewskie danie Galaru. A tak ogółem 9/10 za jego wygląd.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
19.09.2019, 7:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2019, 7:52 przez KNB1307.)
Poczekaj aż ujawnią ekskluzywną regionalną formę dla Shield Tongue - ciekawe którego poka wezmą (może zajmą się Taurosem lub Dunsparce Tongue ).
W sumie mamy co chcieliśmy - od kilku generacji fani proszą o ewolucję kaczora.

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
19.09.2019, 12:53,
pojechali po bandzie. Tyle zachodu z revealem byle tylko jego ujawnić...

Generalnie mocny zawód, ale sam pok wporzo. Gorzej, że jak na razie więcej galariańskich form mi się podoba niż samych "nowych" poków, a zasadniczo już 100% potwierdzony leak nie daje mi zbyt wielkiej nadziei na zmianę. Pożyjemy, zobaczymy.

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
2.10.2019, 14:43,
I to zadecydowało o moim wyborze wersji. Szczerze - mega mi się podoba ta nowa forma. Czekam z niecierpliwością!
Odpisz
2.10.2019, 18:49,
Szczerze liczyłem na jakąś nową wersję Cubone'a- Alolan form był kozacki. Może w nowym video coś ciekawego jeszcze pokażą Wink
Odpisz
3.10.2019, 18:33,
@UP

Cubone nie ma wersji regionalnej tylko MarowakSmile
Raczej nikt z pokazanych regionalnych wersji Poków w Alolii nie dostanie 2 wersji regionalnej w Galar czyli zapomnij o Marowaku,Raichu,Golemie,Ninetales etc.Prędzej dostaniemy Galarian Arbok(skoro Weezing jest),może jakiś Fearow albo inny postpolity ptak z pozostałych regionów Smile.
Ja osobiscie licze na Galarian Dewgong(Ice/Ground),Może Onix i Steelix typing obojętny ale skoro Golem mógł dostać Elektryczny to i Onix z evo np.Rock/Electric i Steel/Electric,Flygon typ Grass/Ground lub Grass/Flying i wiele więcej ale mozna by tak pisac i by znaków brakło:p
Odpisz
4.10.2019, 13:23,
Liczyć i łudzić- nie oznacza wierzyć Tongue Nie sądzę żeby w tym przypadku ograniczali się z galar form tak mocno do 1 geny. Chyba że ściemniają że nie będzie całego dexa bo zwiększyli liczbę Galar form.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości