Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promoKoniec Ligi Alola - tytuły nadchodzących odcinków anime
12.09.2019, 18:13,
#1
Koniec Ligi Alola - tytuły nadchodzących odcinków anime
Słońce i Księżyc
Poznaliśmy tytuły oraz krótkie opisy nadchodzących odcinków anime Słońce i Księżyc (Sun and Moon), które zostaną wyemitowane w Japonii w tym miesiącu. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii jednego z tytułu postanowiono nie ujawniać przed premierą, ponieważ prawdopodobnie zdradziłby on nam, kto zostanie pierwszym Mistrzem Ligi Alola. Kto to będzie - Ash czy Gladion - dowiemy się podczas odcinka emitowanego w tę niedzielę o godzinie 11:00 czasu polskiego!

Polskie tłumaczenia tytułów i opisów poniżej!

SiK #139 Narodziny! Mistrz regionu Alola!! - 15 września
W finałach walczą ze sobą Ash z Gladionem. Melmetal Asha został pokonany przez Silvally'ego, ale Pikachu dał radę go zwyciężyć, po czym rozpoczęła się walka między Pikachu a Zoroarkiem. Kto dostąpi zaszczytu zdobycia tytułu pierwszego mistrza w historii regionu Alola: Ash czy Gladion?

Intensywna finałowa bitwa trwa! Obaj trenerzy stracili po jednym Pokémonie i rozpoczyna się walka Pikachu Asha ze stworkiem Gladiona, którym okazał się być Zoroark. Umiejętności Asha i Gladiona wydają się być wyrównane. Który z nich wygra ten pojedynek?! Wyłoniony zostanie pierwszy mistrz Ligi regionu Alola!! Czy Ashowi uda się po raz pierwszy wygrać zawody Ligi Pokémonów?!

SiK #140 Guzzlord atakuje! Decydująca bitwa z Ruchami-Z!! - 22 września
Ultra Bestia Guzzlord pojawiła się podczas ceremonii wręczania nagród! Ash, jego przyjaciele, Królewska Maska i Kahuni Wysp muszą go powstrzymać nim zacznie siać zniszczenie.

SiK #141 Tytuł zostanie ogłoszony w późniejszym terminie - 29 września
Brak opisu.
Podczas tego odcinka ujawnione zostaną informacje dotyczące nowej serii anime!

SiK #142 Zapal się do walki! Niech przepełnia cię ekscytacja!! Pełna bitwa!!! - 6 października
Brak opisu.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piotrek1113, pokemonek123


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości