Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promoPokemon GO - Ultra Bonus i kilka innych nowości
2.09.2019, 18:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2019, 13:15 przez Daru.)
#1
Pokemon GO - Ultra Bonus i kilka innych nowości
Dzisiaj o 22:00 czasu polskiego żegnamy występującą w raidach piątego poziomu Rayquazę - wraz z rozpoczęciem pierwszego tygodnia Ultra Bonusu (odblokowanego dzięki wykonaniu określonej liczby misji podczas tegorocznych GO Festów) zastąpi ją trio legendarnych bestii z regionu Johto. Inne atrakcje pierwszego tygodnia września to:
  • w raidach wszystkich poziomów (i prawdopodobnie też na dziko) częściej będzie można napotkać Pokémony z regionu Johto,
  • jajko wsadzonego do inkubatora wykluje się dwa razy szybciej niż normalnie,
  • z jajek 10-kilometrowych będą wykluwać się Unowny U, L, T, R i A (jednak żeby na nie natrafić, będzie trzeba mieć "niezwykłe szczęście"),
  • na dziko będzie można spotkać nowe stworki w wersjach Lśniących (Shiny): Sentreta i Gligara.
Kolejne nowości już 9 września o 22:00 - w jajkach 7-kilometrowych pojawią się wtedy regionalne stworki z regionu Kanto (również w wersjach Shiny!).

Ultra Bonus

Z rzeczy niezwiązanych z Ultra Bonusem - wczoraj o 22:00 wprowadzono nowe Lśniące Pokémony - są to Electrike, Manectric i trzeci wariant Spindy (który ponownie jest nagrodą z zadania). Również od wczoraj aż do 1 listopada (godz. 22:00) w Research Breakthrough (przełom w badaniach - czyli nagroda za zdobycie pieczątek za zaliczenie zadań w siedmiu różnych dniach) pojawia się tylko i wyłącznie Eevee w koronie z kwiatków (może być Shiny). Same zadania i nagrody z nich uległy lekkiemu przetasowaniu.

Warto zauważyć, że w chwili pisania tego newsa Eevee nie występują już na dziko - można za to spotkać Vaporeona, Jolteona i Flareona.

Jeszcze tylko dzisiaj do 22:00 można również zacząć specjalny Jump-Start Research, który jest dostępny dla graczy od 10 poziomu włącznie.

Odpisz


Wiadomości w tym wątku
Pokemon GO - Ultra Bonus i kilka innych nowości - przez Daru - 2.09.2019, 18:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości