Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 60 dni)

Sword i Shield promo

Pocket Monsters - nowe anime Pokémon
1.09.2019, 12:11, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.09.2019, 13:08 przez Daru.)
Pocket Monsters - nowe anime Pokémon
Zgodnie z zapowiedziami podczas dzisiejszego odcinka anime w Japonii miało miejsce ekskluzywne ogłoszenie.

Przecieki okazały się prawdziwe - ogłoszono nową serię, podobnie jak oryginalne anime zatytułowaną po prostu Pocket Monsters. Prawdopodobnie nie będzie się ona skupiać tylko na regionie Galar, ponieważ w krótkim filmiku promocyjnym pokazano startery ze wszystkich generacji. Więcej szczegółów ujawnionych zostanie 29 września. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej.

W celu promocji nowej serii zostało utworzone na Twitterze konto @anipoke_PR.

Warto zauważyć, że logo wykorzystane do promocji serii jest identyczne z tym użytym w filmach Pokémon: Wybieram Cię! oraz The Power of Us. Czy to oznacza, że akcja serii będzie się działa w tym samym uniwersum, co one? Czy powstanie osobne osobne anime Tarcza i Miecz? Na ten moment pozostają nam jedynie spekulacje, nic nie jest jeszcze potwierdzone!

Zapraszam do dyskusji na ten temat w wątku na naszym forum!

AKTUALIZACJA: W notatce prasowej potwierdzono, że akcja anime będzie rozgrywać się we wszystkich regionach i w serialu pojawią się stworki w nich występujące!

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson
1.09.2019, 15:53,
RE: Pocket Monsters - nowe anime Pokémon
TPC - chcieliście #bringbackthenationaldex? To dostaniecie wszystkie poki.... w anime Tongue nie wiem co sądzić o tym pomyśle ze wszystkimi regionami. Przyznam szczerze, że wyznaję zasadę - jeśli coś jest od wszystkiego, to znaczy że jest do niczego - powrót z rozgrywki BW? O ile Ash znowu przegra i dalej będą go trzymać w tym reboot'cie. Najwyraźnie AU jest teraz w modzie Tongue
Odpisz
1.09.2019, 16:15,
Zobaczyłem aż z tego wszystkiego film The Power of Us i był super. Bardzo chciałbym anime w takim stylu. Rebooty mi się źle kojarzą ale jeśli ma być właśnie w takim stylu jak ten film to jestem na tak. Teraz tylko pytanie czy to będzie oficjalne anime czy jakieś poboczne. Czyżby to oznaczało że Ash wygra ligę Aloli? Jakoś mimo wszystko nie wydaje mi się żeby porzucili Asha.
Odpisz
1.09.2019, 20:44,
Świat Pokemonów to nie tylko Galar. Natworzyło się te osiem generacji, pierwsze poki pamiętają ojcowie dzieciaków. :v Dlatego nie zdziwiłbym się powstaniu takiego drugiego serialu, który miałby na celu eksponować to co najlepsze z poprzednich sezonów. Bo miniseriale czy filmy to jednak dużo krótszy format, natomiast tworząc serię anime - można totalnie uniezależnić się od tempa powstawania nowych generacji. Ot, takie Pokemon anime bis.

Pomysł ciekawy, a jeśli będzie szła za nim jakość - jestem za.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości