Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Zmiana dotycząca płatności na Nintendo 3DS i Wii U
1.09.2019, 0:22,
Zmiana dotycząca płatności na Nintendo 3DS i Wii U
Nintendo Europe ogłosiło, że od września nie będzie można doładowywać swojego konta w eShopie Nintendo 3DS oraz Wii U bezpośrednio z poziomu konsoli. Od teraz konieczne będzie połączenie Nintendo Network ID wykorzystowanego na danej konsoli z Nintendo Account, a następnie korzystanie ze strony https://ec.nintendo.com/my/balance_add. Umożliwia ona zasilenie konta przy pomocy karty kredytowej, kodu prepaid zakupionego w sklepie lub konta PayPal.

Płatności Nintendo

Powody tej zmiany nie zostały oficjalnie ogłoszone, ale prawdopodobnie ma to związek z wejściem w życie 14 września 2019 roku dyrektywy PSD2, nakładającej dodatkowe obowiązki dla sprzedawców (i banków) związane z potwierdzeniem tożsamości użytkownika usług płatniczych.

Za zwrócenie uwagi na temat dziękujemy Patrykowi PZ, użytkownikowi naszego forum

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
1.09.2019, 10:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.09.2019, 10:46 przez Makion.)
RE: Zmiana dotycząca płatności na Nintendo 3DS i Wii U
Kolejne "nowe podejście" które utrudnia życie szarym ludziom. No cóż, mogło być gorzej. Dobrze, że na Switchu zostało po staremu

PS:
O ile mi wiadomo na konsoli od dawna trzeba się logować przez Nintendo ID, aby w ogóle wejść do eshopa. Natomiast po wejściu do skepu jest dalej opcja doładowania przez kartę kredytową oraz Nintendo Eshop Cart - czyli po prostu doładowanie przez kod kupiony w kiosku np.

A może będzie jakaś aktualizacja systemu co to zmieni, teraz jest jak dawniej z poziomu konsoli.

No taki mały research zrobiłem dla się Tongue
Odpisz
1.09.2019, 13:41,
No super teraz żeby zapłacić za bank będę musiała się namęczyć - jakby mało kłopotów sprawiało znalezienie kart do eshopa u mnie w okolicy.
Ciekawe kiedy wyłączą neta dla 3DS i WiiU.

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
1.09.2019, 14:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.09.2019, 14:25 przez Makion.)
Jaka była jeszcze opcja doładowania na 3dsie? Bo są tylko te dwie opcje, co pisałem wcześniej. Tak poza tym znowu wymyślają rewelacje, co utrudnią życie nam - graczom
Odpisz
1.09.2019, 14:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.09.2019, 15:02 przez Dagroth.)
A jak to będzie z doładowywaniem o cenę konkretnego produktu w sklepie? (tak kupowałem gry na Virtual Console, doładowałem o ich cenę, kupiłem, i nie zostawały mi jakieś niepotrzebne po nic resztki)

Albo czy da się po prostu kupić przez stronę, nie doładowując konta bardziej niż trzeba, a potem pobrać na konsoli? (edit: Chyba tak, próbowałem przez Nintendo eShop z Pokemon Crystal na VC, ale zatrzymałem się na wpisywaniu danych karty do płatności, bo na razie ich nie chcę)

Jeśli faktycznie się da, to dla mnie w sumie wygodnie, wpisywanie danych karty na konsoli było dość uciążliwe.

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
1.09.2019, 15:28, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.09.2019, 20:29 przez Patryk PZ.)
Można nadal kupować zdrapkami z poziomu konsoli lub kupować przez przeglądarkę na komputerze. Jak będziesz chciał kupić tanie DLC (DLC nie są dostępne w eshopie w przeglądarce) albo pokemon bank to trzeba będzie przynajmniej za 50zł doładować konto z poziomu przeglądarki co jest trochę marnowaniem pieniędzy.
Odpisz
1.09.2019, 15:57,
Doładowanie przez Nintendo Account jest w sumie proste, a jeśli można dalej doładować na konsoli, to dla mnie nie robi różnicy. Ja doładowuję i tak przez kartę kredytową, albo te karty eshop
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości