Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Ankieta: Pokemon: Słońce i Księżyc - jak i gdzie oglądamy?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Z dubbingiem w Disney XD
12.50%
2 12.50%
Z dubbingiem w Netfliksie
12.50%
2 12.50%
Z dubbingiem na stronach z kreskówkami
37.50%
6 37.50%
Z napisami na stronach fansubberów
37.50%
6 37.50%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Pokemon: Słońce i Księżyc - jak i gdzie oglądamy?
29.08.2019, 15:53, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.08.2019, 15:56 przez Conquest.)
Pokemon: Słońce i Księżyc - jak i gdzie oglądamy?
Cześć! Mam pytanie, które chciałbym zadać - z jednej strony z ciekawości, z drugiej w celach statystycznych. Mianowicie: czy polską wersję Pokemon: Słońce i Księżyc (niezależnie od sezonu) jak dotąd oglądaliście z dubbingiem, czy może z napisami oraz gdzie to robiliście?

Jeśli o mnie chodzi, zawsze mimo wszystko oglądałem anime z dubbingiem w telewizji, chyba to kwestia przyzwyczajenia. Ewentualnie sporadycznie pomagałem sobie na sposób, o którym się nie mówi, a jest ujęty w ankiecie.

Co do ankiety:
1. Jest wielokrotnego wyboru, możecie wybrać kilka opcji;
2. Jest anonimowa.

Odpisz
29.08.2019, 16:19,
RE: Pokemon: Słońce i Księżyc - jak i gdzie oglądamy?
Ja tą serię oglądam z napisami. Nie chciałoby mi się czekać tak długo na dubbingową wersję. Wolę być na bieżąco z odcinkami.
Odpisz
29.08.2019, 22:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.08.2019, 22:55 przez Patryk PZ.)
Może się czepiam, ale Anime nie kreskówki i nie widziałem wersji polskiej z napisami/dubbingiem. Są tylko wersje amerykańska z dubbingiem lub oryginał i japońska z napisami lub bez. Ankieta jest trochę wybrakowana. Ja przykładowo na YouTube oglądam po japońsku i bez napisów tak jak pisałem w innym wątku. Kilka lat wcześniej oglądałem po niemiecku . Po polsku to chyba tylko pierwsze 3 generacje.
Odpisz
30.08.2019, 5:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.08.2019, 5:54 przez Conquest.)
Patryk PZ napisał(a):Może się czepiam, ale Anime nie kreskówki i nie widziałem wersji polskiej z napisami/dubbingiem. Są tylko wersje amerykańska z dubbingiem lub oryginał i japońska z napisami lub bez. Ankieta jest trochę wybrakowana. Ja przykładowo na YouTube oglądam po japońsku i bez napisów tak jak pisałem w innym wątku. Kilka lat wcześniej oglądałem po niemiecku . Po polsku to chyba tylko pierwsze 3 generacje.

Może, ale: 1) nie napisałem, że anime to kreskówki, tylko, że anime jest na stronach z kreskówkami i 2) pytam właśnie o wersję polską, co napisałem w treści posta, a co jeszcze podkreśla użycie przeze mnie polskiej nazwy serii.

Odpisz
30.08.2019, 12:13,
Brakuje opcji z moim chomikiem xD

[Obrazek: Polish_M08_Logo.png] [Obrazek: Polish_M09_Logo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Piotrek1113
30.08.2019, 13:26,
AtoMan napisał(a):Brakuje opcji z moim chomikiem xD

O kurde xD
Daru, dopisz! Wink

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości