Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Jaki wasz jest ulubiony lider każdego regionu ?
17.07.2019, 20:23,
Jaki wasz jest ulubiony lider każdego regionu ?
Który z liderów każdego
regionu jest waszym ulubieńcem ?

Moimi naprzykład są:

Kanto-Koga fajny designem ninja

Johto-Clair nic ująć jest zajebista

Hoenn-Winona polubiłem ją ze jej team

Sinnoh-Byron po prostu kozak

Unova-Skyla najmniej lubianym regionie wyłoniłem skyle za jej wygląd

Kalos-Valerie lubie ją za jej oryginalność którym jest
specjalizowanie się typem fairy oraz fajny design
Odpisz
17.07.2019, 22:04,
RE: Jaki wasz jest ulubiony lider każdego regionu ?
Kanto: Blaine
Uwielbiam to, że jest mocno wmieszany w wydarzenia z tego regionu, chociaż nadal jest to wszystko wielką tajemnicą. Podobno spotkanie z Motresem zainspirowało go do zostania liderem, ale są też wskazówki, że raczej bardziej wciągnęło go to i Fujiego do poszukiwania legendarnych Pokemonów i oczywiście skończyło się to stworzeniem Mewtwo.

Johto: Morty
Ecruteak to właściwie serce Johto, a Morty też jest bardzo interesująco tajemniczy. Jest jasnowidzem i pomaga przyjacielowi poznanie legendarnych bestii, a także dba o tradycje swojego miasta.

Hoenn: Norman
Liderzy Hoenn są dosyć nieciekawi, dlatego Norman wypada najlepiej. Jest ojcem Brendana/May dlatego się bardzo wyróżnia wśród liderów a także wydaje się wzbudzać duży szacunek, w końcu przyjaźni się z samym profesorem, a także przewodził liderami w mandze.

Sinnoh: Volkner
Lubię go za przyjaźń z Flintem. Robi porządnie wszystko co robi, zelektryzował całe Sunyshore, a sala już mu nie wystarczała, bo przez większość czasu nie zapewniała mu wyzwań przez co był gotowy zawalczyć z elitarną czwórką samemu. Prawdopodobnie randkuje z Jasmine Tongue

Unova: Cheren
Znamy go dobrze, w BW dopiero zaczynał podróż razem z nami, a już w B2W2 został liderem! Wygląda jakby się bardzo starał na stanowisku i uczy początkujących, chociaż jego zdolności są znacznie wyższe.

Liderów z kolejnych regionów znam za słabo.
Odpisz
29.08.2019, 15:32,
RE: Jaki wasz jest ulubiony lider każdego regionu ?
Kanto: SABRINA
Ciekawa i tajemnicza Liderka która potrafi telepatycznie komunikować się ze swoimi pokemonami trudna do pokonania(podchodziłem kilka razy do niej w grach;p) w Anime wyglądała obłednie z tą lalką przypominającą troche Annabelle;p zdecydowanie mój nr 1 regionu Kanto potem chyba Blaine i na 3 Koga.

Johto: PRYCE
Tylko dla tego że ma trudny charakter i trenuje Lodowe pokemony które chyba lubie ze wszystkich typów najbardziej na 2 chyba Clair jednak za designe no i smocze poki a na 3 Jasmine;p.

Hoenn: NORMAN
Tak jak przedmówca napisał liderzy z Hoenn są nudni i robieni na 1 kopyto a Norman chyba jako jedyny się wyróżnia z całego grona do tego trener niby Normalnych poków które jako typ chyba jest nasłabszy ale pokonanie go w walce to nielada wyczyn co pokazało anime co do reszty podium to trudny wybór na 2 chyba dam Juana a na 3 Flannery ale reszta niebardzo od nich odstaje.

Sinnoh: MAYLENE
Mimo że w Sinohh jest lodowy trener to jednak postawie na trenerke Lucario z prostego powodu Walka Lucario vs Buizel w Animcu podobała mi się najbardziej ze wszystkich z Diament i Perła potem na 2 dam Volknera a na 3 Candice.

Unova: BW-BRYCEN a BW2-DRAYDEN
Pierwszy wiadomka fajny Designe plus typ lód niemogło być innego wyboru;p a Drayden to chyba najciekawszy Lider z obu gier jako postać bardziej pasuje na Mistrza tego regionu a co najmniej na elitarną 4 a nie na Lidera dałbym go w miejsce Caitlin w E4.Także jeśli chodzi o BW to Brycen na 2 Drayden a na 3 Elesa a w BW2 Drayden na 2 Roxie na 3 Marlon.

Kalos : WULFRIC
Nie tylko dlatego że ma lodowe poki ale ma ciekawy designe plus jest bardzo silnym trenerem kolejny po Draydenie zmarnowany potencjał na kogoś więcej niż tylko lider spokojnie mógłby się znaleść w miejsce Malvy w E4 która jest tam tylko dlatego że jest z Teamu Flare;p.Na 2 miejscu dałbym Valerie bo to debiut pokemonów Bajkowych na 3 Korinna.

Alola: Trial Captain- KIAWE / Kahuna-NANU
Niebęde się rozpisywał poprostu najbardziej ich lubie z tego całego szitowego anime

Galar: Czas pokaże ale jeśli miałbym wybrać z 4 jaką nam zaprezentowano to chyba Nessa wygrywa u mnie potem Alister a reszta słabo jak narazie
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości