Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i EeveeJaki wasz jest ulubiony lider każdego regionu ?
17.07.2019, 20:23,
#1
Jaki wasz jest ulubiony lider każdego regionu ?
Który z liderów każdego
regionu jest waszym ulubieńcem ?

Moimi naprzykład są:

Kanto-Koga fajny designem ninja

Johto-Clair nic ująć jest zajebista

Hoenn-Winona polubiłem ją ze jej team

Sinnoh-Byron po prostu kozak

Unova-Skyla najmniej lubianym regionie wyłoniłem skyle za jej wygląd

Kalos-Valerie lubie ją za jej oryginalność którym jest
specjalizowanie się typem fairy oraz fajny design
Odpisz
17.07.2019, 22:04,
#2
RE: Jaki wasz jest ulubiony lider każdego regionu ?
Kanto: Blaine
Uwielbiam to, że jest mocno wmieszany w wydarzenia z tego regionu, chociaż nadal jest to wszystko wielką tajemnicą. Podobno spotkanie z Motresem zainspirowało go do zostania liderem, ale są też wskazówki, że raczej bardziej wciągnęło go to i Fujiego do poszukiwania legendarnych Pokemonów i oczywiście skończyło się to stworzeniem Mewtwo.

Johto: Morty
Ecruteak to właściwie serce Johto, a Morty też jest bardzo interesująco tajemniczy. Jest jasnowidzem i pomaga przyjacielowi poznanie legendarnych bestii, a także dba o tradycje swojego miasta.

Hoenn: Norman
Liderzy Hoenn są dosyć nieciekawi, dlatego Norman wypada najlepiej. Jest ojcem Brendana/May dlatego się bardzo wyróżnia wśród liderów a także wydaje się wzbudzać duży szacunek, w końcu przyjaźni się z samym profesorem, a także przewodził liderami w mandze.

Sinnoh: Volkner
Lubię go za przyjaźń z Flintem. Robi porządnie wszystko co robi, zelektryzował całe Sunyshore, a sala już mu nie wystarczała, bo przez większość czasu nie zapewniała mu wyzwań przez co był gotowy zawalczyć z elitarną czwórką samemu. Prawdopodobnie randkuje z Jasmine Tongue

Unova: Cheren
Znamy go dobrze, w BW dopiero zaczynał podróż razem z nami, a już w B2W2 został liderem! Wygląda jakby się bardzo starał na stanowisku i uczy początkujących, chociaż jego zdolności są znacznie wyższe.

Liderów z kolejnych regionów znam za słabo.
Odpisz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości