Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 57 dni)

Sword i Shield promo

Nintendo Switch Lite + Zacian i Zamazenta Edition
10.07.2019, 16:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2019, 16:43 przez vulpi.)
Nintendo Switch Lite + Zacian i Zamazenta Edition
Właśnie przed chwilą pojawiła się informacja, że 20 września pojawi się nowa wersja konsoli Nintendo Switch - Nintendo Switch Lite

[Obrazek: HsJdsry.png]

Będzie to mniejsza wersja znanej od kilku lat konsoli Nintendo Switch, która ma Joy-Cony przypięte na stałe oraz krzyżak w miejsce lewych przycisków.

Istnieją pewne różnice w konsolach Switch i Switch Lite - przykładowo gry mogą działać wyłącznie w trybie "handheld" a konsoli nie podepniemy pod TV. Więcej różnic znajdziecie na oficjalnej stronie.

8 listopada pojawi się również Nintendo Switch Lite Zacian & Zamazenta Edition - limitowana edycja z nowymi legendami z gry Pokemon Sword i Shield.

[Obrazek: K3PK4Jo.png]

Na ten moment dystrybutor Nintendo Polska nie ma informacji o cenie nowej wersji Switcha. Angielskie źródła podają 199$.

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
10.07.2019, 17:28,
RE: Nintendo Switch Lite + Zacian i Zamazenta Edition
troche bez sensu jest robic nowa konsole w ktorej nowoscia jest mozliwosc podpiecia pod tv a nastepnie robienie jej wersji Lite ktora pozbawiona jest tej funkcji

Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
10.07.2019, 18:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2019, 19:06 przez Patryk PZ.)
(10.07.2019, 17:28)Magor napisał(a): troche bez sensu jest robic nowa konsole w ktorej nowoscia jest mozliwosc podpiecia pod tv a nastepnie robienie jej wersji Lite ktora pozbawiona jest tej funkcji

Jak dla mnie git. Czekałem na to. Przewidywałem, że pojawi się albo na premierę pokemonów albo w marcu następnego roku. Szczerze mówiąc to wolę handheldy a z opcji podłączenia do telewizora bym skorzystał może kilka razy a potem bym i tak głownie używał przenośnie. Zawsze to jakaś opcja dla różnych graczy i tańszy wariant. Może wbudowane kontrolery będą lepsze a z czasem i tak sobie można dokupić dodatkowe joy-cony albo pro controller. Pokemonów i tak nie zamierzam kupować, no chyba że w tej wersji limitowanej konsoli - białej. Raczej nie w tym roku, zależy jak długo będzie w sprzedaży i mam nadzieję, że coś tam poprawili w tej wersji (niekoniecznie w specyfikacji procka czy ramu choć i to mile widziane)
Czy są w ogóle gry, które nie obsługują trybu handheld?
Multiplayer na jednej konsoli raczej będzie lipny albo niedostępny tak teraz pomyślałem. Trzeba będzie dokupić joy-cony, charging stand do nich i jakąś podstawkę do samego switcha by móc korzystać z trybu ''stołowego''.
Odpisz
10.07.2019, 20:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2019, 20:47 przez KNB1307.)
Przynajmniej kontrolery przestaną pożerać baterię z konsoli może wytrzyma dłużej w trybie handheld niż godzinę Sad
Oby cena było odpowiednio niska (max 600 - 800 zł bym za to dała nie więcej)

A no i najważniejsze (przynajmniej dla mnie) w końcu konsola w żółtym kolorze bez pikachu na obudowie.
Najpierw reklamują kolorowe konsole a potem takie szare coś dla poków - farba im się skończyła? Nie mogli dać różowo niebieskiej z takim nadrukiem.
Np. coś takiego (sorry za niedoróbki machnęłam to na szybko w gimpie):
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
11.07.2019, 15:29,
Mając stacjonarne Switch, rozważam zakup bardzo poważnie Smile to będzie typowy handheld, mam nadzieję, że cena mnie pozytywnie zaskoczy.

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
11.07.2019, 16:18,
U nas Lite będzie kosztować jakieś 900-1000 zł i pod względem mocy nie będzie nic poprawione. Konsola to typowy handheld ucięty z pozostałych cech charakterystycznych Switcha. Jeśli ktoś woli grać tylko w trybie handheldowym to nic nie traci, a jeżeli woli hybrydową funckjonalność, to lepiej zainwestować te 300 zł więcej. Lite nie jest dla mnie atrakcyjny, więc wolę zaczekać i dokupić drugą, mocniejszą wersję, o której też krążą plotki
Odpisz
11.07.2019, 16:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2019, 16:40 przez KNB1307.)
Już są na ultimie (czyli najdroższym sklepie - nie polecam tam kupować) - 999,90 zł - może w innych sklepach będzie taniej.

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
11.07.2019, 23:01,
Bardzo fajnie bo chciałem mniejszą wersję Switcha. W sumie jakimś wielkim fanem gry na telewizorze nie jestem a w przenośne konsole bardzo lubię grać. Mam nadzieję tylko że będzie spoko cena bo jeśli to faktycznie będzie wszędzie prawie 1000zł to chyba już lepiej dorzucić te 300zł i mieć wszystkie funkcje. Ogółem ten Lite bardzo mi się podoba i chciałbym go mieć pewnie jak coś to będę brać czarną wersję. Wink
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości