Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Gigantamax zmienia grę! Pokémon Sword i Pokémon Shield
7.08.2019, 17:24
RE: Gigantamax zmienia grę! Pokémon Sword i Pokémon Shield
Strona mówi, że Weezing zjada wszelkie zanieczyszczenia (choć trochę się osadza na jego twarzy) oczyszczając i odświeżając powietrze, żeby wydzielić je kominami. Więc no nie Śląsk, ale to tłumaczy typ fairy.
Odpisz
7.08.2019, 17:43
(7.08.2019 17:24)pokemonek123 napisał(a):  Strona mówi, że Weezing zjada wszelkie zanieczyszczenia (choć trochę się osadza na jego twarzy) oczyszczając i odświeżając powietrze, żeby wydzielić je kominami. Więc no nie Śląsk, ale to tłumaczy typ fairy.

W takim razie chce żeby naprawdę istniał i był na Śląsku Tongue Zwłaszcza w okresie jesionno-zimowo-wiosennym. xD

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
7.08.2019, 19:28
Wooloo i Weezing to póki co jedyne argumenty za kupnem gry w moim przypadku.

Ale damn.. solidne argumenty...

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
7.08.2019, 21:04
(7.08.2019 17:43)Shad napisał(a):  
(7.08.2019 17:24)pokemonek123 napisał(a):  Strona mówi, że Weezing zjada wszelkie zanieczyszczenia (choć trochę się osadza na jego twarzy) oczyszczając i odświeżając powietrze, żeby wydzielić je kominami. Więc no nie Śląsk, ale to tłumaczy typ fairy.

W takim razie chce żeby naprawdę istniał i był na Śląsku Tongue Zwłaszcza w okresie jesionno-zimowo-wiosennym. xD

Uuu, w takim razie zimą chyba bardziej by się przydał w Krakowie Tongue

Czy tylko mnie ta druga forma Morpeko przypomina fuzję Gengara i Pikacza?
Te nowe formy Zigzagoon'a i Linoone'a chyba pomyliły regiony, powinny być w Unovie - wiecie, Black & White Tongue
Odpisz
7.08.2019, 22:24
Uwielbiam tego nowego Weezinga. Czy ktoś ma wątpliwości, dlaczego brytyjskie klimaty tak go zmieniły? Tongue Brytyjski Galariański Linoone też spoko, chociaż jego ewolucja jest dość zaskakująca. Może dodadzą też niegalariańskiego Obstagoona, coby "dziury" nie było? Team Yell mi się nie podoba, za bardzo zajeżdżają mi Czachami. Nie ukrywam, liczę na drugi, poważniejszy zły zespół. Zresztą, czy to nie dziwne, że nagle wyskakują z rywalem, który jest jednocześnie bossem złego zespołu? I ten plakat z Marnie wygląda przerażająco, jakby ktoś zrobił jej zdjęcie w trumnie...
Odpisz
7.08.2019, 23:03
(Kapitan Oczywisty) Weezing to ma pewnie być taki brytyjski dżentelmen. (/Kapitan Oczywisty)

W sumie dość fajny, ale nie na tyle, żebym dla niego samego kupił grę bez tych rzeczy, które powycinali. Tongue

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
8.08.2019, 11:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.08.2019 18:48 przez KNB1307.)
A widzieliście te PokéJobs i zgniły rotomdex
[Obrazek: pokejobs2.jpg]

Przynajmniej fani Lieparda mogą spać spokojnie bo zauważono go na japońskim trailerze.
Dlaczego Bede wygląda jak moja prababcie Huh - może to przez te włosy i strój.

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Siostra Joy wygląda jak pokojówka:
https://www.serebii.net/swordshield/155.jpg

Żywa reklama snikersa Tongue
[Obrazek: a7d24113a0df8da347f768b0762c75be7296942f...v2_uhq.jpg]

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
12.08.2019, 21:35
(7.08.2019 16:15)KNB1307 napisał(a):  Weezing jakiś ty paskudny teraz Tongue
[Obrazek: galarweezing.png]
Cudowny co ty chcesz Tongue cała Wielka Brytania Hehe

Tak btw to jak jest Weezing to i pewnie Arboka Galarską wersje dadzą??? Czyżby powrót zespołu R do starych pokemonów z I geny???

(7.08.2019 19:28)Vic napisał(a):  Wooloo i Weezing to póki co jedyne argumenty za kupnem gry w moim przypadku.

Ale damn.. solidne argumenty...

Corviknight też zajebiaszczo wygląda jak dla mnie topka stworków jakie GF wypuśćiło przez te 20 lat;p.Na plus też Morpeko reszta normalna albo przeciętna a legendy nawet ujdą;p

BTW czy ten Duraludon to nie jest przypadkiem Galarska wersja Gigalitha???bo tak zalatuje z ryjca;p
Odpisz
13.08.2019, 8:30
Hahahaha tak tak! Nowy Weezing wygląda jakby był ze Śląska. Jeszcze ten Rolycoly. Też jestem ze Śląska i z takimi Pokemonami to w Galar będę czuć się jak w domu.
Odpisz
17.08.2019, 19:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 17:25 przez KNB1307.)
Nowy trailer:

Teraz wiemy jaki pokemon będzie w każdej drużynie (tak jak kiedyś Alolan Muk) Undecided

No i koniec problemów z logowaniem do Global Link teraz pora na problemy w stylu czemu na moim telefonie to nie działa Dodgy
Pokémon Global Link will not support Pokémon Sword and Shield. Instead, functionality such as checking rankings, distribution regulations and the event calendar will be available in the Pokémon HOME app on iOS and Android from early 2020 and the joining of online competitions will be done directly in the game due to lack of need to Game Sync

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości