Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Gigantamax zmienia grę! Pokémon Sword i Pokémon Shield
8.07.2019, 17:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.07.2019 18:07 przez Nilson.)
Gigantamax zmienia grę! Pokémon Sword i Pokémon Shield
Emocje nie opadły jeszcze po ostatnich rewelacjach związanych z nadchodzącymi grami Pokémon Sword i Pokémon Shield a tymczasem na oficjalnym kanale YouTube Pokémon pojawił się nowy zwiastun, który może być poniekąd wyciągnięciem ręki w kierunku rozjuszonych fanów.

Gigantamax

Jakby Dynamaxacja nie była wystarczającym gimmickiem nowej generacji, Gigantamax to kolejna, nowa forma zabawy w grach Pokémon SWSH. Funkcja poniekąd łącząca dotychczasowe Mega Ewolucje i Z-Moves, do tego znowu powiększająca nasze stworki.

66498838-2327685130651094-6110071898933035008-n
Drednaw, Alcremie i Corviknight w formie Gigantamax

Nowe Pokémony

Tradycyjnie, przy każdym nowym zwiastunie, poznaliśmy kilka nowych stworków dostępnych w regionie Galar.

66477274-2327670963985844-1947625861800787968-n
Yamper, Alcremie, Duraludon i Rolycoly

Wersje ekskluzywne

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że obie wersje gier będą posiadać drobne różnice w rozgrywce. Oczywiście oprócz wystepujących na wyłączność Pokémonów, najnowszy zwiastun zdradza również różnicę w Gym Leaderach. I tak w wersji Pokémon Sword staniemy do potyczki z Beą, trenerką walczących stworków, natomiast w Pokémon Shield zmierzymy się z Allisterem, liderem sali duchów.

[Obrazek: 180px-Sword_Shield_Allister.png]

Prawdopodobnie kolejnych zmian doczekamy się więcej wraz z dalszymi publikacjami. Premiera gier, niezmiennie 15 listopada 2019 roku!

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
8.07.2019, 18:40
RE: Gigantamax zmienia grę! Pokémon Sword i Pokémon Shield
Teraz fani jeszcze bardziej się zdenerwują bo widać co zajęło miejsce national dexa na kartridżu.
Dali ten trailer teraz by znowu corocoro ich nie wyprzedziło Tongue

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
8.07.2019, 18:47
Trochę śmiechłem xD
Czekam na antagonistówWink
Odpisz
8.07.2019, 18:54
Laska ze swordów wygląda super. Duraloodon będzie moim ulubieńcem. Tylko pieseł wygląda dla mnie najbardziej paskudnie. Oficjalne ujawnienie gigantamaxów potwierdza przeciek, który wypłynął przed directem w czerwcu
Odpisz
8.07.2019, 19:51
Chyba zbierają pokłosie braku natdexa. Oceny na angielskim trailerze to 40tyś łapek w górę i aż 11tyś w dół. Chyba dawno nie mieli tak nisko ocenianego trailera.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
8.07.2019, 23:10
Gigantamax, czyli jak zmienić nazwę starej mechanice i prezentować ją jako nową...
Odpisz
9.07.2019, 9:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2019 10:27 przez KNB1307.)
Znamy już nazwę nowego ataku oto "Exhaustive Beam" (serio to wylosowali Dodgy )

i znowu coś im na trailerze umknęło Tongue
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Wygląda jakby się przejadł i wiecie co robił Tongue
[Obrazek: corocoro8191.jpg]

Odpisz
11.07.2019, 23:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2019 23:10 przez Color.)
Generalnie to bardzo podoba mi się ten nowy region. Niestety mimo tego że ogólnie te zapowiedzi też bardzo mi się podobają to jednak z drugiej strony trochę zawiedziony jestem jak została potraktowana ta gra. Animacje ciągle te same (ten double kick to żenada xdddd), graficznie niby lepiej ale i tak jest czasami kiepsko (to słynne już drzewo xdddd). Na Switchu ich naprawdę na więcej ich stać. Jeszcze dowalili tego że nie będzie wszystkich Pokemonów w grze. Więc nie dziwię się że jest tak dużo łapek w dół pod filmem bo też jestem zawiedziony. Za to z drugiej strony to ja po prostu uwielbiam Pokemony i ciężko się nie cieszyć z nowej gry. xD Grę kupię ale dobrze że jest ta akcja #bringbacknationaldex i niech Game Freak się ogarnie bo można odnieść wrażenie że zaczynają kiepsko traktować Pokemony. Coś na zasadzie "możemy się nie starać bo i tak wszyscy kupią hehe".
Odpisz
12.07.2019, 6:39
Cytat:Oceny na angielskim trailerze to 40tyś łapek w górę i aż 11tyś w dół
Tak to jest jak rządzi demokracja. Ludziom się w głowach poprzewracało.

Cytat:Grę kupię ale dobrze że jest ta akcja #bringbacknationaldex i niech Game Freak się ogarnie bo można odnieść wrażenie że zaczynają kiepsko traktować Pokemony. Coś na zasadzie "możemy się nie starać bo i tak wszyscy kupią hehe".

To raczej fani powinni się ogarnąć. Dlaczego kiepsko, skoro dla nich i tak najważniejszy jest zysk?
Nie chcesz - nie kupuj. Żale tu w niczym nie pomogą. Wink

Odpisz
12.07.2019, 7:12
Trzeba im było zaprosić do współpracy dodatkowo Genius Sonority albo jakieś inne studio lub ewentualnie przekazać pokemony w inne ręce a nie takie cyrki odstawiać skoro są zmęczeni pokemonami i chcą spróbować czegoś nowego. Po co to było wypuszczać gry co rok? Kiedyś były większe przerwy między nowymi generacjami gier.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
12.07.2019, 11:03
To są te super "nowe" animacje:
[Obrazek: 417.gif]

i nowy trailer:

Mi by to nie sprawiło żadnego zawodu gdyby przesunęli premierę i dodali resztę poków - większości fanów pewnie też - te gry i tak za często wychodziły nawet się jednej nie skończyło w 100% a tu już nowa wychodzi Dodgy

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości