Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pokémon Direct 05.06.2019
4.07.2019, 9:20
RE: Pokémon Direct 05.06.2019
Ja tam wiem tyle że tak samo jak nie kupiłem Dont Go. Tak samo nie kupie pokemon wooden sword/shield. Jedynie czego mi szkoda że nie kupię switcha i nie pogram w nowe zedly, chyba że wyjdzie zmierzch księżniczki.
Odpisz
5.07.2019, 13:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.07.2019 13:07 przez Microice.)
Narzekacie jak jakieś mohery.
Grunt, że będzie nowa generacja, nowa zabawa, a nie to, czy N da możliwość grania dawnymi stworkami. Co by nie mówić to Pokemonów jest już za dużo, więc taki zabieg raczej nie powinien tu nikogo dziwić (no ale zawsze to prościej ponarzekać, tak po polsku).
Nie rozumiem też tych żali do LGPE. Gry wyszły bardzo dobrze. W Ameryce i Azji euforia, tylko tu wiecznie wszystko źle i wszyscy niezadowoleni. A idźcie. Wam się nie da w niczym dogodzić. :/

Odpisz
5.07.2019, 13:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.07.2019 13:47 przez Aaqwil.)
Grunt, że będzie nowa generacja, rzucą trzy, może cztery setki wszystkich pokemonów i zajebiście.
A za dwie generacje stwierdzą, że po co dawać stare, można dać stówkę nowych i tylko nowych, bo po co stare, jak już się wszystkim znudziły, nie?
E: A za trzy generacje będą co grę robić kompilację stu losowych ze wcześniejszych, "bo przecież jest ich za dużo".

3DSFC - 0920-1603-8473
Safari: Emolga, Electabuzz i Galvantula
Odpisz
5.07.2019, 15:07
(5.07.2019 13:03)Microice napisał(a):  Narzekacie jak jakieś mohery.
Grunt, że będzie nowa generacja, nowa zabawa, a nie to, czy N da możliwość grania dawnymi stworkami. Co by nie mówić to Pokemonów jest już za dużo, więc taki zabieg raczej nie powinien tu nikogo dziwić (no ale zawsze to prościej ponarzekać, tak po polsku).
Nie rozumiem też tych żali do LGPE. Gry wyszły bardzo dobrze. W Ameryce i Azji euforia, tylko tu wiecznie wszystko źle i wszyscy niezadowoleni. A idźcie. Wam się nie da w niczym dogodzić. :/
Z tą euforią to bym się kłócił. Czytam sobie czasem fora z serebii i bulby i reakcje są raczej średnio optymistyczne, przeważają opinie typu "coś tam dodają, niby fajnie, ale szału nie ma". Nie wiem jak w Japonii, ale oni często prezentują dziwne zerojedynkowe podejście w takich kwestiach (takie trochę "albo kochaj i bierz wszystko co dają, albo nienawidź i siedź cicho").
Odpisz
6.07.2019, 10:02
I mają rację. Prawdziwy fan będzie wierny marce bez względu na wszystko. Inaczej to taki raczej pseudo-fan. Przynajmniej tyle nie marudzą. I tak w końcu wszystko rozgrywa się o kasę..
@2up: A w czym problem? W R/S tak było, więc czemu teraz miałoby tak nie być?

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
6.07.2019, 12:32
Możliwość przesłania poków i skompletowania National dexa to była podstawa tych gier - prawdziwi fani nie mogą siedzieć cicho kiedy na ich oczach ktoś niszczy pokemony.

Microice rozumiem że kiedy zapowiedzą jednorazowe gacie (pieluchy Tongue ) z pikachu za 300 zł sztuka to kupisz od razu bez marudzenia.
Też byś narzekał gdybyś miał ulubionego pokemona który nie trafi do SwSh, ale ty nawet nie wiesz co to jest empatia więc nie mogę oczekiwać że zrozumiesz.

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
6.07.2019, 13:26
RS to zupełnie inny przypadek - nikt wtedy nie mówił, że nie będą dostępne wszystkie pokemony, ba - czy to nie po to właśnie powstały FR i LG? A tu jasno mówią - nie ma i nie będzie. Z tym, że wcześniej wszystkie znaki mówiły coś zupełnie innego - po co były pierwsze generacje na VC i możliwość przeniesienia pokemonów do siódmej? Po to, żeby tam potem zgniły?

Ale tak, prawdziwy fan łyknie wszystko.
Prawdziwy fan kupi AC Unity na premierę i nie zobaczy błędów. Prawdziwy fan będzie całym sobą bronił Fallouta 76 w stanie premierowym. Prawdziwy fan nie przyzna, że Need For Speed Most Wanted 2012 to zwykłe żerowanie na grze sprzed lat. Prawdziwy fan opróżnił swój portfel, żeby kupić sobie kilka skrzyneczek do Shadow of War.

I tak, prawdziwy fan powinien kupić wszystko, co się z jego marką robi bez słowa, bo jest prawdziwym fanem! Bądźmy wszyscy fanami i kupujmy wszystko z danym znaczkiem albo się zamknijmy i nie bądźmy fanami!

Ja tam myślałem, że fanom zależy na ich ulubionych markach i chcą, żeby się rozwijały, a nie zakopywały dorobek ponad dwóch dekad.

3DSFC - 0920-1603-8473
Safari: Emolga, Electabuzz i Galvantula
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, Dagroth, Axel, Patryk PZ
7.07.2019, 22:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.07.2019 22:22 przez Patryk PZ.)
Takie podejście jest toksyczne dla marki. Przez to główne gry tracą na wartości a GF zamiast na głównej grze zaczyna skupiać się bardziej na grach mobilnych i na nowej grze TOWN a nowa generacja pokemonów została zepchnięta na bok. Podobno za Swordy odpowiada druga mniejsza grupa młodszych programistów. Większość zajmuje się TOWN a pierdoły typu Masters jak zwykle DeNa. Gdyby odpowiednio wcześniej zabrali się za 8 Gene w większym zespole to nie trzeba byłoby iść na kompromisy. GF wie że mogą sprawę olać i wcisnąć graczom łajno bo spora ilość osób i tak kupi gry ze względu na sentyment do tych gier i/lub niewiedzy a dzieci, które nie miały wcześniej do czynienia z pokemonami będą miały to gdzieś ile czego jest albo nie ma. Na tych, którzy są z grami od początku albo prawie od zawsze producentom nie zależy liczy się tylko kasa i nawet jeśli gry sprzedadzą się słabiej i oni i tak sobie nadrobią to maskotkami i innymi zabawkami z logiem pokemon lub podobizną Pikachu.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Aaqwil, Ertix
8.07.2019, 14:57
Ilekroć widzę posty/ komentarze ludzi odnośnie tego, że w „RS” też nie było wszystkich Pokemonów, to mnie trzepie. BYŁY w kodzie gry, można było współpracować z innymi grami na przestrzeni całej generacji i swobodnie się komunikować. Ba, wtedy nawet można było nawet prowadzić pełną komunikację z pół-spinoffami (Colosseum, XD). Pięknie to powtórzono i rozbudowano w generacji IV. Był pełny międzygeneracyjny transfer. W BW/2, XY, SUSMUM również dołożono starań, żeby zachować trzon marki, czyli stricte same Pokemony. Teraz to wszystko pięknie rozpieprzyli.

Jak się buduje dom, to nie zaczyna się od stawiania ścian, tylko kładzenia fundamentów, a dla mnie Pokemony są fundamentem gry z głównej serii. W let’s Go! myśle, że większość graczy przymrużyła oko na ograniczenie tylko do I geny, ale stało się najgorsze. Skoro ogranicza ich czas, to czy nie lepiej skupić się na tym, aby dać nam to co najważniejsze, bo przecież 90% graczy interesuje postgame, bitwy, strategie, nowe Tiery wywrócone do góry dnem za sprawą wprowadzenia nowych stworków. Region, sam gameplay mógłby być okrojony w pierwszej odsłonie po to, by załóżmy za rok wprowadzić je w ulepszonej wersji gry. Wtedy też mieliby czym ją reklamować! I byłoby zachowane to co najważniejsze - byłaby pełna komunikacja miedzy grami, ale nie... od teraz to nie generacja gier determinuje czy gry są kompatybilne (w drobnymi wyjątkami, typu Kalos Rules, nowe Ultra w USUM itp) tylko pary gier będą ze sobą powiązane. Kolejne gry też idąc tą polityką będą samoistnymi tworami... Jak można zrobić taki gwałt na serii to ja bladego pojęcia nie mam.

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Aaqwil, KNB1307
8.07.2019, 16:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.07.2019 16:35 przez KNB1307.)
Chyba ktoś na głodzie robił te nowe poki Tongue

Allister chyba się z jakiejś innej gry urwał
https://www.serebii.net/swordshield/140.jpg

No to już wiemy co zajęło tyle miejsca - Gigantamax forms
[Obrazek: gigantamaxalcremie.png]

Mamy Dynamax i Gigantamax to co następne SuperMegaGigaUltraDynamax

Gościu mi się nie podoba - mam wrażenie że podejdzie z tyłu i mi nóż wbije jak Masuda z National dexem
https://www.serebii.net/swordshield/138.jpg

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości