Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Polskie wersje kart
14.03.2019, 12:18
Polskie wersje kart
Witam!

Jak dobrze wiecie prowadzę projekt, gdzie spisuję wszystkie polskie nazwy, które się przewinęły przez polski dub anime. Ale ostatnio przeglądając swoją kolekcję kart (w tym polskich DP) pomyślałem, że mógłbym również spisywać też nazwy z innych mediów niż anime Tongue Jednak wydane po polsku karty jak i anime są ze sobą powiązane, bo tłumacze kart mieli zapewne listę nazw od SDI (studio robiące dubbing do najnowszych serii Pokemon), więc można było wtedy ujrzeć nazwy, które jeszcze się w Polsce nie pojawiły (np. Flare Blitz w S13 - Sinnoh League Victors). Choć podejrzewam, że nie wszystkie nazwy były uwzględnione, więc tłumacze musieli sami dorobić własne tłumaczenia i stąd pojawiła się niesławna Szybka Piłka...

W tej sprawie pytałem się ludzi na discordach. Udało mi się zdobyć kilka nazw, ale to nadal nie wszystko. Więc zwracam się do Was, może posiadacie jakieś własne polskie karty, z których moglibyście wypisać te nazwy. Albo wiecie, skąd załatwić ewentualnie skany tychże kart? (podobno strona Omastar miała skany, ale przy odnawianiu strony te skany przepadły :/) Jeśli ktoś coś wie, to będę wdzięczny Big Grin

PS: Żeby nie powtarzać się z kartami, to w moim arkuszu jest osobna zakładka na karty: Tackle Project

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: PokéKolekcjoner

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości