Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Zemsta Mewtwo EWOLUCJA
1.03.2019, 9:28, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.03.2019, 9:54 przez Nilson.)
Zemsta Mewtwo EWOLUCJA
Chociaż Pokémon Day, który marketingowo zmienił się już w Pokémon Week, dobiega końca, na oficjalnym, japońskim kanale YouTube opublikowano kolejną bombę! Mewtwo Strikes Back EVOLUTION, remake pierwszego filmu z 1998 roku, doczekał się zwiastuna!

Zemsta Mewtwo EWOLUCJA, będzie pierwszym pełnometrażowym filmem Pokémon, do którego stworzenia wykorzystano w pełni technikę animacji komputerowej 3D.

Niestety, pierwsze reakcje fanów nie są pochlebne, na pierwszy ogień krytykowana jest oczywiście nowa szata graficzna. Po tak krótkim zwiastunie, ciężko wyrazić konkretną opinię natomiast rzeczywiście zostawia wrażenie jak gdyby wszystkie stworki wykonano ze świecącego plastiku.

[Obrazek: 450_1000.jpg]

Drugim zarzutem jest fakt, że Mewtwo Strikes Back EVOLUTION jest filmem...na który nikt nie czekał. Ostatnie dwa filmy kinowe przedstawiały, z lepszym lub gorszym rezultatem, świeży kierunek dla animacji a tymczasem na 2019 rok zapowiedziano kolejny, bazujący na nostalgii krok w tył. Nie wspominając już, że prawdopodobnie nie doczekamy się pełnoprawnej kinówki z regionu Alola.

ミュウツーの逆襲 EVOLUTION trafi do japońskich kin latem 2019 roku.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: mirden93
1.03.2019, 11:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.03.2019, 11:54 przez mirden93.)
RE: Zemsta Mewtwo EWOLUCJA
Jest jest jest !!!! Misty i Brock są w obsadzie tak jak obstawiałem na 99% Big Grin na japońskim Twitterze Japończycy tez są z tego mocno zadowolenia bo jest masa komentarzy, że dziękują twórcom za to ze Takeshi i Kasumi pojawią się w obsadzie Big Grin.

Mam nadzieje, że dodadzą małe wstawki tak żeby ten film nie był typowym 1:1 ale też zęby wielce nie namieszać nowościami. Co do wszystkiego w 3d hmmm.... wygląda to lepiej niż myślałem Smile Postacie są trochę takie jakby "za bardzo" plastikowe, ale po obejrzeniu któryś raz z rzędu trailerka wyglądaj okey. Najgorzej chyba Ash bo pokemony wyglądaj akurat fajnie. Reszta naprawdę robi wrażenie imo.

PS co do tego, że film zawiódł to wątpię bo lików zwłaszcza tych japońskich na Twitterze łapie multum, największy zarzut jest do wyglądu postaci, że wyglądają dość sztucznie, ale reszta już ok.
Odpisz
1.03.2019, 12:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.03.2019, 12:06 przez Shad.)
To uczucie gdy Amerykanie zrobili lepszy model 3d mewtwo niż Japończyki :-D. Matko, to 3d to porażka. I to jest dowód że pokemony najlepiej wyglądają w 2d. Jedynie na co liczę to na poprawne tłumaczenie. Tyko dla nowej translacji będę w stanie tę animację zobaczyć.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
1.03.2019, 13:44,
Co jest wszyscy rysownicy na urlop poszli?
Wolę obejrzeć oryginał na VHS.

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Maddox
1.03.2019, 17:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.03.2019, 17:36 przez Makion.)
Pierwsze wrażenie? Ale gniot graficzny. Zwłaszcza ludzie koszmarnie wyszli. Chyba japończycy się nie nauczyli, że przerabianie anime na film z grafiką 3d wygląda najwyżej komicznie.

PS:
Byłem za młody, by obejrzeć oryginał w kinie, więc nie mam sentymentu do Mewtwo Strikes Back. Niestety nie czekam na tę wersję Wink
Odpisz
1.03.2019, 23:05,
jakby to był OAV'ka, która nie była by promowana na równi do najnowszych gier pokemon, to wszystko bym wybaczył, nawet plastikowe twarze i animacje gorsze niż w Jump Force

Ale nie... to jest kinówka, ma mieć numerek 23 na końcu

to juz wolę ten numerek oddać pikaczowi z ameryki, dla mnie ten cgi gniot nie istnieje
Odpisz
2.03.2019, 21:23,
A ja napiszę że osobiście wolę spędzić czas z moim super zielonym ufo gościem Wink

Tak, naturka sassy, wiem.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości