Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Ile razy ogladaliście anime ?
4.02.2019, 2:20
Ile razy ogladaliście anime ?
Hejka. Jakiś czas temu skonczyłem wszystkie sezony pokemon anime zaczynając od 1 i kończąc na 20 (ok. Rok temu) Ostatnimi czasy miałem taką myśł czy by moze nie ogladnac tego poraz 2 ? Aktualnie jestem na samym poczatku 7 sezonu ale zastanawiam sie czy to ma sens. Wiec mam takie pytanko ile wy razy ogladaliscie sezony pokemonow ? Smile
Odpisz
4.02.2019, 14:33
RE: Ile razy ogladaliście anime ?
To zależy. Sezony 1-4 po kilka razy (może cztery albo pięć), jak tylko Polsat robił powtórki. Sezon 5 chyba ze 2 razy. Sezon 6 raz, albo dwa. Resztę wzwyż tylko po jednym razie.

Fan Anime Pokemon od 2000 roku.
Odpisz
4.02.2019, 17:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.02.2019 17:07 przez mirden93.)
ja za dzieciaka obejrzałem do końca Johto w Tv później AG było chyba kilka odc u nas w TV, później dopiero wróciło DP ;p Jeśli o powtórki chodzi to jakiś czas temu skończyłem oglądać pokemony od Indigo do BW.
Odpisz
4.02.2019, 21:14
Jeden nieukończony się liczy? Ostatnie co pamiętam, to Wyspy Pomarańczowe czy coś o podobnej nazwie.

Swoją drogą, były w którejś grze? Bo nie kojarzę.

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
4.02.2019, 21:43
(4.02.2019 21:14)Dagroth napisał(a):  Swoją drogą, były w którejś grze? Bo nie kojarzę.

Dokładnie Wysp Pomarańczowych to nie było, ale były Wyspy Sevii w Fire Red i Leaf Green, które lekko mogły je przypominać.

Fan Anime Pokemon od 2000 roku.
Odpisz
9.02.2019, 23:19
Za dzieciaka oglądałem wszystkie odcinki dostępne na Polsacie do pierwszej serii odcinków z AG. Potem zacząłem z ciekawości oglądać od Best Whishes, poprzestałem na XYZ. Sun&Moon oglądam sporadycznie, ale jest co najmniej dziwne. Rozumiem gdyby wyzwanie wysp było prowadzone w miarę normalnie. Teraz raczej tylko czekam, aż ta seria się skończy (mam nadzieję, że do VIII geny siądzie stary skład animatorów).
Odpisz
10.02.2019, 14:02
Na pewno wielokroć razy oglądałem sezony 1-6, bo Polsat oraz TV4. Teoretycznie oglądałem też wszystkie odcinki S10+ wielokrotnie, bo to jednak był powrót polskich poksów. Przy BW oglądałem najpierw premierowo nowy odcinek, a potem w weekend robiłem mini-maraton z tych pięciu odcinków z tygodnia. W okolicach 2013/14 zrobiłem jeden maraton, gdzie obejrzałem wszystkie polskie odcinki, które się w tamtym czasie pojawiły (czyli od początku do S16). S16-17 obejrzałem chyba z dwa razy, XYZ tylko raz. Natomiast Sun i Moon przerobiłem dwa razy (tak bardzo uwielbiam anime SM, fight me Wink ) , jak tylko pojawiły się na Netfliksie (+10 pierwszych odcinków na DXD) Big Grin Zapewne tak samo będzie z S21.
A od października znowu oglądam wszystkie odcinki, ale tym razem robię przy tym swój projekt Tackle, gdzie spisuje wszystkie nazwy ataków/miejsc/osób, które przewijały się przez polski dubbing.

Więc... sporo oglądałem poksowego anime Smile

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
12.02.2019, 0:48
W starszych sezonach mam braki, ale obecnie jestem na bieżąco i czasami sobie powtarzam poszczególne odcinki. Natomiast co do pytania w temacie - DP obejrzałam w całości dwa razy.
Odpisz
12.02.2019, 22:07
Raz całość na necie, żeby mieć wszystko zaliczone. Poza tym to odcinki, które leciały w TV czyli gen 1-2 kilka razy na Polsacie/TV4, a potem dp też kilka razy na Jetixie.
Odpisz
16.05.2019, 11:37
5 albo 6 razy na Jetixie.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości