Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pokémon Ragnarök - nowy discordowy serwer Pokémon
2.02.2019, 20:23
RE: Pokémon Ragnarök - nowy discordowy serwer Pokémon
Ari, z tego co widzę (bo tez Reddita wcześniej nie używałem), można to tak ustawić, że korzystasz tylko z jednej grupy, a reszty serwisu właściwie w ogóle nie widzisz. Tak że ten, może to skłoni Ciebie do przemyślenia sprawy?

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
2.02.2019, 20:26
Rozumiem, że najpierw muszę zrobić sobie konto, aby wejść w ten link na reddit?
Odpisz
2.02.2019, 20:28
Tak, ale to zajęło mi raptem kilka minut. Może kilkanaście z poklikaniem w ustawienia prywatności etc.

Nie wiem czy dalej jest zagwozdka z dołączeniem do grupy, ja już ją widzę, ale nie wiem jak to od strony administracyjnej wygląda.

Odpisz
2.02.2019, 20:43
cóż robdy przyjmuje nowe osoby, czasami trzeba chwilę nań poczekać, wiem że to niewiele, ale narzie więcej nie mam, jeśli pojawi się jakaś wygodniejsza opcja to w ciemno bierę, ale póki co niema takiej, Ari co do odpowiedzi na twoje pytanie, tak powoli wyciągam wszystko co tu włożyłem, by poszło na nową stronę, i raczej często tu nie będę, jak coś Maki, Rova, mają mnie na Discordzie, a Rakquu i KNB na telefon, (KNB zostaje tu) zresztą masz mnie też na steamie, a tego mam odpalanego regularnie

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]
Odpisz
2.02.2019, 20:51
Ari, ja być może czasem zajrzę, jeśli będzie z kim pisać/grać/etc. - po prostu, że tak powiem, idę z(a) ludźmi*, a nie tym czy innym logo (ale rozumiem przynajmniej to z Discordem, też za czatami nie przepadam, a Reddit to nie wiem, zobaczę czy i jak mi przypadnie do gustu).

*Co za tym idzie, jeśli część ludzi tu zostanie, możliwe, że będę zaglądał.

Odpisz
2.02.2019, 21:33
Kurde Adi, może nadinterpretuję ale czy Ty właśnie zostałeś chorągiewą?
Bo najpierw cały miesiąc tarabanisz wszędzie co będzie najlepsze dla PV i jak bardzo jest tu kiepsko i ile to zmian trzeba wprowadzić a teraz otwierasz nowy kanał na Discordzie? Big Grin
h u r t i t s e l f i n i t s c o n f u s i o n

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
2.02.2019, 22:17
I tak miałem się wypowiedzieć, a jeszcze Nilsen wywołał mnie do tablicy, no to nie mam wyjścia:

(1.02.2019 23:02)Makion napisał(a):  A co się stało z tamtym discordem? Był jakiś rozłam?

Na samym discordzie rozłamu nie było, ale w obliczu tego, co się na nim działo, a o czym pisałem na blogu, postanowiliśmy stworzyć "nowe, lepsze miejsce". I teraz większość użytkowników discorda PV jest już u nas.

Dla szerszego wyjaśnienia zacytuję, co dziś napisałem:
"A teraz pora na jasne stanowisko:
I. Czym Pokémon Ragnarök nie jest:
1) Pokémon Ragnarök nie jest bojkotem Pokemon Valhalli
2) Pokémon Ragnarök nie jest discordem emigracyjnym z Pokemon Valhalli
3) Pokémon Ragnarök nie powstał w reakcji na konkretne działanie, ale na cały obecny stan i tendencje Pokemon Valhalli, ale także w pewnym sensie i całej Polskiej PokeSceny

II. Czym Pokémon Ragnarök jest:
1) Pokémon Ragnarök jest miejscem, które ma stać się uniwersalnym miejscem spotkań Pokefanów
2) Pokémon Ragnarök ma zbierać twórczą awangardę PokeSceny i bazę fanów pod nowe projekty

To punkt II.2) decyduje o tym, że nie poszliśmy na jakikolwiek działający już serwer, ponieważ jak wynika z całej części I - nie jesteśmy reakcją negatywną, ale pozytywną - twórczą. A do tworzenia potrzeba nam własnej marki i własnego miejsca pod PPS-owym słońcem."

(2.02.2019 0:15)Makion napisał(a):  Nie wiem czy się cieszyć z tego, że o niczym nie wiedziałem, czy zapłakać nad losem forum...

(2.02.2019 20:07)Ari napisał(a):  Że jak? Jeszcze tego brakowało... Ja się na Discorda nie nadaję, nie lubię tamtejszego układu graficznego i mam wrażenie, że ogólnie panuje jakiś chaos. Nawet nie pamiętam, gdzie hasło zapodziałam... A Reddit to nawet nie wiem co to jest Tongue Generalnie trzymam się z daleka od wszelakich serwisów społecznościowych (uznaję tylko fora). Mój FB świeci pustkami i pewnie bym go nawet nie miała, gdyby nie pewne zadanie na studiach, do którego wymagane było mieć tam konto :/

(2.02.2019 20:51)Dagroth napisał(a):  (ale rozumiem przynajmniej to z Discordem, też za czatami nie przepadam

Do tych trzech wypowiedzi odniosę się razem.
Też nie lubię discorda, naprawdę. Tzn. nie darzę go sympatią, ale w porównaniu do innych serwisów społecznościowych jest on naprawdę przyjemną platformą. Piszę to jako wieloletni użytkownik for i także tego forum. Chętnie działalibyśmy na forum, gdyby takie rozwiązanie rokowało. W rzeczywistości nie rokuje - pamiętamy przypadki nowego forum Tin Tower i dwóch for PokeSerwisu, które osiągnęły góra kilkadziesiąt postów przez kilka miesięcy. Także na tym forum od kilku lat poza kilkoma działami z oddolnymi inicjatywami lub z dyskusjami o przyszłości tego miejsca - niewiele się dzieje.
Za to z jakiegoś powodu, dla mnie też niezrozumiałego, na discordzie ludzie siedzą. Dlatego nie otwieramy nowego forum dla całego projektu.
Co do Multiwalk to reddit nie jest ostatecznym słowem, rozważamy różne rozwiązania, także miniforum tylko do tego.

(2.02.2019 21:33)Nilson napisał(a):  Kurde Adi, może nadinterpretuję ale czy Ty właśnie zostałeś chorągiewą?
Bo najpierw cały miesiąc tarabanisz wszędzie co będzie najlepsze dla PV i jak bardzo jest tu kiepsko i ile to zmian trzeba wprowadzić a teraz otwierasz nowy kanał na Discordzie? Big Grin
h u r t i t s e l f i n i t s c o n f u s i o n

Wręcz przeciwnie, Nelson, pierwszy raz na PPS-ie jestem konsekwentny.
Cały miesiąc pisałem na blogu o PV, aby wymusić jakieś zmiany, podsuwałem nawet gotowe rozwiązania i zgłaszałem chęć pomocy. Ale wiesz, jestem już stary i nie mogę czekać! Kompletny Powrót nie przyniósł niczego poza pozornym ograniczeniem władzy vulpa i jakimiś bieda-zapowiedziami, a i tak chyba się już skończył.
Dopiero źle to by ze mną było jakbym tylko sobie narzekał, a nic z tym nie zrobił. Dlatego postanowiłem wykonać krok do przodu zamiast czekać na Godota, który nie nadchodzi.
Naprawdę wolę już działać przed mniejszą publicznością, ale serio działać, a nie tutaj wyczekiwać na możliwość, albo kombinować jak zrobić coś fajnego wbrew pewnemu panu z administracji. To już raz przerabiałem. Zresztą sam wiesz jak to funkcjonuje, ja wiem to samo, tylko bardziej, a bardziej znaczy tu bardziej boleśnie.

Do Daru pisałem ws. pomocy już w lipcu zeszłego roku i do dziś nie dostałem żadnego odzewu. Ale powiem tak: jak dostanę szybką i BAJECZNĄ ofertę to ją rozważę.
Tyle mam do powiedzenia. 3maj się!

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson
3.02.2019, 0:31
Jak założycie forum to obiecuję się zarejestrować Wink ale póki to jedynie discord to sobie odpuszczę, bo nie ogarniam nawet valhallowego, na który wbiłem i nawet nie miałem uprawnień do pisania. Interfejs też do mnie nie przemawia tak jak u Ari.

Fan Anime Pokemon od 2000 roku.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
4.02.2019, 1:32
muszę powiedzieć, że ekipa mi się podoba, nie wiem jak LigierVaro ale resztę uważam za aktywne i dobrze zorganizowane jednostki

Odpisz
4.02.2019, 12:18
(4.02.2019 1:32)Nid napisał(a):  muszę powiedzieć, że ekipa mi się podoba, nie wiem jak LigierVaro ale resztę uważam za aktywne i dobrze zorganizowane jednostki

[Obrazek: reakcje13.png] xD

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
31.03.2019, 18:24
nadal zapraszamy, panie, panowie i ziemniaki
https://discord.gg/JUqRjG2

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz

Skocz do: