Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pokémon Ragnarök - nowy discordowy serwer Pokémon
1.02.2019, 20:43
Pokémon Ragnarök - nowy discordowy serwer Pokémon
Dobry wieczór, Kochani!
W obliczu ostatnich zdarzeń na Pokemon Valhalli, a zwłaszcza na jej serwerze discordowym, w ramach oburzenia i twórczej reakcji użytkowników postanowiliśmy stworzyć nowy serwer discord. Nazywa się Pokémon Ragnarök (i nie jest to nazwa przypadkowa Wink).

Obecnie dysponujemy gotowym na przyjecie użytkowników serwerem. Oferujemy przyjazna atmosferę i otwartość na Wasze propozycje:

Możemy też chyba nieśmiało dodać, że mamy w planach także inne, większe projekty do realizacji na PokeScenie Wink

Zapraszamy!
Ekipa Pokémon Ragnarök
Waren78657, robdy, LigierVaro, Asmod, Conquest

[Obrazek: AzPsl5J.png]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Asmod, Waren78657, robdy
1.02.2019, 20:52
RE: Pokémon Ragnarök - nowy discordowy serwer Pokémon
Można przeklinać?

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
1.02.2019, 20:53
(1.02.2019 20:52)Nekuro napisał(a):  Można przeklinać?

Mój wierszowany regulamin mówi: "2. Możesz sobie zakląć, ale nie możesz być wulgarny".

Odpisz
1.02.2019, 23:02
A co się stało z tamtym discordem? Był jakiś rozłam?
Odpisz
1.02.2019, 23:08
(1.02.2019 23:02)Makion napisał(a):  A co się stało z tamtym discordem? Był jakiś rozłam?

Tak, Makion, za niedługo też będzie też miniforum, gdzie przejdą też multiwalki

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]
Odpisz
1.02.2019, 23:09
(1.02.2019 23:02)Makion napisał(a):  A co się stało z tamtym discordem? Był jakiś rozłam?

[Obrazek: tenor.gif?itemid=9506133]

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657
2.02.2019, 0:15
(1.02.2019 23:08)Waren78657 napisał(a):  

Nie wiem czy się cieszyć z tego, że o niczym nie wiedziałem, czy zapłakać nad losem forum...ale jak będzie nowe miejsce na multiwalki, to ja w to wchodzę
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
2.02.2019, 0:22
(2.02.2019 0:15)Makion napisał(a):  
(1.02.2019 23:08)Waren78657 napisał(a):  

Nie wiem czy się cieszyć z tego, że o niczym nie wiedziałem, czy zapłakać nad losem forum...ale jak będzie nowe miejsce na multiwalki, to ja w to wchodzę

cóż obowiązywała mnie tajemnica spowiedzi, ale teraz już wszystko pójdzie, a właśnie sobotnie multiki będą ostatnimi na PV, no chyba ze ktoś tu będzie organizować sam.

Odpisz
2.02.2019, 0:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.02.2019 0:35 przez Makion.)
Nie będę wnikać. Jakby co, ja mogę przejąć pałeczkę organizacji multików na PV, oczywiście dla tych co nie będą chcieli opuścić forum, lub dla nowych przybyszów... ale tych, ani widu ani słychu. To znaczy może są jacyś ludki co mogą grać w formacie multi, ale z jakiegoś powodu nie chcą. Tak czy chłopak, będę agentem od multików na PV, o ile będzie tego sens Tongue
Odpisz
2.02.2019, 0:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.02.2019 0:46 przez Waren78657.)
(2.02.2019 0:34)Makion napisał(a):  Nie będę wnikać. Jakby co, ja mogę przejąć pałeczkę organizacji multików na PV, oczywiście dla tych co nie będą chcieli opuścić forum, lub dla nowych przybyszów... ale tych, ani widu ani słychu. To znaczy może są jacyś ludki co mogą grać w formacie multi, ale z jakiegoś powodu nie chcą. Tak czy chłopak, będę agentem od multików na PV, o ile będzie tego sens Tongue

Powiem tak, wolałbym byś się tu nie marnował chłopie, bo Cię Lubię, dziś w wieczór otwarcia discorda mamy większy ruch niż na tym PV przez tydzień, tutaj wszystko już powoli umiera niestety, ale jest nadzieja

P.S. Rakquu i Rova już są na nowym Discordzie

Odpisz
2.02.2019, 4:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.02.2019 4:29 przez Dagroth.)
O ile Discord mnie niespecjalnie interesuje (nothin' personal, po prostu wolę format forum), o tyle skoro Multi się przenosi, cóż, rzuć Waren namiarami na to nowe (mini?) forum, jak już będzie?

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
2.02.2019, 12:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.02.2019 12:06 przez Waren78657.)
(2.02.2019 4:28)Dagroth napisał(a):  O ile Discord mnie niespecjalnie interesuje (nothin' personal, po prostu wolę format forum), o tyle skoro Multi się przenosi, cóż, rzuć Waren namiarami na to nowe (mini?) forum, jak już będzie?

Zrób konto na Reddit i wyślij mi PW to cię zaproszę
Resztę proszę o to samo

Odpisz
2.02.2019, 20:07
Że jak? Jeszcze tego brakowało... Ja się na Discorda nie nadaję, nie lubię tamtejszego układu graficznego i mam wrażenie, że ogólnie panuje jakiś chaos. Nawet nie pamiętam, gdzie hasło zapodziałam... A Reddit to nawet nie wiem co to jest Tongue Generalnie trzymam się z daleka od wszelakich serwisów społecznościowych (uznaję tylko fora). Mój FB świeci pustkami i pewnie bym go nawet nie miała, gdyby nie pewne zadanie na studiach, do którego wymagane było mieć tam konto :/

Zatem wszystko wskazuje na to, że dziś moje ostatnie z wami multi. Chyba, że kiedyś znajdę jakąś siłę by się przemóc i przenieś, ale na chwilę obecną wcale nie mam takiego zamiaru Dodgy Sorry
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Twister
2.02.2019, 20:10
(2.02.2019 20:07)Ari napisał(a):  Że jak? Jeszcze tego brakowało... Ja się na Discorda nie nadaję, nie lubię tamtejszego układu graficznego i mam wrażenie, że ogólnie panuje jakiś chaos. Nawet nie pamiętam, gdzie hasło zapodziałam... A Reddit to nawet nie wiem co to jest Tongue Generalnie trzymam się z daleka od wszelakich serwisów społecznościowych (uznaję tylko fora). Mój FB świeci pustkami i pewnie bym go nawet nie miała, gdyby nie pewne zadanie na studiach, do którego wymagane było mieć tam konto :/

Zatem wszystko wskazuje na to, że dziś moje ostatnie z wami multi. Chyba, że kiedyś znajdę jakąś siłę by się przemóc i przenieś, ale na chwilę obecną wcale nie mam takiego zamiaru Dodgy Sorry

No niestety problem z forum jest taki, że jest pieniędzożerny, jeśli znasz jakąś alternatywę to chętnie posłucham, bo nie chcę z wami tracić kontaktu

Odpisz
2.02.2019, 20:21
Jak forum całkiem upadnie do trzeba będzie ruszyć klawiaturę i się przenieść...
Czyli mam rozumieć, że już w ogóle tu nie będziecie zaglądać? Sad
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości