Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Solucja/Poradnik
28.01.2019, 1:50
Solucja/Poradnik
Witam, szukam szczegółowej solucji do V generacji, chciałbym żeby była ona po polsku i była jak najbardziej szczegółowa. Aktualnie w sieci znajduje wersje tylko jednego autora. Przeszedłem razem "z nim" Pokemon Platinum i bardzo dużo elementów, ważnych postaci i przedmiotów było ominięte dlatego wolałbym skorzystać z innego źródła. Gra ma już swoje lata i większość linków/obrazków, już jest niestety nieaktywna co utrudnia poszukiwania...
Odpisz
28.01.2019, 15:44
RE: Solucja/Poradnik
Niestety, nigdzie nie widziałem solucji odnośnie piątej generacji, oczywiście mam na myśli taki poradnik całkowicie po polsku. Ze strachem przyznaję, że właśnie piąta generacja należy do moich ulubionych. Nie obiecuję, że napiszę jakiś rzetelny guide book od razu, a na pewno nie stanie się to w ciągu kilku dni, ale mogę w każdej chwili rozpocząć nową grę, przejść na spokojnie i dodać swoje sugestie, czy komentarze do gameplayu. Nie obiecuję, że wszystko będzie od razu ładnie zapakowane z obrazkami oraz dokładną lokacją itemów, więc gdybym zaczął pisać poradnik, to będzie przede wszystkim w formie tekstu. Jeśli znajdzie się później osoba zdolniejsza ode mnie, to nie miałbym nic przeciwko, aby to zedytowała i dodała od siebie screeny z gry. Ja, wstyd się przyznać, nie mam możliwości ani zdolności aby robić zrzuty ekranu z konsoli, czy nagrać gameplay. Jeżeli będą jakieś obrazki ode mnie, to tylko z print screena jakiegoś gameplaya z YT Tongue
Odpisz
28.01.2019, 16:19
(28.01.2019 15:44)Makion napisał(a):  Niestety, nigdzie nie widziałem solucji odnośnie piątej generacji, oczywiście mam na myśli taki poradnik całkowicie po polsku. Ze strachem przyznaję, że właśnie piąta generacja należy do moich ulubionych. Nie obiecuję, że napiszę jakiś rzetelny guide book od razu, a na pewno nie stanie się to w ciągu kilku dni, ale mogę w każdej chwili rozpocząć nową grę, przejść na spokojnie i dodać swoje sugestie, czy komentarze do gameplayu. Nie obiecuję, że wszystko będzie od razu ładnie zapakowane z obrazkami oraz dokładną lokacją itemów, więc gdybym zaczął pisać poradnik, to będzie przede wszystkim w formie tekstu. Jeśli znajdzie się później osoba zdolniejsza ode mnie, to nie miałbym nic przeciwko, aby to zedytowała i dodała od siebie screeny z gry. Ja, wstyd się przyznać, nie mam możliwości ani zdolności aby robić zrzuty ekranu z konsoli, czy nagrać gameplay. Jeżeli będą jakieś obrazki ode mnie, to tylko z print screena jakiegoś gameplaya z YT Tongue

Maki żebyś zrobił screeny nie będące zdjęciami konsoli musiał byś ją mieć i tak modyfikowaną

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]
Odpisz
28.01.2019, 18:12
(28.01.2019 16:19)Waren78657 napisał(a):  Maki żebyś zrobił screeny nie będące zdjęciami konsoli musiał byś ją mieć i tak modyfikowaną

Zgadza się. Dlatego zaznaczyłem, że nie mam możliwości i zdolności, żeby to samemu wykonać. Jedynie mogę puścić sobie jakiegoś let's playa i w wybranym momencie zrobić print screena, chociaż takie "działanie" chyba też nie jest do końca poprawne moralnie Tongue
Ewentualnie pozostają fotografie konsolki Wink
Odpisz
28.01.2019, 19:18
Możesz poszukać co najwyżej jakichś gameplay'i.
Mogę się mylić (i najprawdopodobniej tak jest), ale ciężko jest znaleźć jakąkolwiek solucję po polsku (przynajmniej ja nie widziałam) od IV geny, a znalezienie wcześniejszych i tak graniczy z cudem. Najlepiej korzystać po angielsku (co szczerze polecam).
Odpisz
28.01.2019, 19:24
Po angielsku znalazłem oficjalny poradnik, ale z moim angielskim "kali mieć dzida" to trwa kupę czasu.
Odpisz
28.01.2019, 19:53
Black i White są bardzo liniowe, a sama gra popycha nas do przodu. Pod tym względem Platinum są najtrudniejsze, bo ganiają nas po całej mapie, zagadaj tu, leć na koniec mapy, żeby później wrócić do tego samego miejsca. W piątej generacji są tylko dwa problemy, które można przeoczyć czyli (raz - trzeba zagadać do dzwona na szczycie wieży duchów, dwa - trzeba pójść w pewnym momencie na pustynie, a konkretnie do piaskowego zamku i po akcji na pustyni wrócić do miasta z drugą liderką, wtedy droga do ostatniego miasta się odblokuje)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
28.01.2019, 19:59
No to mnie pocieszyłeś, bo Platinum przez te "wracanie" zajęło mi dużo czasu, żeby wszystko ogarnąć. Smile (często aż do znudzenia).
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości