Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promoZaproszenie do korzystania z Nowej Pokemon Valhalli
25.01.2019, 21:01,
#16
RE: Zaproszenie do korzystania z Nowej Pokemon Valhalli
Jak wygląda sprawa praw autorskich do artykułów które zostaną wysłane w procesie rekrutacji? Czy taki tekst może zostać zamieszczony na stronie nawet w przypadku negatywnego wyniku rekrutacji? Czy może być edytowany przez osoby trzecie bez wiedzy autora tekstu?

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Anton
25.01.2019, 23:03,
#17
RE: Zaproszenie do korzystania z Nowej Pokemon Valhalli
(25.01.2019, 21:01)Nekuro napisał(a): Jak wygląda sprawa praw autorskich do artykułów które zostaną wysłane w procesie rekrutacji? Czy taki tekst może zostać zamieszczony na stronie nawet w przypadku negatywnego wyniku rekrutacji? Czy może być edytowany przez osoby trzecie bez wiedzy autora tekstu?

Artykuły wysłane w procesie rekrutacji, których autor nie przejdzie rekrutacji nie będą umieszczane na stronie bez zgody autora. Oczywiście jeśli komuś bardzo zależy - może taką zgodę dołączać w e-mailu.
Artykuły PO wstawieniu na stronę mogę być edytowane przez autora oraz innych redaktorów (w formie z reguły korekt i literówek) co oczywiście na Wordpressie jest rejestrowane i zawsze można wrócić do wcześniejszej formy artykułu. Na start strony będziemy o tym informowali, więc na pewno nie będzie to bez wiedzy autora, ponieważ każdy z autorów będzie miał wgląd we wszystkie artykuły i newsy umieszczone na stronie.

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości