Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

POKÉMON Detektyw Pikachu - Wątek filmowy
21.01.2019, 20:23
RE: POKÉMON Detektyw Pikachu - Wątek filmowy
(21.01.2019 18:43)Nid napisał(a):  Żarty o pierdach i fekaliach śmieszą, ale tylko amerykańską młodzież. Cały cartoon network był (nie wiem czy jeszcze jest) tym przepełniony. Na razie druga zapowiedź nieco przygasiła mój entuzjazm. Snubbul jest okej ale wyszedł ogromnie xx

Niestety z tego co mi wiadomo to CN ma się dobrze razem z humorem jaki można tam uświadczyć, ale już przechodząc do ważniejszych rzeczy.

Kiedy czekasz bardziej na spin-offowe dzieła niż te bardziej oficjalne to wiedz, że coś się dzieje.

Po przejściu gry jako jedna z pewnie pięciu osób w Polszy czekam bardzo. Mony wyglądają... unikatowo. Jedne lepiej, drugie gorzej. Czekam na zupełnie ostateczny efekt jaki będzie w filmie. I tu kontrowersyjna opinia, nie wyobrażam sobie by Pikacz miał wyglądać inaczej. Ciekawi mnie też jak bardzo fabuła filmu będzie nawiązywać do gry.

Nieco obawiam się jak to wyjdzie w wersji polskiej, bo z tym to nigdy nie wiadomo. Może chociaż tych niskiego lotu żartów będzie mniej? Marzenie ściętej głowy, co nie?

No i niech wydadzą drugą część plz.

FC: 2638-2690-3793
Odpisz
21.01.2019, 20:27
(21.01.2019 20:23)Kazyleusz napisał(a):  
(21.01.2019 18:43)Nid napisał(a):  Żarty o pierdach i fekaliach śmieszą, ale tylko amerykańską młodzież. Cały cartoon network był (nie wiem czy jeszcze jest) tym przepełniony. Na razie druga zapowiedź nieco przygasiła mój entuzjazm. Snubbul jest okej ale wyszedł ogromnie xx

Niestety z tego co mi wiadomo to CN ma się dobrze razem z humorem jaki można tam uświadczyć, ale już przechodząc do ważniejszych rzeczy.

Kiedy czekasz bardziej na spin-offowe dzieła niż te bardziej oficjalne to wiedz, że coś się dzieje.

Po przejściu gry jako jedna z pewnie pięciu osób w Polszy czekam bardzo. Mony wyglądają... unikatowo. Jedne lepiej, drugie gorzej. Czekam na zupełnie ostateczny efekt jaki będzie w filmie. I tu kontrowersyjna opinia, nie wyobrażam sobie by Pikacz miał wyglądać inaczej. Ciekawi mnie też jak bardzo fabuła filmu będzie nawiązywać do gry.

Nieco obawiam się jak to wyjdzie w wersji polskiej, bo z tym to nigdy nie wiadomo. Może chociaż tych niskiego lotu żartów będzie mniej? Marzenie ściętej głowy, co nie?

No i niech wydadzą drugą część plz.

Zamierzasz to oglądać po polsku O.O

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]
Odpisz
21.01.2019, 20:34
Myślę ogółem teraz z myślą o ludziach, którzy może z różnych powodów lubią lub chcą dub obejrzeć. Wcale nie myślę o Kowaltcie, on ogółem lubi duby, niekoniecznie pokowy, nie bijcie go.

Imo nawet jeśli obejrzę po ang to po jakimś czasie choćby z ciekawości fajnie by polską wersję. No i fajnie jakby po prostu była dobrej jakości, co nie?

Odpisz
21.01.2019, 22:07
Zacznijmy od tego, że nie wiadomo jeszcze, czy będzie w ogóle dubbing (choć byłby to oczywisty strzał w stopę, jakby tego nie zrobili). A że jakiś tam Dedpól gra nie robi na mnie wrażenia, bo nie jestem gościem od Marveli/DC xP Jak będzie możliwość oglądania z dubbingiem, to oczywiście wybiorę dub. Jednak jeśli będzie lektor (a fu) albo napisy, to zdecyduję się jednak na sam oryginał. Oczywiście przy dubbingu nie odbędzie się bez spisywania nazw (jeśli jakieś konkretne się pojawią) Big Grin

A ogólnie film jako pomysł - doskonały ruch ze strony Warnera. Fajnie zobaczyć, jakby Pokemony mogły być na prawdę. O dziwo niemal wszystkie designy stworków mi się podobają (heck, nawet Mr. Mime xD). Ale takiego Greninjy nie przełknę, przerwżająco wygląda xD

No i ciekawe, że na podstawie jednego żartu fekalnego ludzie burzą już mosty xD Jeśli na takim jednym żarciku skończą - co to za problem? Gorzej, jak co pięć minut będą talie żarty się przewijały Tongue

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
21.01.2019, 22:19
Lektor, w kinie? Brrrrrrrrrrrrrrrrr. Weź się Pjoter.

No jak Ty to wiadomo. Wyobrażam sobie Ciebie w kinie z takim notesikiem notującym wszystko co może być i potem wrzucającym to na Bulbę xD

Imo też wybrali ciekawy świat do tego. W końcu w Detektywie nie masz monów na zasadzie łapania i niewolnictwie trenowania itp. a takie czyste partnerstwo. Przynajmniej w grach. Niby wspomnieli o byciu trenerem, ale wątpię by było to coś bardziej ruszone.

To na szczęście i tak nie zejdzie raczej do poziomu Transformersów jeśli chodzi o humor gimbusiarski, nie może być aż tak źle.

Odpisz
21.01.2019, 22:48
Ojezu, żart o pierdach i wielka awantura. A normalne anime to co? Nie tak dawno był odcinek o Garbodorze, który obracał się wokół żartach o przebierankach i wymiotowaniu. A XY i sikające posągi? A Kanto i żarty o cyckach? A gry ze swoimi żartami o chowaniu Pokeballi w staniku, czy facetem "podziwiającym" trenerki z Pryzmanii? To straszna hipokryzja ze strony fanów, że gdy Japończycy rzucą żartem to jest "Haha, cycki, ale śmieszne", a chwilę potem "uuu, Amerykanie dali żart o pierdach, co za niski poziom"...
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piotrek1113, Ari, The_Punisher
21.01.2019, 23:16
(21.01.2019 22:48)Axel napisał(a):  Ojezu, żart o pierdach i wielka awantura

A to już zależy kto jest zdystansowany do takiego rodzaju humoru. Jednych śmieszy, innych nie... życie Tongue
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
21.01.2019, 23:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2019 0:04 przez Axel.)
(21.01.2019 23:16)Makion napisał(a):  

A to już zależy kto jest zdystansowany do takiego rodzaju humoru. Jednych śmieszy, innych nie... życie Tongue
Tylko, jak pisałem wcześniej, razi w oczy hipokryzja w tym zakresie. Japończycy sami z siebie słyną z tego, że w co drugim anime są, bardzo górnolotne, żarty o małym biuście, rozpruwających się częściach garderoby, czy podglądaniu w onsenie. Pokemony też nigdy nie słynęły z wykwintnego humoru (w pierwszej serii mieliśmy przecież starszego pana, który powiedział do Misty, że zabawiłby się z nią, gdyby była starsza ("Beauty and the Beach"), czy dzieciaka, który zapytał tą samą Misty, czy może ssać jej piersi ("The Kangaskhan Kid")). Powiedzmy sobie szczerze, żarty o pierdach to jak najbardziej Pokemonowy poziom, tej marce udawało się upadać niżej.

PS. Nie obrażajcie się, że nie wspominam o mangach, ale za obrazki z sikającym Emeraldem czy genitaliami Clefairy mógłbym dostać bana Wink
Odpisz
21.01.2019, 23:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.01.2019 23:46 przez Nid.)
(21.01.2019 20:27)Waren78657 napisał(a):  Zamierzasz to oglądać po polsku O.O

Ja nie jestem fanką Reynoldsa (a tym bardziej jego urody, nie podoba mi się, jest wielu bardziej przystojnych aktorów) a tym bardziej Deadpoola, z chęcią obejrzę dubbing polski (btw. obejrzałam Deadpoola ze względu na Detektywa Pikachu, nie na odwrót; bardzo się zawiodłam tym filmem)

Odpisz
22.01.2019, 0:38
(21.01.2019 23:25)Axel napisał(a):  
(21.01.2019 23:16)Makion napisał(a):  

Tylko, jak pisałem wcześniej, razi w oczy hipokryzja w tym zakresie. Japończycy sami z siebie słyną z tego, że w co drugim anime są, bardzo górnolotne, żarty o małym biuście, rozpruwających się częściach garderoby, czy podglądaniu w onsenie. Pokemony też nigdy nie słynęły z wykwintnego humoru (w pierwszej serii mieliśmy przecież starszego pana, który powiedział do Misty, że zabawiłby się z nią, gdyby była starsza ("Beauty and the Beach"), czy dzieciaka, który zapytał tą samą Misty, czy może ssać jej piersi ("The Kangaskhan Kid")). Powiedzmy sobie szczerze, żarty o pierdach to jak najbardziej Pokemonowy poziom, tej marce udawało się upadać niżej.

PS. Nie obrażajcie się, że nie wspominam o mangach, ale za obrazki z sikającym Emeraldem czy genitaliami Clefairy mógłbym dostać bana Wink

Nie wiem jak z innymi też, ale choćby w moim przypadku to mimo wszystko uważam, że przede wszystkim to co za dużo to nie zdrowo. Może być trochę, ale stać też na więcej imo. Also to, że bywa niżej to też nie znaczy, że nie może być też trochę lepiej z tym humorem.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657
11.02.2019, 13:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2019 13:51 przez Piotrek1113.)
Może być to oczywista oczywistość, ale jest dub potwierdzony:
http://polski-dubbing.pl/2019/02/11/poke...i-dubbing/

EDIT: Zauważyłem, że premiera jest przełożona na 14 czerwca...

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nid
10.04.2019, 21:39
Kiedy myślisz że nic już cię nie zaskoczy a potem widzisz to (co oni zrobili z Treecko i Purrloinem):

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
31.07.2019, 11:58
Ruszyła przedsprzedaż DVD i Blu-Ray: https://pokeserwis.pl/pokemon-detektyw-p...vd-bluray/

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości