Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Detektyw Pikachu coraz bliżej! Nowe gadżety i mini set karcianki!
19.01.2019, 0:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2019 18:18 przez Nilson.)
Detektyw Pikachu coraz bliżej! Nowe gadżety i mini set karcianki!
Już za 113 dni premiera filmu Pokemon: Detektyw Pikachu! W związku z tym zaprezentowano gadżety/zabawki związane z filmem, oraz.... mini set i zestawy Pokemon TCG!

Figurki i pluszaki od Wicked Cool Toys
Na pierwszy ogień idą figurki! Na razie zaprezentowano Detektywa, oraz... Bulbasaura? Dlaczego akurat nasz trawiasty starter? Nie wiadomo, może jest to powiązane z wydarzeniami w filmie, tego się pewnie dowiemy. Co do samych figurek, w mojej opinii wyglądają dość... tandetnie. Dobór kolorów, oraz zauważalne wykonanie przywodzą na myśl tanie radioaktywne zabawki "z chińczyka" za grosze. Cóż, może to tylko "prototyp" i do wydania będą wyglądały lepiej.
[Obrazek: xyoqkfp.jpg?3]

Drugą zabawką jest pluszowy Pikachu w swojej czapce. Wygląda on na moje oko o wiele lepiej od swojego plastikowego wcielenia, szczególnie patrząc na wykonanie (choć moim zdaniem jego twarz mogłaby wyglądać nieco lepiej - daleko mu do jego braci z Pokemon Center). Wartym zauważenia jest także fakt iż pluszak utrzymał się w stylistyce filmu zachowując swą włochatość.

[Obrazek: QveS7ay.jpg?1]

Oficjalne gadżety Pokemon Center:
Pokemon Center bynajmniej trochę mnie zaskoczyło, gdyż większość zaprezentowanych produktów opiera się bardziej na fikcyjnych markach z filmu (Fresh Coffee, Hi-Hat Cafe) niż na postaci głównego bohatera.

[Obrazek: wTiWiXV.jpg?1]

Pierwszym gadżetem tu jest czapka detektywa z uszami Pikachu, która w mojej opinii wygląda naprawdę ładnie i solidnie.

[Obrazek: LslaAX7.jpg?1]

Następnie mamy całą (wspomnianą wyżej) kolekcję ubrań z markami oraz logotypami z filmu. Są zarówno męskie, jak i żeńskie fasony, i wyglądają one naprawdę stylowo, i nie będziecie w nich wyglądać jak "typowy poke-maniak". Mamy tu poza odzieżą także kubki, oraz plecaki (nie widoczne na zdjęciu).

Mini-set TCG oraz zestawy!
Razem z zaprezentowaniem gadżetów, przedstawiono także (co było poniekąd spodziewane) mini-set oraz zestawy naszej ulubionej gry karcianej oparte na filmie!

[Obrazek: 0m3jx6D.jpg?1]

Set "Detective Pikachu" nie będzie podpięty pod obecną serię Sun Moon, a jego booster zobaczyć możecie powyżej. Zastanawiać może ilość kart w paczce, gdyż jest ich zaledwie 4. Już śpieszę z tłumaczeniem - set zawierać będzie zaledwie 26 kart, stąd wielkość boostera adekwatna do ilości kart do zebrania.

[Obrazek: hQI4GBX.jpg?1]

Sam pikający Detektyw także doczekał się swej karty! Będzie ona kartą promo w nietypowym blisterze (3-paku), w którym znaleźć można będzie:
  • kartę PROMO
  • Żeton do gry także powiązany z filmem
  • 2x booster setu Detektyw Pikachu (razem zaledwie 8 kart!)
  • 1x inny booster Pokemon TCG (na zdjęciu zauważyć można set Crimson Invasion, lecz może to być dzieło przypadku)
  • Kartę kodów do PTCGO
Według PokeBeach jego cena wynosić ma 9,99$ (około 40 złotych polskich - trochę taniej od standardowych blisterów, zapewne ze względu na mniejszą ilość kart w boosterach filmowego setu) i pojawić się on ma w sprzedaży na przełomie marca i kwietnia.

[Obrazek: pH1wczn.jpg?1]

[Obrazek: pHDs9v6.jpg?1]

Kolejnymi zestawami są PRAWIE identyczne boxy z Charizardem i Greninją (obie karty w wersji GX). Co zawierają?
  • PROMO karta GX (Charizard/Greninja)
  • Wersja JUMBO tej karty (Charizard/Greninja)
  • 4x boostery Detective Pikachu (Charizard) lub 5x (Greninja)
  • 2x inny booster PTCG (Charizard/Greninja)
  • Karta z kodem do PTCGO, sztuk jeden (Charizard/Greninja)
  • Przypinka z Greninją (Greninja)
Oba mają zostać wydane także na przełomie marca i kwietnia, a kosztować mają odpowiednio: 19,99$ (~75zł; Charizard) i 24,99$ (~95zł; Greninja).

[Obrazek: YqaF09X.jpg?1]

Ostatnią nowością jest "Śniadaniówka". Zawiera ona:
  • 7x booster Detective Pikachu
  • 2x inne boostery PTCG
  • Przypinka
  • Notatnik i naklejki
  • Karta kodów do PTCGO
Ona zaś zostanie wydana na przełomie kwietnia i maja, a kosztować będzie także 24,99$ (~95zł).

Więcej informacji o kartach: https://www.pokebeach.com/2019/01/detect...y-revealed

Poprawiłem tego potworka
~N.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Makion, robdy, Kazyleusz
19.01.2019, 0:53
RE: Detektyw Pikachu coraz bliżej! Nowe gadżety i mini set karcianki!
(19.01.2019 0:37)pikant0ni24 napisał(a):  A co wy sądzicie o nowym secie i gadżetach?

Sądzę, że nie umiesz napisać newsa żeby miał estetyczne i jednolite rozmiary grafik i fontów.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Asmod
19.01.2019, 1:08
(19.01.2019 0:53)Nilson napisał(a):  
(19.01.2019 0:37)pikant0ni24 napisał(a):  A co wy sądzicie o nowym secie i gadżetach?

Sądzę, że nie umiesz napisać newsa żeby miał estetyczne i jednolite rozmiary grafik i fontów.

już mu napisałem na discordzie xD *ex-newsman brofist*

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson
19.01.2019, 1:13

Biorę sobię to do serca, i obiecuję silne postanowienie poprawy Smile

Discord: Anton#6229

Rewolucja, bracia i siostry!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: _M_, robdy
19.01.2019, 1:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2019 1:19 przez Makion.)
Ja chyba zaczynam mieć omamy przez gorączkę... widzę newsy Tongue

Co tu komentować? Promocja zaczyna się rozkręcać, film mnie nie interesuje, ale z czystej ciekawości zobaczę, jak to wszystko wyjdzie w aktorskiej wersji. Figurki, szczerze, są straszne. Kiedy był u nas boom na Pokemony, to miałem chińskie wyroby figurkopodobne lepszej jakości, a może przez sentyment je wyżej cenię? Nie podobają mi się, serio. Smile Na plus zasługuje fakt, że to Bulbasaur dostał figurkę, pomimo że nie należy do najpopularniejszych stworków.

Najbardziej spodobały mi się ubrania, zwłaszcza te z sówką oraz kubek, lubię takie użyteczne gadżety, a sam Noctowl wygląda tak neutralnie, że nie wstyd pokazać się z taką koszulką na mieście Big Grin

TCG to nie moja bajka, więc pozostawiam bez komentarza. Ale stawiam, że dla kolekcjonerów to będzie prawdziwy rarytas.

Na zakończenie pochwalę autora za pracę włożoną w napisanie newsa. Jest czytelny, na tyle rozbudowany że mnie zaciekawił i skłonił do komentarza. Good Job!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: pikant0ni24
19.01.2019, 1:24
Nie chcę się czepiać, cieszę się że są nowe newsy. Ale bynajmniej to nie przynajmniej ^_^

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion, Conquest, Waren78657
19.01.2019, 10:45
(19.01.2019 1:13)pikant0ni24 napisał(a):  

Biorę sobię to do serca, i obiecuję silne postanowienie poprawy Smile

Ej dajcie chłopakowi trochę luzu, przygotował fajnego i dużego newsa, na pewno w przyszłości będą jeszcze lepsze Smile Niech się pikant0ni24 uczy Smile

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion, pikant0ni24, The_Punisher
19.01.2019, 10:50
Dokładnie. Każdy by chciał siedzieć na zadku i krytykować wszystko niż pomóc. To chyba dobrze, że ktoś jednak stara się coś pisać? Wink

Choć... jestem zdania, że newsy powinny być obiektywne i nie zawierać wtrąceń typu "radioaktywne zabawki z chińczyka". Ale tak to, wyszło przejrzyście Smile

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości