Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promoRegulamin (AKTUALIZACJA: 24.01.2019 09:15)
22.12.2009, 15:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.01.2019, 10:36 przez Daru.)
#1
Regulamin (AKTUALIZACJA: 24.01.2019 09:15)
Regulamin Pokemon Valhalla Forum

I Postanowienia ogólne.
1. Nazwa forum to Pokemon Valhalla Forum (w skrócie PVF).
2. Pokemon Valhalla Forum jest nierozerwalną częścią strony Pokemon Valhalla.
3. Główną tematyką forum są Pokemony, jednak w odpowiednich działach i w shoutboksie dozwolone są również rozmowy na inne tematy.
4. Za datę utworzenia forum uważa się 23 grudnia 2009 roku, a za datę jego otworzenia 28 lipca 2010 roku.
5. Głównym administratorem forum jest Daru.
6. W poszczególnych działach obowiązują (jeśli istnieją) poszczególne regulaminy, mające jednak jedynie charakter uzupełnienia regulaminu głównego.
7. Ostateczna interpretacja regulaminu, jak i poszczególnych wypowiedzi użytkowników, należy do administratorów.
8. Każdemu użytkownikowi przysługuje możliwość odwołania się od decyzji moderatora o wystawieniu ostrzeżenia bądź zbanowaniu do jednego z administratorów.
9. W przypadku wystawienia ostrzeżenia przez administratora wniosek o jego cofnięcie może zostać złożony innemu administratorowi (jeśli w danym momencie więcej niż jedna osoba ma uprawnienia administratorskie).
10. Konieczność przestrzegania regulaminu dotyczy wszystkich użytkowników forum, z ekipą włącznie.

II Zasady ogólne dotyczące wypowiedzi na forum
1. Zakazane jest używanie wulgaryzmów i przeklinanie. Za wulgaryzm udaje się też wyraz pochodzący od wulgaryzmu, w którym jedna lub więcej liter została zastąpiona przez gwiazdki, inne znaki specjalne lub inne litery podobne do występującej w danym słowie.
2. Zakazane jest umieszczanie materiałów pornograficznych, hentai oraz ecchi.
3. Zabrania się reklamowania swoich stron internetowych. Wyjątkiem są strony, do których linki zostały już zamieszczone w dziale "Reklama" (z tym zastrzeżeniem, że ich promowanie nie powinno być nachalne) oraz strony uznawane za powszechnie znane.
4. Zakazane jest obrażanie innych użytkowników forum.
5. Zabrania się prowokowania innych użytkowników do łamania regulaminu.
6. Zakazane jest pisanie tematów niepasujących do działu.
7. Zakazane jest odchodzenie od tematu w istniejących wątkach.
8. Zabrania się powtarzania tez lub twierdzeń zawartych we wcześniejszych postach tematu.
9. Zabrania się wyrażania dezaprobaty z powodu złamania regulaminu przez innego użytkownika. W przypadku dostrzeżenia działania niezgodnego z regułami należy zgłosić post moderatorom lub administratorom (np. poprzez funkcję Raportuj bądź Prywatną wiadomość).
10. Zakazane jest pisanie kilkuwyrazowych postów, zawierających jedynie podziękowania lub wyrażających aprobatę ze stwierdzeniami wyrażonymi przez innego użytkownika. Zamiast tego można mu wręczyć Cherish Balla, poprzez kliknięcie na ikonę [Obrazek: cherish_mini.png], znajdującą się na dole każdego posta.
11. Zakazane jest wstawianie linków do nielegalnych plików do ściągnięcia oraz pozwalających na obejrzenie pełnych filmów czy odcinków seriali online lub poprzez ściągnięcie ich na dysk twardy.
12. Bezwzględnie zakazane jest pisanie postów wspierających piractwo, zachęcanie do niego, dyskutowanie o nim oraz wskazywanie miejsc gdzie możliwe jest pobranie nielegalnych kopii gier, potocznie zwanych romami. Przez piractwo rozumie się nieuprawnione dysponowanie programem komputerowym.
13. Zakazane są dyskusje dotyczące emulacji sprzętu elektronicznego służącego do grania w gry wideo.

III Konta użytkowników
1. Na forum panuje zakaz rejestrowania kont przed wcześniej zbanowanych użytkowników w celu uniknięcia kary. W szczególnych przypadkach zakaz może zostać uchylony przez administratora.
2. Zabronione jest zakładanie kont mających funkcję reklamową, szczególnie z adresem strony w nazwie użytkownika.
3. Jedno konto powinno należeć tylko do jednej osoby fizycznej. Zabronione jest dzielenie konta z inną osobą.
4. Każdy użytkownik powinien posiadać najwyżej jedno konto użytkownika, chyba że administrator wyrazi zgodę na założenie drugiego konta.

IV Dziedziny forum
1. Forum jest podzielone na na zgrupowania działów zwane dziedzinami, które są pilnowane przez opiekunów dziedzin.
2. Wyszczególniamy 4 dziedziny:
  • Gry Pokemon - działy gier Pokemon (Omega Ruby/Alpha Sapphire, X/Y, Gry na GB/GBC, Gry na GBA, D/P/Pt, HG/SS, Black/White, Black 2/White 2, Inne gry) + Centrum Wi-Fi (Valhalla Trade Station (VTS), Valhalla Colloseum (VC))
  • Pokemon Poza grami - Anime + Dyskusje ogólne + Manga + Pokemon Trading Card Game
  • Fan Area - Fan Fic + Fan Art + Archiwum Fan Fic + Archiwum Fan Artu
  • Inne - Inne tematy + Fora i strony + Konwenty + Reklama
3. Działy niewłączone do żadnej z dziedzin nadzorowane są przez administratorów, ustalonych przez nich moderatorów-pomocników i moderatorów globalnych.

V Ekipa forum
1. Administratorzy to osoby zarządzające forum, które podejmują wspólnie decyzje dotyczącą jego funkcjonowania, biorąc pod uwagę opinie innych użytkowników.
2. Moderatorzy to osoby nadzorujące całe forum, mające prawo do usuwania, edytowania, przyklejania, odklejania, zamykania i otwierania tematów.
3. Opiekunowie dziedzin to osoby zajmujące się powierzonymi im działami na forum. Dbają w nich o porządek i zachowanie dyskusji na poziomie. Do pomocy mogą angażować moderatorów-pomocników, wyłonionych w drodze naboru albo poprzez wskazanie ich z grona użytkowników forum. Uprawnienia proponowanym przez opiekunów osobom przyznawane są przez administratorów, którzy w wyjątkowych przypadkach mogą sprzeciwić się danej decyzji lub zaproponować własnych kandydatów. Opiekunom przysługuje również prawo tworzenia odrębnych regulaminów dla powierzonych im działów.
4. Pomocnicy mają prawo do usuwania, edytowania, przyklejania, odklejania, zamykania i otwierania tematów w pojedynczych działach. Przysługuje im również prawo tworzenia odrębnych regulaminów dla powierzonych im działów.
 Cherish Balle podarowali: Hinar, Cynd Ninja, Arinald, lukaszkond, Grey12, turekgrzybowy, gimlig, ash410, Pawciooo, gabox, Mati11, Kristajl, Paul/Shinji, Pawel91, Lucario123, żółty k. momo, Chaqui, Pelek, Nid, Sachees, Conquest, Bidulkę, Hawkey, Gonzo, KleszczRex, Jama, dark lugias, Serre Champagne Quadro, Krugs, Crusher, Never, dolarek8, Mythero, EveeoAo, Shadic, Microice, Lucar, Adam, Konus, Opticum Mi Styczny, YoYo, MissSandy, HezusSilacz, Dodoo, Piterr, Wooyar, Maddox, Suspect, eMJay, Liczi, Zero_, Ad-M, Goldi, Mr.Perfect, kims, Lulu, 3par, Ertix, max 353, Akiba, Gosiuska, LucariXD, KiritoKun, Fennekin, Zortac, Snake37879, kalesonek, Mudkip12, Yotsume, Sensei1466, Cichy Protagonista, MikazukiPJ, derekh, Gizmopkmn, The_Punisher, Tyrantrum, Figaro, keromatsu, Hikomikos, Kubercik, redpolska, Mcszuwacz, Emillo, Doberman16, kawus121, Tenshi, achtungos, abuk6837, Simote, KeyPadAdept, AliVix, Ari


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości