Pokemon Valhalla Forum
Zajawka filmu 22 + Film 20 na Netflix - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Bieżące wydarzenia (http://forum.pokemony.com/forum-89-Bie%C5%BCace-wydarzenia)
+--- Dział: Newsy (http://forum.pokemony.com/forum-58-Newsy)
+--- Wątek: Zajawka filmu 22 + Film 20 na Netflix (/temat-9993-Zajawka-filmu-22-Film-20-na-Netflix)Zajawka filmu 22 + Film 20 na Netflix - kowalt - 3.01.2019

Witajcie animefani

Zapowiedź Filmu 22


Pod koniec filmu 21 The Power of Us ujawniony został tytuł filmu 22 który brzmi: Mewtwo Strikes Back Evolution. Fani od razu zauważyli nawiązanie do tytułu filmu pierwszego(Mewtwo Strikes Back) i rozpoczęły się spekulacje. Czy to będzie kolejna część perypetii dobrze znanego nam genetycznego stworka? Czy może podobnie jak w filmie 20, opowiedzenie historii na nowo? Wciąż tego nie wiemy jednak pojawił się plakat i krótki trailer reklamujące film:

Trailer:

Plakat:

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Podobnie jak nowe filmy Pixara będzie w pełnym CGI(Computer Generated Imagery). Już wcześniej CGI pojawiało się jako krótkie wstawki w filmach Pokemon, ale jeszcze nigdy nie było pełnego filmu w tej technologii. Trailer nie pokazuje zbyt wiele, ale pewnie starszym pokefilom przypominają się czasu filmu pierwszego. Pozostaje mieć nadzieję że będzie to dobry film. Premiera jeszcze w tym roku w Japonii.

Film 20 na Netflix


Pokemon I Chose You mający swoją japońską premierę 17 lipca 2017 roku w końcu zawitał na nasz rodzimy rynek. Wszystko za sprawą Netflixa(klik). Film opowiada na nowo początek przygody Asha, uwzględniając przy tym że przez ostatnie 23 lata świat Pokemon rozszerzył się o paręset stworków. Widzimy parę scen kultowych, parę nawiązań do pierwszego sezonu i pierwszego filmu, jednak opowiedziana historia jest kompletnie nowa i w żaden sposób nie jest powiązana z anime Pokemon, co dla jednych może być zaletą a dla drugich wadą. Na zachętę pozwolę sobie na malutki spoiler: w filmie tym Pikachu przemawia ludzkim głosem, nawet po polsku. W roli Asha oczywiście niezastąpiona Hanna Kinder-Kiss. Polecam wszystkim, nawet zażartym przeciwnikom anime obejrzenie tego filmu. To tylko 1,5 godzinki a być może na waszym policzku pojawi się łezka nostalgii.

Z okazji premiery filmu jeden z użytkowników naszego forum i Discorda postanowił urządzić wspólne oglądanie. Po więcej informacji zapraszam pod ten link(klik).


RE: Zajawka filmu 22 + Film 20 na Netflix - Xeogran - 6.01.2019

Głosy w Filmie 20 dopasowane fajnie, ale nie podoba mi się jak czytają imię Ho-Oh. Powinno być "Hoł-Oł" a nie "Ho-O"


RE: Zajawka filmu 22 + Film 20 na Netflix - MagicMuppetMan - 7.01.2019

(6.01.2019, 1:30)Xeogran napisał(a): Głosy w Filmie 20 dopasowane fajnie, ale nie podoba mi się jak czytają imię Ho-Oh. Powinno być "Hoł-Oł" a nie "Ho-O"

E-tam, dla mnie i tak zawsze był i będzie 'Hu-ohem'.


RE: Zajawka filmu 22 + Film 20 na Netflix - Axel - 7.01.2019

(6.01.2019, 1:30)Xeogran napisał(a): Głosy w Filmie 20 dopasowane fajnie, ale nie podoba mi się jak czytają imię Ho-Oh. Powinno być "Hoł-Oł" a nie "Ho-O"
Znaczy, tak właściwie jest dokładnie na odwrót, poprawnie jest Ho-o, a jeszcze dokładniej to Hōō (przez dwa długie "o"). A przynajmniej tak wynika z nazwy japońskiej, Amerykanie pewnie to kaleczą, jak biednego Arceusa.


RE: Zajawka filmu 22 + Film 20 na Netflix - Piotrek1113 - 8.01.2019

Jedyna wymowa, która zabolała mnie tam najbardziej to tandżela.