Pokemon Valhalla Forum
Turniej Wędkarzy - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Pokemon (http://forum.pokemony.com/forum-1-Pokemon)
+--- Dział: Ultra Sun/Ultra Moon (http://forum.pokemony.com/forum-93-Ultra-Sun-Ultra-Moon)
+--- Wątek: Turniej Wędkarzy (/temat-9908-Turniej-Wedkarzy)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: Turniej Wędkarzy - Dagroth - 15.10.2018

Jaskółka czyli? Swellow?

Po trupach to może iść będę, jeśli uda mi się kiedyś zbudować poka, który sam pozamiata wszystko, co obu przeciwników na niego rzuci. Na razie bez powodzenia. Wink

Edit: Plus to co Rova napisałeś wyżej dla mnie sugeruje, że defensywnych i różnych supertanków mogę używać w parze z Warenem, który możliwe że to samo zrobi, sounds good to me. Smile

RE: Turniej Wędkarzy - Makion - 15.10.2018

Ten Swellow był chyba Warena Tongue w połączeniu z telepathy Noivernem, to dopiero byłaby mordercza kombinacja bombarstów Wink

RE: Turniej Wędkarzy - RovaPears - 15.10.2018

(15.10.2018, 19:40)Dagroth napisał(a): Edit: Plus to co Rova napisałeś wyżej dla mnie sugeruje, że defensywnych i różnych supertanków mogę używać w parze z Warenem, który możliwe że to samo zrobi, sounds good to me. Smile

Ja nie wiem jak można czerpać fun z zabierania go innym, graniem jakimiś unbreakable ścierwami

RE: Turniej Wędkarzy - Waren78657 - 15.10.2018

(15.10.2018, 19:43)Makion napisał(a): Ten Swellow był chyba Warena Tongue w połączeniu z telepathy Noivernem, to dopiero byłaby mordercza kombinacja bombarstów Wink

Mój swellow akurat użył boomburst tylko raz, więc nie jestem pewien

To może po prostu dwa Noiverny (mają też lepszy SpAtk)? Swellow tak na oko nie ma nic, co by go ochroniło przez Boomburstem.
(za to ma Scrappy do bicia Ghostów, ale nie można mieć wszystkiego Tongue )

(15.10.2018, 19:45)RovaPears napisał(a):
(15.10.2018, 19:40)Dagroth napisał(a): Edit: Plus to co Rova napisałeś wyżej dla mnie sugeruje, że defensywnych i różnych supertanków mogę używać w parze z Warenem, który możliwe że to samo zrobi, sounds good to me. Smile

Ja nie wiem jak można czerpać fun z zabierania go innym, graniem jakimiś unbreakable ścierwami

Nice Nie jest do złamania, inna sprawa, że zawsze na to narzekasz, ale sam miałeś poki które były nie do przejścia i nikt nic nie mówił, inna sprawa, że nie rozumiem czemu każdy sobie teraz wypomina robiąc złą atmosferę, każdy gra jak lubi, są zasady i narzędzia które daje gra i które można wykorzystywać i na każde znajdzie się kontra

No inna sprawa, Rova, że więcej było zwycięstw statystycznie jak gramy we dwóch niż porażek, ja np. lubię z tobą grać

(15.10.2018, 19:51)Waren78657 napisał(a):

Nice Nie jest do złamania, inna sprawa, że zawsze na to narzekasz, ale sam miałeś poki które były nie do przejścia i nikt nic nie mówił, inna sprawa, że nie rozumiem czemu każdy sobie teraz wypomina robiąc złą atmosferę, każdy gra jak lubi, są zasady i narzędzia które daje gra i które można wykorzystywać i na każde znajdzie się kontra

No inna sprawa, Rova, że więcej było zwycięstw statystycznie jak gramy we dwóch niż porażek, ja np. lubię z tobą grać

Mogę cię zapewnić, że około 80% pokemonów którymi gram są wytrenowane w atak/spatk i speed :p

Nie mówię że nie lubię z Tobą grać, tylko no, momentami to tak wyglądało jakbyśmy zagrali pierwszą walkę razem XD

RE: Turniej Wędkarzy - Makion - 15.10.2018

Oj tam, raz widziałem jak ktoś gra fair play baton passerem Drifblimem z minimize Tongue

(15.10.2018, 19:56)Makion napisał(a): Oj tam, raz widziałem jak ktoś gra fair play z baton passerem Drifblimem z minimize Tongue

SKILLFUL EVASION

<Verlisify intensifies>

(15.10.2018, 19:54)RovaPears napisał(a):

Mogę cię zapewnić, że około 80% pokemonów którymi gram są wytrenowane w atak/spatk i speed :p

Nie mówię że nie lubię z Tobą grać, tylko no, momentami to tak wyglądało jakbyśmy zagrali pierwszą walkę razem XD

Nie mówię, że są wytrenowane inaczej tylko, że były nie do przejścia, jak np. słynny już robaczy pinsir ;P z tego co pamiętam ciężko z nim było walczyć, ale to tylko przykład nie ma co roztrząsać

(15.10.2018, 19:58)Waren78657 napisał(a):
(15.10.2018, 19:54)RovaPears napisał(a):

Nie mówię, że są wytrenowane inaczej tylko, że były nie do przejścia, jak np. słynny już robaczy pinsir ;P z tego co pamiętam ciężko z nim było walczyć, ale to tylko przykład nie ma co roztrząsać

Uwielbiam takich wallbreakerów po prostu <3 Jedyny mon który ma defy wywalone w powietrze i jest zerem ofensywnie, którego szanuję to dusclops, ale to wiadomo dlaczego :p

RE: Turniej Wędkarzy - KNB1307 - 15.10.2018

OK koniec sesji grupowej u terapeuty od multi walk.
Jak tam wasze teamy gotowi Tongue

(15.10.2018, 20:01)KNB1307 napisał(a): OK koniec sesji grupowej u terapeuty od multi walk.

Jak zwykle na taki event zrobiłem jednego mona, reszcie zmieniłem tylko movesety :p chociaż w sumie debiutów będzie więcej :p

(15.10.2018, 19:45)RovaPears napisał(a): Ja nie wiem jak można czerpać fun z zabierania go innym, graniem jakimiś unbreakable ścierwami

Nie robię tego po to, żeby "zabierać innym fun", tylko żeby zagrać tym, czym chciałbym zagrać.

Walka przeciwko Wobbuffetowi i Charizardowi/Togekissowi też specjalnie przyjemna nie była, jakoś Was to nie powstrzymało. Wink
(nie piszę tego jako osobistej wycieczki, tylko wyjaśnienie o co mi chodzi, z przykładową sytuacją gdzie to Ty byłeś "z drugiej strony")

(15.10.2018, 20:03)RovaPears napisał(a):
(15.10.2018, 20:01)KNB1307 napisał(a): OK koniec sesji grupowej u terapeuty od multi walk.

Jak zwykle na taki event zrobiłem jednego mona, reszcie zmieniłem tylko movesety :p chociaż w sumie debiutów będzie więcej :p

Masz widać spory wybór poków, sam jestem ciekaw ile, u mnie jest to mniej więcej 3 boxy