Pokemon Valhalla Forum
Turniej Wędkarzy - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Pokemon (http://forum.pokemony.com/forum-1-Pokemon)
+--- Dział: Ultra Sun/Ultra Moon (http://forum.pokemony.com/forum-93-Ultra-Sun-Ultra-Moon)
+--- Wątek: Turniej Wędkarzy (/temat-9908-Turniej-Wedkarzy)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: Turniej Wędkarzy - KNB1307 - 14.10.2018

Ok niech wam będzie nie ma zakazu - Waren masz ode mnie kopniaka w 4 litery ja na siebie wpadniemy za burdel w zasadach multi.

RE: Turniej Wędkarzy - Makion - 14.10.2018

Dobrze, że i ja się teraz dowiedziałem. W zasadzie powtarzają się u mnie leftovers u defensywnych poków, ale zobaczę co tam mogę zmienić

Ok, zerknąłem na swoją dziesiątkę. Itemy i tak tylko w dwóch przypadkach się powtarzają, a raczej nie planuję ich używać w jednym czasie, więc z zakazem czy bez nie ma u mnie znaczenia Smile

RE: Turniej Wędkarzy - Dagroth - 14.10.2018

(14.10.2018, 21:50)Waren78657 napisał(a): ja mam 5 nowych poków które wszystkie są z tym samym przedmiotem

Whoah. Ja mam 3 z tym samym, i zastanawiałem się, czy nie przesadzam.

Edit: Makion, już nie musisz, zasada została uchylona.

Nieźle czyli będzie pełno leftovers - w sumie było do przewidzenia skoro ten itemek do większości poków z listy pasuje.

Ok tematu nie było zostaje jak jest (czyli nie ma zakazu) .
Waren a czy zasady z niepowtarzającymi się pokami w teamie nie usunąłeś przypadkiem bo nie widzę jej w zasadach multi albo mi coś się z oczami popsuło? (wolę wiedzieć żeby nie karcić kogoś za 6 Lanturnów)

RE: Turniej Wędkarzy - Waren78657 - 14.10.2018

(14.10.2018, 21:58)KNB1307 napisał(a): Nieźle czyli będzie pełno leftovers - w sumie było do przewidzenia skoro ten itemek do większości poków z listy pasuje.

Waren a czy zasady z niepowtarzającymi się pokami w teamie nie usunąłeś przypadkiem bo nie widzę jej w zasadach multi albo mi coś się z oczami popsuło? (wolę wiedzieć żeby nie karcić kogoś za 6 Lanturnów)

Spokojnie, na to nie pozwalają technikalia, po prostu gra nie przepuści

(14.10.2018, 21:58)KNB1307 napisał(a): Nieźle czyli będzie pełno leftovers - w sumie było do przewidzenia skoro ten itemek do większości poków z listy pasuje.

W multi nie przepuszcza tych samych poków?

Ze mną nie będzie problemu, bo itemy się nie powtarzają, oprócz dwójki defensywnych, ale i tak mają odmienne role, więc wszystko ok. No może wypada coś zmienić, by kogoś zaskoczyć Tongue

(14.10.2018, 22:02)Makion napisał(a):

W multi nie przepuszcza tych samych poków?

Ze mną nie będzie problemu, bo itemy się nie powtarzają, oprócz dwójki defensywnych, ale i tak mają odmienne role, więc wszystko ok. No może wypada coś zmienić, by kogoś zaskoczyć Tongue

w standard rules na które gramy, nie, na non-restrictions, przepuszcza, ale na te zasady nigdy nie gramy

Według tego normal rules na których gramy pozwalają:
https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Flat_Battle#Generation_V_and_VI

(14.10.2018, 22:09)KNB1307 napisał(a): Według tego normal rules na których gramy pozwalają:
https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Flat_Battle#Generation_V_and_VI

cóż zdawało mi się, że nie no trudno, ale akurat zasada o tych samych pokach chyba jest, wiesz, ciężko mieć wszystko na oku

nawet kiedyś mi nie przepuściło dwóch greninjy teraz pamiętam bo chciałem mieć dwie w 6 by wymieniać między sobą co mecz

Na tym cały dowcip polega że jej tam chyba nie ma Tongue

Cała ta sytuacja z itemami zainspirowała mnie do breedu jeszcze jednego poka, dzięki Wink

Faktycznie nie ma, ato w takim razie taka zasda nie obowiązuje, aczkolwiek jeszcze się nie zdarzyło by ktoś tak zrobił, oraz jak juz mówiłem, mi dwóch greninjy nie puściło

RE: Turniej Wędkarzy - KNB1307 - 15.10.2018

Ok oto grupa na dziś (godzina 20:00):
KNB
Dagroth
Waren78657
Makion

Waren serio zrób porządek z zasadami na multi bo potem takie kwiatki wychodzą.

RE: Turniej Wędkarzy - RovaPears - 15.10.2018

(14.10.2018, 21:47)Dagroth napisał(a): Niezwiązana z powyższym edycja: Mam nadzieję, że cały turniej nie będzie polegał na rzuceniu Toxic'em i patrzeniu kto dłużej wytrzyma, not fun, that. Tongue

Powiedział ten co ma toxapexa do walk który na niczym innym nie bazuje XD

RE: Turniej Wędkarzy - Dagroth - 15.10.2018

(15.10.2018, 11:08)RovaPears napisał(a):
(14.10.2018, 21:47)Dagroth napisał(a): Niezwiązana z powyższym edycja: Mam nadzieję, że cały turniej nie będzie polegał na rzuceniu Toxic'em i patrzeniu kto dłużej wytrzyma, not fun, that.

Powiedział ten co ma toxapexa do walk który na niczym innym nie bazuje XD

Jednego, a nie sześć. Powiedziałem "cały turniej", zauważ.
Plus w normalnych multikach ma więcej kontr, są typy stalowe (tu nie ma), trujące (tu chyba tylko dwa, Tentacruel i Dragalge). Jakby w multikach wszyscy rzucali toxicami na prawo i lewo, też szybko stałoby się to nużące.
Tutaj się trochę boję czy nie dojdzie np. do sytuacji, gdzie każdemu zostanie po Lanturnie, i będziemy walczyć do końca limitu czasu, bo nikt się nie podda.

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka