Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/printthread.php 16 require_once

Pokemon Valhalla Forum
Turniej Wędkarzy - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Pokemon (http://forum.pokemony.com/forum-1-Pokemon)
+--- Dział: Ultra Sun/Ultra Moon (http://forum.pokemony.com/forum-93-Ultra-Sun-Ultra-Moon)
+--- Wątek: Turniej Wędkarzy (/temat-9908-Turniej-Wedkarzy)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: Turniej Wędkarzy - Dagroth - 10.10.2018

Return? Spodziewałbym się sporej ilości faintów na Battle Tree, czy to nie zniszczy jego efektywności? Chyba że takie fainty (w Battle Tree czy Multikach) nie wpływają na Friendship? Wyhodować Salamence z Dragon Dance mogę sobie sam, ale dzięki za propozycję. Smile

RE: Turniej Wędkarzy - Waren78657 - 10.10.2018

Maki Gratuluję, Dagroth nie poddawaj się z Dragalge, jak coś tu też mogę pomóc Ci staty podwyższyć, do tego Dragalge jest tak wolny, że jak oberwie po speedzie, to też możesz bez problemu takim grać (ba mój ma bodaj nawet naturę która obniża speed), a Co do Battle Tree, to najlpiej wziąć trzy zbalansowane Ubery i jedziesz, są ludzie którzy jednym teamem potrafią dojechać do 2000k, ja moim osobiście najdalej chyba dotarłem gdzieś do około 70, ale cały czas jednym teamem, ostatnio dwa razy tak przechodziłem do około 60 bo potrzebowałem 512 BP, a na Mantine to bym chyba umarł z nudów jak bym tyle na raz musiał wyrobić, do tego trzeba cały czas skupienia, a przy walkach to można nawet telewizor sobie oglądnąć w międzyczasie. Co do multi to nie proponowałem, b chyba wszyscy breedują na turniej, ja np. na pewno, dziś udało mi się zbreedowac dwa nie do końca, jeszcze muszę naprawić iv's, no i trening zrobić każdemu, dobrze, że power itemów mam po kilka sztuk by móc trenowac jedną statystykę kilku pokom na raz. po turnieju pewnie wrócą zwykłe Multiki, a następnie ruszy następny event Tongue

(10.10.2018, 21:55)Dagroth napisał(a): Return? Spodziewałbym się sporej ilości faintów na Battle Tree, czy to nie zniszczy jego efektywności? Chyba że takie fainty (w Battle Tree czy Multikach) nie wpływają na Friendship? Wyhodować Salamence z Dragon Dance mogę sobie sam, ale dzięki za propozycję. Smile

Nie wpływają, do tego ilość wygranych je też równoważy, no i do tego Return u mega Salamence to Flying type move Tongue

RE: Turniej Wędkarzy - Dagroth - 10.10.2018

(10.10.2018, 21:59)Waren78657 napisał(a): Dagroth nie poddawaj się z Dragalge, jak coś tu też mogę pomóc Ci staty podwyższyć

Dałbym radę go sam wyhodować, chodzi o to (poza tym że trochę mi się nie chce), że do tego eventu mam już 7 poków, a do Spooky Cup góra trzy (Gengar, Toxapex, i Sharpedo jak wytrenuję). Gliscor będzie czwarty, Golisopod (jeśli go zrobię) piąty, potem pomyślę co dalej. Well, na spisie dozwolonych było też trochę legend, mógłbym być może je z marszu zgarnąć, te które mam. Ale tak czy inaczej chcę zrobić Gliscora.

(Edit: ale jeśli serio chce Ci się mi hodować Skrelpa z Naturą, IVkami itd, to mogę napisać na PM, jakiego miałem w planach - ale dla jasności, nie naciskam, up to you. Smile )

(10.10.2018, 22:07)Dagroth napisał(a):
(10.10.2018, 21:59)Waren78657 napisał(a): Dagroth nie poddawaj się z Dragalge, jak coś tu też mogę pomóc Ci staty podwyższyć

Dałbym radę go sam wyhodować, chodzi o to (poza tym że trochę mi się nie chce), że do tego eventu mam już 7 poków, a do Spooky Cup góra trzy (Gengar, Toxapex, i Sharpedo jak wytrenuję). Gliscor będzie czwarty, Golisopod (jeśli go zrobię) piąty, potem pomyślę co dalej. Well, na spisie dozwolonych było też trochę legend, mógłbym być może je z marszu zgarnąć, te które mam. Ale tak czy inaczej chcę zrobić Gliscora.

(Edit: ale jeśli serio chce Ci się mi hodować Skrelpa z Naturą, IVkami itd, to mogę napisać na PM, jakiego miałem w planach - ale dla jasności, nie naciskam, up to you. Smile )

Jak coś to pisz znajdę chwilę to go zrobię, a nóż sobie drugiego dotrenuję
i zrobię z nieco innym setem niż mam

RE: Turniej Wędkarzy - Makion - 10.10.2018

Salamance zbreedowałem wyłącznie do Battle Tree. Mega Salamance z takim setem może już konkurować z legendami, więc do multików w zupełności wystarczy bez mega ewolucji. Jako fizyk do multi to taki hard mode.

Na koniec wam odpowiem, że te 50 wygranych to raczej szczyt moich możliwości. Oponenci z battle tree są tak przewidywalni, że coś idzie nie tak. Teraz właśnie cud mnie uratował. A ty jakich Uberów używasz Waren? Jestem ciekaw, czy mogę poprawić swój wynik. No są specjaliści, co wygrywają spore liczby Wink

(10.10.2018, 22:14)Makion napisał(a): Salamance zbreedowałem wyłącznie do Battle Tree. Mega Salamance z takim setem może już konkurować z legendami, więc do multików w zupełności wystarczy bez mega ewolucji. Jako fizyk do multi to taki hard mode.

Na koniec wam odpowiem, że te 50 wygranych to raczej szczyt moich możliwości. Oponenci z battle tree są tak przewidywalni, że coś idzie nie tak. Teraz właśnie cud mnie uratował. A ty jakich Uberów używasz Waren? Jestem ciekaw, czy mogę poprawić swój wynik. No są specjaliści, co wygrywają spore liczby Wink

Na razie nie używam uberów, dopiero zamierzam zrobić team przecinak, w tej chwili po prostu jadę z dobrymi moimi znajomymi i w SM byli to Greninja/Mega Medicham/Aegislash(no tu był jeden uber), a w USUM Greninja/Mega Medicham/ Keckleon, wszystkiez nich powinieneś znać z muti poza mieczykiem

RE: Turniej Wędkarzy - Makion - 10.10.2018

Znajome poki. Też czasem korzystam z Greninjy, czy Aegislasha. Polecają miecza pod sp. Atk, ja mam fizycznego, ale bije jakoś tak słabo. Z weakness point jest trochę lepiej. Mój Aegislash sweepa nie zrobi Wink

(10.10.2018, 22:28)Makion napisał(a): Znajome poki. Też czasem korzystam z Greninjy, czy Aegislasha. Polecają miecza pod sp. Atk, ja mam fizycznego, ale bije jakoś tak słabo. Z weakness point jest trochę lepiej. Mój Aegislash sweepa nie zrobi Wink

Mój też był fizyczny, Adamant oczywiście Kings Shield, Sacred Sword, Shadow Sneak oraz Shadow Claw, max attack, max HP, a i tak dawał nieźle radę

Oczywiście Można też iść grupą z minimize i innym scummy movami jakich npce też czasem używają, tylko to dłużej zajmie, a czas się liczy, sweep się liczy tutaj

RE: Turniej Wędkarzy - RovaPears - 11.10.2018

O panie, o battle tree gadajo a mnie ni mo

Ja teamem Durant, Smeargle i Mega Garde nastukałem 108 około w super single. Strategia jaka by nie byla skuteczna, jest dość czasochłonna, od kilku tygodni pogrywam teamem z greninja, mimikyu i porygon2 :p gram 3 dni z rzędu, gdzie dochodzę do zawsze 41 walki i poddaję, z prostego powodu. Za streak 40 masz pp upa i pp maxa (a nawet i kapsla :p) wiec po takim trzydniowym cyklu mogę swoim szajniakom zwiększyć użycia czterech wybranych ruchów :p

RE: Turniej Wędkarzy - Waren78657 - 11.10.2018

(11.10.2018, 10:10)RovaPears napisał(a): O panie, o battle tree gadajo a mnie ni mo

Ja teamem Durant, Smeargle i Mega Garde nastukałem 108 około w super single. Strategia jaka by nie byla skuteczna, jest dość czasochłonna, od kilku tygodni pogrywam teamem z greninja, mimikyu i porygon2 :p gram 3 dni z rzędu, gdzie dochodzę do zawsze 41 walki i poddaję, z prostego powodu. Za streak 40 masz pp upa i pp maxa (a nawet i kapsla :p) wiec po takim trzydniowym cyklu mogę swoim szajniakom zwiększyć użycia czterech wybranych ruchów :p

Jest to jakiś sposób na pewno, ale szczeże, nie wiem od czego to zależy, ale mi nie zawszę dają nagrodę

(11.10.2018, 12:23)Waren78657 napisał(a):
(11.10.2018, 10:10)RovaPears napisał(a): O panie, o battle tree gadajo a mnie ni mo

Jest to jakiś sposób na pewno, ale szczeże, nie wiem od czego to zależy, ale mi nie zawszę dają nagrodę

Musisz na następny dzień podejść do pani która cie wprowadza na battle tree :p no i nagroda jest zawsze za jeden, najlepszy streak z poprzedniego dnia

(11.10.2018, 12:26)RovaPears napisał(a):

Musisz na następny dzień podejść do pani która cie wprowadza na battle tree :p no i nagroda jest zawsze za jeden, najlepszy streak z poprzedniego dnia

A dzień w tył czyli o 1:00 w nocy trzeba graćWink

(11.10.2018, 12:41)Waren78657 napisał(a):

Wcale nie, możesz zacząć nabijać streak w poprzedni dzien, ja miałem w jakiś dzień więcej czasu to nabilem 40, odpadlem, doszedłem do 40, przerywam, na nastepny dzień odbieram nagrody, odpadam, i lecę streak na jutro :p

(11.10.2018, 13:28)RovaPears napisał(a):
(11.10.2018, 12:41)Waren78657 napisał(a):

Wcale nie, możesz zacząć nabijać streak w poprzedni dzien, ja miałem w jakiś dzień więcej czasu to nabilem 40, odpadlem, doszedłem do 40, przerywam, na nastepny dzień odbieram nagrody, odpadam, i lecę streak na jutro :p

Chodzi o to, że by zrobić więcej niż jeden streak

RE: Turniej Wędkarzy - Dagroth - 12.10.2018

Spojrzałem właśnie na pierwszy post, KNB, czy walki mają się odbywać we wszystkie cztery dni, czy po prostu jeszcze nie wybrałaś jednego?