Pokemon Valhalla Forum
Turniej Wędkarzy - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Pokemon (http://forum.pokemony.com/forum-1-Pokemon)
+--- Dział: Ultra Sun/Ultra Moon (http://forum.pokemony.com/forum-93-Ultra-Sun-Ultra-Moon)
+--- Wątek: Turniej Wędkarzy (/temat-9908-Turniej-Wedkarzy)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: Turniej Wędkarzy - Dagroth - 20.10.2018

(20.10.2018, 21:22)KNB1307 napisał(a): What? Ten pok ma Poison Point a nie Adaptability - co tu jest grane???

Jeśli mowa o Dragalge, wyszło mi to raz na dobre.
Gyarados go zaatakował, dostał Poisoned.
Zaraz potem "Dragalge uses Toxic. Gyarados is already poisoned!". Tongue

Sorry że się wcześniej nie określiłem, nie zaglądałem na forum jak KNB pytałaś. Już i tak niektórym eventovym pokom przerobiłem ataki na bardziej standardowe, water type etc, więc by się nie nadawały (wczoraj wedle mojej wiedzy miały być ostatnie walki).

RE: Turniej Wędkarzy - Veill - 20.10.2018

O kurde, przepraszam Rova. To nie tak miało być Sad

RE: Turniej Wędkarzy - KNB1307 - 20.10.2018

Dagroth - Termin: 15-21 października (proponuję poniedziałek, środę, piątek i sobotę)

Lanturn dopadnę cie jeszcze za te paraliże
Dziś jest dzień statusów Tongue

RE: Turniej Wędkarzy - RovaPears - 20.10.2018

(20.10.2018, 21:36)Veill napisał(a): O kurde, przepraszam Rova. To nie tak miało być Sad

Lepiej żebyś przepraszał za to, że zmieniłeś tego Lanturna. Wszystko robiłeś dobrze, w ogóle mnie ten paraliż nie bolał, nie wiem czemuś nie dobił ośmiornicy KNB

(20.10.2018, 21:36)KNB1307 napisał(a): Dagroth - Termin: 15-21 października (proponuję poniedziałek, środę, piątek i sobotę)

Oops. OK, to źle zapamiętałem. Sorry. Smile

Dobra, ja spadam. Dagroth wbijaj za mnie Wink

Z tego co zrozumiałem to daggy już zakończył ten event? :p

RE: Turniej Wędkarzy - KNB1307 - 20.10.2018

Oj obawiam się że to już koniec turnieju Sad Mam nadzieję że podobało wam się (pranie moich 4 liter) Tongue

Fajnie było. Będę częściej z wami grał, zdecydowanie.

RE: Turniej Wędkarzy - Makion - 20.10.2018

To chyba tyle w temacie eventu Smile za późno odkryłem, że Miloticiem też można grać, a raczej spamować jednym atakiem. Boost od Competetive też był całkiem spoko po Smokescreenie

No mi się całkiem podobał, bo miałem dużo obaw przed rozpoczęciem, pomimo że musiałem parę scaldów i waterfalli pousuwać pokemonkom to grało się całkiem przyjemniusio :p

Jakby tylko Crawdaunt miał więcej speeda, przecież ten pok wali jak stado wnerwionych nosorożcy. Tak sobie popatrzyłem na listę dostępnych poków i jak zobaczyłem, że jedyny resist na knock off od niego to sharpedo (który sam w sobie pada od byle czego) no to psia kość musiałem. To samo z Kingdrą - na smocze ruchy to tu nawet ani jednego rezystującego mona nie było. Nowiuśka kotwica też całkiem udany debiucik, robiła to czego od niej oczekiwałem na tym evencie - power whip everything.

No to jak, do następnych multi :p

(20.10.2018, 21:56)Makion napisał(a): To chyba tyle w temacie eventu Smile za późno odkryłem, że Miloticiem też można grać, a raczej spamować jednym atakiem. Boost od Competetive też był całkiem spoko po Smokescreenie

Możliwe że bym swoim też grał, ale niestety dałem mu pp maxa na scald i nie chciałem usuwać :v

RE: Turniej Wędkarzy - Makion - 20.10.2018

KNB mi także jest miło za AŻ 8 wygranych walk. Ale kolejny event z wodniakami, o ile będzie, odpuszczę sobie. Przynajmniej nie z tymi pokami, które chciały wpadać w szał bojowy, ale napotykały się z twardymi, defensywnymi pokami na swej drodze. Doskonały przykład z Dragonite i Lanturnem, podsumowuje mój udział Smile Natomiast nigdy nie przypuszczałbym, że taki niepozorny Octillery kiedy już się rozkręci, jest nie do powstrzymania (zwłaszcza jak się nabije speed i atak po kolei) Tongue chociaż mój Dhelmise mnie zawiódł, trza było zbreedować nowego, pod event Big Grin Quick Claw w kluczowych momentach potrafił przedłużyć bitwę

Mi też się podobało. Kotwiczka i Dragalge przynajmniej zasłużyły na stałe miejsce w składzie, Gyarados może też.
(Makion, jak swojego Dhelmise wytrenowałeś? Ja mojego o ile pamiętam po prostu max HP i Attack)

Za to Dragonite i Starmie wypadły ze składu po pierwszym dniu. Tongue

Teraz pora hodować coś na Halloween (na Spooky Cup już mam, tylko się trenują i muszę im nabić poziomy, ale nie wszystkie się kwalifikują, np. Incineroara nie ma na liście Warena). A potem na Grace. Wink

(20.10.2018, 23:12)Dagroth napisał(a): Mi też się podobało. Kotwiczka i Dragalge przynajmniej zasłużyły na stałe miejsce w składzie, Gyarados może też.
(Makion, jak swojego Dhelmise wytrenowałeś? Ja mojego o ile pamiętam po prostu max HP i Attack)

Za to Dragonite i Starmie wypadły ze składu po pierwszym dniu. Tongue

Teraz pora hodować coś na Halloween (na Spooky Cup już mam, tylko się trenują i muszę im nabić poziomy, ale nie wszystkie się kwalifikują, np. Incineroara nie ma na liście Warena). A potem na Grace. Wink

Z tego co pamiętam to defensywnie masz na nią kontrę, ale pozwól że ci nie zdradzę bo też mam critdrę :v

(20.10.2018, 23:26)RovaPears napisał(a): Z tego co pamiętam to defensywnie masz na nią kontrę, ale pozwól że ci nie zdradzę bo też mam critdrę :v

Tak od ręki zgadując, to pewnie Empoleon ze swoim Steel type, ale średnio ma czym jej oddać. Nic to, i tak już mam pomysł co wyhodować, a może nawet dwa (i nie jest to MegaTurboPrimal dziecko Groudona i Salamence, słowo Wink ).

Edit: Obejrzałem właśnie walkę czterech Lanturnów i dwie rzeczy mnie zastanawiają:
1) Maki, wystawiłeś Gyaradosa, ok (na początku po drugiej stronie nie było żadnych Lanturnów, tylko Kingler i chyba Kingdra), ale jak już były, czemu nie dość że nie schowałeś go, to robiłeś Dragon Dance do tego, jak Ci w każdej chwili mogły go zdjąć?
2) Rova, Twój Dragalge miał Toxic Spikes, spokojnie mogłeś położyć dwie warstwy, czemu tylko jedną?