Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/printthread.php 16 require_once

Pokemon Valhalla Forum
Turniej Wędkarzy - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Pokemon (http://forum.pokemony.com/forum-1-Pokemon)
+--- Dział: Ultra Sun/Ultra Moon (http://forum.pokemony.com/forum-93-Ultra-Sun-Ultra-Moon)
+--- Wątek: Turniej Wędkarzy (/temat-9908-Turniej-Wedkarzy)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: Turniej Wędkarzy - Makion - 19.10.2018

Każdy event mile widziany. Jestem za Smile

A na te Spooky trzeba się logować do global linku? Nigdy nie brałem udziału w turniejach, czy jak to tam się nazywa. No i do kiedy są te wpisy?

RE: Turniej Wędkarzy - Waren78657 - 19.10.2018

(19.10.2018, 22:38)Makion napisał(a): Każdy event mile widziany. Jestem za Smile

A na te Spooky trzeba się logować do global linku? Nigdy nie brałem udziału w turniejach, czy jak to tam się nazywa. No i do kiedy są te wpisy?

Już można się zapisywać, a kowalt wszystko opisał w newsach ;P

RE: Turniej Wędkarzy - RovaPears - 19.10.2018

(19.10.2018, 22:40)Waren78657 napisał(a):
(19.10.2018, 22:38)Makion napisał(a): Każdy event mile widziany. Jestem za Smile

Jakby to fajnie nie brzmiało, event monotype ghost absolutnie mi się nie podoba, nic się nie będzie działo tylko 4x shadow ball w każdej turze :v Dobrze przemyślcie tą listę

RE: Turniej Wędkarzy - Waren78657 - 19.10.2018

(19.10.2018, 22:52)RovaPears napisał(a):
(19.10.2018, 22:40)Waren78657 napisał(a):

Jakby to fajnie nie brzmiało, event monotype ghost absolutnie mi się nie podoba, nic się nie będzie działo tylko 4x shadow ball w każdej turze :v Dobrze przemyślcie tą listę

Tamtym razem nie było samych duchów, tym razem też tak będzie, ostatnim razem raczej nie było też problemów z balansem, mam nadzieję, że i tym razem tak będzie, w każdym razie będą duchy, będą dark, ale będą też i robaki oraz psychiczne (te rzeczywiście mogą mieć ciężko, z drugiej strony najczęściej mają też dostęp i do ghost, i do fairy type move'ów także tego Wink będę na pewno starał się jak najlepiej dobrać balans

RE: Turniej Wędkarzy - Dagroth - 19.10.2018

Count me in.

RE: Turniej Wędkarzy - Veill - 19.10.2018

Ja też się piszę bardzo chętnie Big Grin
Spodziewajcie się mnie jutro. I Grace.

Edytka: może być tak, że się spóźnię, więc jak ktoś na start chce za mnie wejść, to proszę bardzo.

RE: Turniej Wędkarzy - Dagroth - 19.10.2018

Waren, co do eventu Halloween, będziesz patrzył tylko na typy, czy też na wygląd/"theme" poka, układając listę dozwolonych?

RE: Turniej Wędkarzy - Waren78657 - 20.10.2018

(19.10.2018, 23:52)Dagroth napisał(a): Waren, co do eventu Halloween, będziesz patrzył tylko na typy, czy też na wygląd/"theme" poka, układając listę dozwolonych?

Nie będę wogóle patrzył na typy tylko właśnie na wygląd i/lub dex entry theme, a mówiłem o typach, bo wiem, że wśród tych napewno znajdą się takie na liście, duchów i Dark chyba nie muszę tłumaczyć, ale i są przerażające robale, a i Psychic ma swoich conajmniej "niepokojących" przedstawicieli, poison też pewnie będzie miało spory udział w dziale straszenia i zniszczenia, choć wsumie by to był koszmar dla Rovy wystarczą póki plujące statusami ;P (Sorry for the Pun Smile )

RE: Turniej Wędkarzy - Dagroth - 20.10.2018

Mnie przeraża kombo Wobbuffet i Togekiss, to się liczy? Wink

RE: Turniej Wędkarzy - Waren78657 - 20.10.2018

(20.10.2018, 0:18)Dagroth napisał(a): Mnie przeraża kombo Wobbuffet i Togekiss, to się liczy? Wink

Togekiss Nie będzie, ale z Wobbuffetem możesz się czasem spotkać, ze względu na dosyć niepokojące dex entry, potrafią zaniepokoić

Y dex entry napisał(a):To keep its pitch-black tail hidden, it lives quietly in the darkness(...)
(No comment on this one)

Omega Ruby dex entry napisał(a):If two or more Wobbuffet meet, they will turn competitive and try to outdo each other's endurance. However, they may try to see which one can endure the longest without food
(Serio bitwa na głodówki jest niepokojąca)

Alpha Sapphire dex entry napisał(a):However, it won't endure an attack on its tail. When that happens, the Pokémon will try to take the foe with it using Destiny Bond.
(Zaciekle zabiera wrogów ze sobą nawet jak już umiera)

Dziś może czasem mnie nie być lub mogę być później

RE: Turniej Wędkarzy - KNB1307 - 20.10.2018

Sorry że tak późno ale miałam dziś zawalony dzień - kto dziś gra?

20:00
KNB
Rova

Waren pisał mi że dziś odpada a Makion chyba wczoraj też o tym pisał (albo coś pomyliłam).

Veill i Dagroth czy wy dziś gracie?

RE: Turniej Wędkarzy - RovaPears - 20.10.2018

Jo dziś grom!

RE: Turniej Wędkarzy - Veill - 20.10.2018

Dobra, mogę zaczynać

RE: Turniej Wędkarzy - KNB1307 - 20.10.2018

Czyli mamy:
KNB
Rova
Veill
A co z czwartą osobą czy Dagroth dziś będzie?

RE: Turniej Wędkarzy - Makion - 20.10.2018

Taa... pisałem wczoraj, że wypadam z eventu. Jeśli nie ma czwartego, to mogę zrobić wyjątek od postanowienia i dołączyć do was jeszcze dzisiaj Wink

#makinieslownySmile