Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/printthread.php 16 require_once

Pokemon Valhalla Forum
Turniej Wędkarzy - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Pokemon (http://forum.pokemony.com/forum-1-Pokemon)
+--- Dział: Ultra Sun/Ultra Moon (http://forum.pokemony.com/forum-93-Ultra-Sun-Ultra-Moon)
+--- Wątek: Turniej Wędkarzy (/temat-9908-Turniej-Wedkarzy)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: Turniej Wędkarzy - KNB1307 - 18.10.2018

Ok zdecydowanie najgroźniejsze poki turnieju to ośmiornice Tongue
Waren czy nie miałeś boosta do sp.defa przypadkiem?

RE: Turniej Wędkarzy - Waren78657 - 18.10.2018

(18.10.2018, 0:09)KNB1307 napisał(a): Ok zdecydowanie najgroźniejsze poki turnieju to ośmiornice Tongue
Waren czy nie miałeś boosta do sp.defa przypadkiem?

Nie pamiętam jak nagrałaś można sprawdzić, tak czy tak mój octopus jest all about defence

Po tej walce kończę niestety. Fajnie dziś było Tongue

RE: Turniej Wędkarzy - Veill - 18.10.2018

O w mordę, double trouble, dwie ośmiernice.
A jednak nie dwie, a aż trzy. Mackowe szaleństwo.

RE: Turniej Wędkarzy - Makion - 18.10.2018

Kolejny freeze i to znowu na Starmie. O jeez Sad

I znowu to moja sprawka Tongue

Ośmiornica na bank wchodzi do zwykłego multi, tylko trzeba jej będzie movest podrasować

RE: Turniej Wędkarzy - Veill - 18.10.2018

No to chyba do piątku, co?

Tak "widzimy" się w piątek - dzięki za walki i dobranoc Big Grin

Mam takie wrażenie, że wasze ośmiornice są na maxa pod dwie obrony. Teraz i tak nie miałem szans, bo KNB miała większą szybkość, ale ostatnim razem gdy ja pierwszy atakowałem, wasze ośmiornice to przeżywały

PS:
W każdym razie, dzięki za walki. Tym razem poszło o wiele lepiej niż w poniedziałek Smile

(18.10.2018, 0:28)Makion napisał(a): Mam takie wrażenie, że wasze ośmiornice są na maxa pod dwie obrony. Teraz i tak nie miałem szans, bo KNB miała większą szybkość, ale ostatnim razem gdy ja pierwszy atakowałem, wasze ośmiornice to przeżywały

Moja jest totalnie max Hapsy naturą boostująca defence któregoś kosztem speeda, oraz ev's tak by defence oba wychodziły mniej więcej równo także dlatego dragon pulse od Dragalge, zanim jeszcze dostała jakiegokolwiek boosta był dla niej niczym bryza, no niestety kosztem tego nie robi OHKO jak ten KNB

Dzięki za walki dzisiejsze, dobre skwitowanie dnia, dobrze mi też szło muszę się pochwalić pierwsze 3 walki flawless victory ;P

Teraz każdy ma Dragalge, a pamiętam ten czas kiedy tylko ja posiadałem jednego

RE: Turniej Wędkarzy - RovaPears - 18.10.2018

(18.10.2018, 0:35)Waren78657 napisał(a):
(18.10.2018, 0:28)Makion napisał(a): Mam takie wrażenie, że wasze ośmiornice są na maxa pod dwie obrony. Teraz i tak nie miałem szans, bo KNB miała większą szybkość, ale ostatnim razem gdy ja pierwszy atakowałem, wasze ośmiornice to przeżywały

Moja jest totalnie max Hapsy naturą boostująca defence któregoś kosztem speeda, oraz ev's tak by defence oba wychodziły mniej więcej równo także dlatego dragon pulse od Dragalge, zanim jeszcze dostała jakiegokolwiek boosta był dla niej niczym bryza, no niestety kosztem tego nie robi OHKO jak ten KNB

Dzięki za walki dzisiejsze, dobre skwitowanie dnia, dobrze mi też szło muszę się pochwalić pierwsze 3 walki flawless victory ;P

U mnie to chyba jeden z pierwszych monów bitewnych, choc nie dam sobie nic uciac. Trza na niego zapolowac w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(18.10.2018, 8:39)RovaPears napisał(a):

U mnie to chyba jeden z pierwszych monów bitewnych, choc nie dam sobie nic uciac. Trza na niego zapolowac w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale wiesz, że wystarczy poprosić ;P część z Dragalge na turnieju pochodzi odemnie ;P

RE: Turniej Wędkarzy - RovaPears - 18.10.2018

(18.10.2018, 9:51)Waren78657 napisał(a):
(18.10.2018, 8:39)RovaPears napisał(a):

Ale wiesz, że wystarczy poprosić ;P część z Dragalge na turnieju pochodzi odemnie ;P

Doceniam chęć pomocy ale pozwól ze szajniakow będę szukał sam :p

Ja nie mam Dragalge Tongue na razie nie mam w planach, by go wybreedować. Wystarczy mi Starmie, jak na skromny moveset. Albo po prostu dobreeduję atakującą rozgwiazdę