Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/printthread.php 16 require_once

Pokemon Valhalla Forum
Turniej Wędkarzy - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Pokemon (http://forum.pokemony.com/forum-1-Pokemon)
+--- Dział: Ultra Sun/Ultra Moon (http://forum.pokemony.com/forum-93-Ultra-Sun-Ultra-Moon)
+--- Wątek: Turniej Wędkarzy (/temat-9908-Turniej-Wedkarzy)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: Turniej Wędkarzy - Makion - 15.10.2018

(15.10.2018, 21:54)Dagroth napisał(a): Geez. Kto w Nintendo/GameFreak wpadł na taki "inteligentny" pomysł, żeby Heal Pulse nie działał przez Protect? Tongue

Popełniłeś wtedy błąd, że nie skupiałeś się na boostowaniu, przynajmniej na +2. Kiedy się broniłeś, ja obrywałem więcej od muddy water. Gdybyś wtedy dał mi użyć pulsa, ty mógłbyś się boostnąć, w następnej turze ja bym się na chwilę wymienił i od nowa atak Smile

RE: Turniej Wędkarzy - KNB1307 - 15.10.2018

Starmie ma na maxa speed zrobiona
Jak mają taki sam to gra losuje który pierwszy.

RE: Turniej Wędkarzy - Dagroth - 15.10.2018

(15.10.2018, 21:54)KNB1307 napisał(a): Wiedziałam że tak będzie kiedy zrobisz protect to będzie Heal puls

No słabo wyszło, ale nadal uważam, że tu GF zawaliło sprawę, w końcu Heal Pulse nie jest nijak ofensywny, powinien przechodzić.

Wtedy i inne takie ataki powinny przełazić np. toxic Tongue
Uprzedzam ponownie moja bateria ledwo dycha i po tej walce znikam Sad

(15.10.2018, 21:59)Makion napisał(a):
(15.10.2018, 21:54)Dagroth napisał(a): Geez. Kto w Nintendo/GameFreak wpadł na taki "inteligentny" pomysł, żeby Heal Pulse nie działał przez Protect? Tongue

Popełniłeś wtedy błąd, że nie skupiałeś się na boostowaniu, przynajmniej na +2. Kiedy się broniłeś, ja obrywałem więcej od muddy water. Gdybyś wtedy dał mi użyć pulsa, ty mógłbyś się boostnąć, w następnej turze ja bym się na chwilę wymienił i od nowa atak Smile

Postaram się zapamiętać na przyszłość. Smile

(15.10.2018, 22:00)KNB1307 napisał(a): Wtedy i inne takie ataki powinny przełazić np. toxic Tongue
Uprzedzam ponownie moja bateria ledwo dycha i po tej walce znikam Sad

Yy, czemu? Toxic nijak nie leczy. Chyba że Poison Heal Gliscora. Wink

Musi być jakiś atak który chroni przed wszystkim nie ważne jaki ten atak ma skutek na używającego.

Ale jaja mój specjalny "denerwujący" Dragonair działa Tongue

To brzmi jak takie arbitralne "musi bo musi", szczerze mówiąc, bez żadnego konkretnego argumentu.

Anyway, dzięki za walki, mam dwa wideo z dzisiaj, zaraz się nimi podzielę.

RE: Turniej Wędkarzy - Makion - 15.10.2018

Dragonair jakieś szczęście ma Tongue

prawie wszystko w protect szło.

Słabo mi się dzisiaj grało. No nic, następnym razem będzie lepiej, tylko movesety troszkę zmienić

Ok ja już muszę kończyć konsola ma dość (bateria - całą walkę wisiałam na kablu pod biurkiem) dzięki za walki było super i widzimy się w środę.

Hmm. Przypomnijcie mi, jak wrzucić nagranie do sieci, komputer w Plazie?

RE: Turniej Wędkarzy - Waren78657 - 15.10.2018

(15.10.2018, 22:13)Dagroth napisał(a): To brzmi jak takie arbitralne "musi bo musi", szczerze mówiąc, bez żadnego konkretnego argumentu.

Jest poprostu albo broni przed atakami i status movami, albo tylko przed atakami, ale już nie statusami, dzięki za walki, widzę, że skuteczność whishiwashi była na raz bo później jest już tarczą celowniczą, ale i tak jestem dumny z wielu poków, wejdą pewnie do standard multik

Pozytywny status move nie jest czymś, przed czymś musi bronić, o ile pamiętam, inne takie przechodzą przez Protect (ale nie dam głowy że tak jest, w tym momencie, będę musiał sprawdzić) - zresztą nie wiem, czy Healing Pulse się liczy jako status, on wpływa na HP, nie daje żadnego statusu, jak dajmy na to Aqua Ring.

Anyway, sprawdzę jak inne leczące moves działają z Protect i dam znać (nie żeby to cokolwiek zmieniło z Heal Pulse, ludzie w GF nie popatrzą na nasze walki w sieci i nie powiedzą "Ej, to trzeba zmienić!"... wysoce prawdopodobnie, anyway. Tongue

Wrzuciłem nagrania do sieci:
5UGG-WWWW-WWWU--FUDL
B6TW-WWWW-WWWU-FUFJ

(15.10.2018, 22:04)KNB1307 napisał(a): Ale jaja mój specjalny "denerwujący" Dragonair działa Tongue

Widzę, że przyświecała Ci przynajmniej po części podobna idea, co mi z Toxapexem. Wink

(15.10.2018, 22:23)Dagroth napisał(a): Pozytywny status move nie jest czymś, przed czymś musi bronić, o ile pamiętam, inne takie przechodzą przez Protect (ale nie dam głowy że tak jest, w tym momencie, będę musiał sprawdzić) - zresztą nie wiem, czy Healing Pulse się liczy jako status, on wpływa na HP, nie daje żadnego statusu, jak dajmy na to Aqua Ring.

Anyway, sprawdzę jak inne leczące moves działają z Protect i dam znać (nie żeby to cokolwiek zmieniło z Heal Pulse, ludzie w GF nie popatrzą na nasze walki w sieci i nie powiedzą "Ej, to trzeba zmienić!"... wysoce prawdopodobnie, anyway. Tongue

Wrzuciłem nagrania do sieci:
5UGG-WWWW-WWWU--FUDL
B6TW-WWWW-WWWU-FUFJ

Są trzy rodzaje movesów fizyki, specjalne i status status to te, które nie zadają bezpośredniego damage'a poza assist i metronome, ale te są statusami bo przywołują inne move'y Protect chronic przed wszystkim poza z-moves te tylko osłabia oraz efektami z poprzednich kolejek jak whish, bo ten jest efektem, który wchodzi po kolejce ruchów, tak samo jak masz Magic bounce ten odbija też wszystkie statusy nawet te pozytywne, chyba, że są wykonane przez samego poka z tym ability

Są też względu techniczne, łatwiej im zaprogramować by nie przepuszczał wszystkiego, niż by wybiórcze ataki przechodziły, właśnie nie wie ktoś jak jest z Heal Bell, a jeszcze jedno Heal pulse to Atak pulsowy nawet jest wspierany przez ability mega launcher, stąd też jest między innymi odbijany przez Protect

Hmm. Pewnie masz rację. Znaczy nie udało mi się znaleźć konkretnej informacji potwierdzającej cokolwiek, ale, z opisu ruchu Floral Healing: "Floral Healing bypasses accuracy checks to always hit, unless the target is in the semi-invulnerable turn of a move such as Dig or Fly. It cannot affect a Pokémon behind a substitute." - niby pomocny, ale na schowanego (Substitute, Dig, Fly) poka nie podziała.

Nadal uważam, że powinny (działać przez Protect), ale jeśli gra je traktuje tak samo jak wszystko inne, to pewnie technicznie niemożliwe na chwilę obecną. Może w kolejnej grze by się dało, gdyby chcieli to zmienić.

(15.10.2018, 22:35)Dagroth napisał(a): Hmm. Pewnie masz rację. Znaczy nie udało mi się znaleźć konkretnej informacji potwierdzającej cokolwiek, ale, z opisu ruchu Floral Healing: "Floral Healing bypasses accuracy checks to always hit, unless the target is in the semi-invulnerable turn of a move such as Dig or Fly. It cannot affect a Pokémon behind a substitute." - niby pomocny, ale na schowanego (Substitute, Dig, Fly) poka nie podziała.

Nadal uważam, że powinny (działać przez Protect), ale jeśli gra je traktuje tak samo jak wszystko inne, to pewnie technicznie niemożliwe na chwilę obecną. Może w kolejnej grze by się dało, gdyby chcieli to zmienić.

Cóż czasem zmieniają mechaniki, ale wątpię, to mogłoby sprawić iż move będzie zbyt op, np. w doublach protected się drugi Cię leczy później atakujesz tamten leczy siebie, a potem w koło tak aż do wymęczenia poków przeciwnika