Pokemon Valhalla Forum
Koniec anime - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Pokemon (/forum-1-Pokemon)
+--- Dział: Anime (/forum-2-Anime)
+--- Wątek: Koniec anime (/temat-9876-Koniec-anime)Koniec anime - Winz - 24.08.2018 12:03

Jak wyobrażanie sobie koniec anime ? Czy Ash wygra ligę ? Ile będziemy musieli na to czekać (chyba ,że na Aloli powstanie liga i ją wygra) ? Z kim się ożeni ? Czy będzie kontynuacja (może coś z synem) ?


RE: Koniec anime - Magor - 24.08.2018 12:19

(24.08.2018 12:03)Winz napisał(a):  Jak wyobrażanie sobie koniec anime ? Czy Ash wygra ligę ? Ile będziemy musieli na to czekać (chyba ,że na Aloli powstanie liga i ją wygra) ? Z kim się ożeni ? Czy będzie kontynuacja (może coś z synem) ?

Na Aloli bedzie liga zostalo to juz zapowiedane po powrocie Asha i ekipy z Kanto, i chyba w ktoryms z juz nowszych odcinkow zostalo powiedzane ze Liga jest w trakcie tworzenia.


RE: Koniec anime - Vic - 24.08.2018 15:21

Ash będzie wiecznie młody bo tak im prościej to pisać (niestety).
A skończy się zapewne jak każdy inny sezon. Ot Ash wróci do domu, w najgorszym wypadku oberwiemy cliffhangerem jak w Unowie, gdzie zostanie dodana nowa postać, nowy pokemon, Ash sobie poleci/pojedzie/popłynie/pójdzie/przeteleportuje się do nowego regionu, pojawią sie napisy, a my nie dostaniemy nic więcej, bo w trakcie produkcji nowej generacji zostanie ona porzucona, bo poki już się nie sprzedają...


Tak za jakieś 30-40 lat. Wcześniej pewno będą robić, choćby i na siłę. A potem to kto wie.
Tak, szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, by anime pokemon zakończyło się w jakiś zmyślny sposób. Z uwagi na rodzaj marki i to jak jej rozwój przebiega po prostu ciężko mi uwierzyć w jakieś pozytywne zakończenie.


RE: Koniec anime - Shad - 24.08.2018 16:30

Też mi się wydaje że Popielaczek po kolejnej podróży po prostu wróci do domu, tyle że zamiast napisu To be continued dostaniemy goodbye. A po napisach dostaniemy krótki filmik, w którym nowy dzieciak wybiera swojego pierwszego pokemona od profesora Garego Oaka i w krótkim monologu dowiadujemy się że dzieciak chce dorównać swojemu idolowi, tajemniczej postaci z pikachu na ramieniu. I w tym momencie dostajemy film kinowy zamykający serią. Akcja film oczywiście odbywa się w Kanto, gdzie młody trener rozpoczyna swoją podróż, poznaje przez wszystkich kochane postacie jak królowa wodnych pokemonów Misty czy doktor Brock, gdzieś w tle, w telewizorze widzimy filmik gdzie walczą królowe pokazów May i Dawn. Postać przechodząc koło sklepiku z prasą przegląda numer mody Pokemon, na której widnieje Serena z sylveonem, obok prasówka że rangersi z Aloli ratują świat. Na ścianie jakiegoś budynku wisi plakat reklamujący spotkanie somailiera klasy S Cilana. Po pewnym czasie widzimy przebłysk w którym widzimy mistrzynię Bonnie, broniącej swój tytuł, a na widowni widzimy jej brata Clemonta. Iris nie ma bo twórcy chcieli o niej zapomnieć Big Grin (matulu, taka fajna postać się zapowiadała, a tak ją popsuli...). Po wielu rozczarowaniach młody trener odkrywa że tak naprawdę nie najważniejszy jest tytuł, a przyjaźń z pokemonami i podróż. Tu pojawia się mistrz Ash, który wali jakąś podniosłą przemowę. A po niej zaczynają walczyć i widzimy napisy końcowe. I napis Dziękujemy. Tak to widzę.
Edit: Aha, przy profesorze Garym poznajemy jeszcze jego studenta Maxa.


RE: Koniec anime - Winz - 25.08.2018 21:15

(24.08.2018 16:30)Shad napisał(a):  Też mi się wydaje że Popielaczek po kolejnej podróży po prostu wróci do domu, tyle że zamiast napisu To be continued dostaniemy goodbye. A po napisach dostaniemy krótki filmik, w którym nowy dzieciak wybiera swojego pierwszego pokemona od profesora Garego Oaka i w krótkim monologu dowiadujemy się że dzieciak chce dorównać swojemu idolowi, tajemniczej postaci z pikachu na ramieniu. I w tym momencie dostajemy film kinowy zamykający serią. Akcja film oczywiście odbywa się w Kanto, gdzie młody trener rozpoczyna swoją podróż, poznaje przez wszystkich kochane postacie jak królowa wodnych pokemonów Misty czy doktor Brock, gdzieś w tle, w telewizorze widzimy filmik gdzie walczą królowe pokazów May i Dawn. Postać przechodząc koło sklepiku z prasą przegląda numer mody Pokemon, na której widnieje Serena z sylveonem, obok prasówka że rangersi z Aloli ratują świat. Na ścianie jakiegoś budynku wisi plakat reklamujący spotkanie somailiera klasy S Cilana. Po pewnym czasie widzimy przebłysk w którym widzimy mistrzynię Bonnie, broniącej swój tytuł, a na widowni widzimy jej brata Clemonta. Iris nie ma bo twórcy chcieli o niej zapomnieć Big Grin (matulu, taka fajna postać się zapowiadała, a tak ją popsuli...). Po wielu rozczarowaniach młody trener odkrywa że tak naprawdę nie najważniejszy jest tytuł, a przyjaźń z pokemonami i podróż. Tu pojawia się mistrz Ash, który wali jakąś podniosłą przemowę. A po niej zaczynają walczyć i widzimy napisy końcowe. I napis Dziękujemy. Tak to widzę.
Edit: Aha, przy profesorze Garym poznajemy jeszcze jego studenta Maxa.

Tracey też mógł by zostać profesorem ,ale o nim zapomniano. No, nie do końca zapomniano ,bo ciągle Oak ma jakąś wymówkę ,że jest u Misty czy gdzieś poszedł. W sumie mógł by być profesorem w innym regionie. I jeszcze Gary by miał czarnego kuzyna na Aloli ,który był by dyrektorem szkoły. A co z Zespołem R ?


RE: Koniec anime - zwariowanaona - 23.09.2018 7:42

a sobie nie wyobrazam konca animy
_______________

https://infonumer.pl/