Pokemon Valhalla Forum
Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO! - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Bieżące wydarzenia (/forum-89-Bie%C5%BCace-wydarzenia)
+--- Dział: Newsy (/forum-58-Newsy)
+--- Wątek: Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO! (/temat-9322-Karty-Pokemon-ponownie-w-polskich-sklepach-TESCO%21)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO! - Hikomikos - 17.05.2017 22:42

Witam Wszystkich! Tu Hikomikos!
Pragnę oglosić, że od 18 maja w sklepach TESCO na terenie całej Polski w sprzedaży będą oryginalne karty Pokemon!
[Obrazek: bIXiB6H.jpg]

Ceny są całkiem przyzwoite:
- 1x Booster - 16.99 zł
- Blister: 3x Booster + karta Promo + Coin Flip - 39.99 zł * NAJLEPSZA CENA
- Talia 60 kart - 49.99 zł
- Zestaw Kolekcjonerski - 79.99 zł

Dodatkowo w każdym opakowaniu znajdziecie kartę z kodem odblokowującym booster lub talię w grze Pokemon Trading Card Game Online. Więcej informacji wytłumaczyłem w poniższym filmiku:

RE: Karty Pokemon ponownie w Polskich sklepach TESCO! - Maddox - 17.05.2017 22:54

Niop, w Zawierciu już są! Czasami dobrze jest mieszkać na zadupiu.

Tak czy inaczej, Frito Lay powinno brać z nich przykład a nie tworzyć akademie wkręcaczy czy jak to im tam jest.

RE: Karty Pokemon ponownie w Polskich sklepach TESCO! - Waren78657 - 17.05.2017 22:55

Jestem ciekaw tylko czy w mniejszych Tesco także ponieważ od miejsca mojego zamieszkania o dziwo w mniejszym mieście jest Tesco (gdzie na półkach jest przeważnie informacja ze towar niedostępny i pojawi się za parę dni), czy tam też będzie, czy bym musiał zaiwaniać do Rzeszowa Smile

RE: Karty Pokemon ponownie w Polskich sklepach TESCO! - Hikomikos - 17.05.2017 22:55

(17.05.2017 22:54)Maddox napisał(a):  Niop, w Zawierciu już są! Czasami dobrze jest mieszkać na zadupiu.

Tak czy inaczej, Frito Lay powinno brać z nich przykład a nie tworzyć akademie wkręcaczy czy jak to im tam jest.

Mam nadzieję, że Pepsi Corporation zrobi coś i wypuści w Europie chociaż naklejki do Cheetosów z Pokemonami Tongue

(17.05.2017 22:55)Waren78657 napisał(a):  Jestem ciekaw tylko czy w mniejszych Tesco także ponieważ od miejsca mojego zamieszkania o dziwo w mniejszym mieście jest Tesco (gdzie na półkach jest przeważnie informacja ze towar niedostępny i pojawi się za parę dni), czy tam też będzie, czy bym musiał zaiwaniać do Rzeszowa Smile

Jeśli nie będzie to dzwoń na infolinię TESCO, podaj dane sklepu. Upominaj się w punkcie obsługi klienta itd. Trzeba dać o sobie znać Big Grin Niech wiedzą, że w Polsce jest zainteresowanie tego typu produktami Smile

RE: Karty Pokemon ponownie w Polskich sklepach TESCO! - Waren78657 - 17.05.2017 23:24

(17.05.2017 22:55)Hikomikos napisał(a):  
(17.05.2017 22:54)Maddox napisał(a):  Niop, w Zawierciu już są! Czasami dobrze jest mieszkać na zadupiu.

Mam nadzieję, że Pepsi Corporation zrobi coś i wypuści w Europie chociaż naklejki do Cheetosów z Pokemonami Tongue

(17.05.2017 22:55)Waren78657 napisał(a):  Jestem ciekaw tylko czy w mniejszych Tesco także ponieważ od miejsca mojego zamieszkania o dziwo w mniejszym mieście jest Tesco (gdzie na półkach jest przeważnie informacja ze towar niedostępny i pojawi się za parę dni), czy tam też będzie, czy bym musiał zaiwaniać do Rzeszowa Smile

Jeśli nie będzie to dzwoń na infolinię TESCO, podaj dane sklepu. Upominaj się w punkcie obsługi klienta itd. Trzeba dać o sobie znać Big Grin Niech wiedzą, że w Polsce jest zainteresowanie tego typu produktami Smile

W sumie dobrze mówisz Smile tak też zrobię Smile

RE: Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO! - Lucar - 17.05.2017 23:37

0:25
Mieli zaskoczyć dzieci a zaskoczyli dorosłych ludzi po 20-stce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

RE: Karty Pokemon ponownie w Polskich sklepach TESCO! - Turtwiczka - 18.05.2017 0:41

(17.05.2017 22:54)Maddox napisał(a):  (...) Tak czy inaczej, Frito Lay powinno brać z nich przykład a nie tworzyć akademie wkręcaczy czy jak to im tam jest.

Nie ma bata, porzućcie wszelkie nadzieje, poszczególne oddziały albo nie odpisują, albo piszą że mają zasadę nieprzyjmowania sugestii od konsumentów pod kątem promocji. Dodgy
A swoją drogą ostatnio podpytałam to tu, to tam i dowiedziałam się, że parę serii tazo z logiem "Pokemon Go" wyszło na świecie, tylko że to podróbki Tongue produkowane przez jakieś firmy-krzaki. Nie wiem czy gdzieś w ogóle (może w Japonii) oficjalne wyszły. Niemniej jednak podróbka-nie podróbka, jarać się można Tongue

---
Żeby nie był offtop - aż się przejdę do Tesco Wink

RE: Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO! - Sousuke - 18.05.2017 9:49

Jakbym chciał zacząć grać w dwie osoby to najlepiej na start kupić dwie talie? Czy to się potem przyda do czegoś? Tongue

RE: Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO! - Waren78657 - 18.05.2017 10:41

(18.05.2017 9:49)Sousuke napisał(a):  Jakbym chciał zacząć grać w dwie osoby to najlepiej na start kupić dwie talie? Czy to się potem przyda do czegoś? Tongue

Im więcej talii tym większa ilość strategii które możesz zastosować, jeśli grasz cały czas jedną talią, zaczniesz szybko przegrywać

RE: Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO! - Sousuke - 18.05.2017 11:02

Ale na start będą ok, aby poznać zasady i zobaczyć co i jak? Smile Bo z tych pozostałych zestawów to chyba ciężko byłoby zebrać karty energii, aby dało się grać.

RE: Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO! - MagicMuppetMan - 18.05.2017 12:09

(17.05.2017 23:37)Lucar napisał(a):  0:25
Mieli zaskoczyć dzieci a zaskoczyli dorosłych ludzi po 20-stce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja to już do 30-stki dobijam, a zajarałem się jak szczyl Wink

Sousuke napisał(a):Ale na start będą ok, aby poznać zasady i zobaczyć co i jak?

Żeby się nauczyć ściągnij wersję na komputer. Jest darmowa i ma bardzo fajny tutorial, który dobrze wprowadza w wszystkie zasady. Zapewne pro-gracze powiedzą Ci, że szkoda kasy na Theme decki i lepiej samemu składać talię, ale ja np wole grać gotowcami, a na zawody i tak się nie wybieram.

RE: Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO! - Reel - 18.05.2017 17:35

Wskoczyłem do Tesco wracając z pracy (tak się składa, że właśnie ten sklep mam najbardziej po drodze) i rzeczywiście znalazłem tam boosterki, nawet fotkę strzeliłem na pamiątkę Big Grin

[Obrazek: JPEG_20170518_163408.jpg]

Żeby nie było, boosterkami sam się poczęstowałem, w wolnej chwili możecie spodziewać się unboxingów xD

RE: Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO! - DarkSteel??? - 18.05.2017 17:35

Jaramy się, jaramy!

RE: Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO! - Maddox - 18.05.2017 21:52

Hej Reel, o tinach nie było mowy w ulotce i u mnie ich nie było! Pamiętasz może ich cenę?

(18.05.2017 12:09)MagicMuppetMan napisał(a):  Ja to już do 30-stki dobijam, a zajarałem się jak szczyl Wink

Ziom, pan Maddox ma 28 (chociaż czuje się na 25, młody duchem dziad jeden), tak więc wie o co chodzi.

RE: Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO! - Reel - 18.05.2017 22:00

(18.05.2017 21:52)Maddox napisał(a):  Hej Reel, o tinach nie było mowy w ulotce i u mnie ich nie było! Pamiętasz może ich cenę?

79,99 tak samo jak box z Lycanrociem

Był też jeszcze jakiś zestaw startowy z jednym boosterem, albumem i plakatem za 29,99. Nie złapały się na fotce, bo były na samej górze półki, ale jeden wziąłem i będzie do zobaczenia na unboxingu Smile