Pokemon Valhalla Forum
Arceus już dostępny w HomePass - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Pokemon (http://forum.pokemony.com/forum-1-Pokemon)
+--- Dział: Centrum Wi-Fi (http://forum.pokemony.com/forum-57-Centrum-Wi-Fi)
+--- Wątek: Arceus już dostępny w HomePass (/temat-8599-Arceus-ju%C5%BC-dostepny-w-HomePass)

Strony: 1 2

Arceus już dostępny w HomePass - Patryk PZ - 1.08.2016

Witajcie,
Od dziś dostępne są kody na Arceusa do gier XY i ORAS.
Jeśli chcecie zdobyć jednego bez wychodzenia z domu lub zaglądania na facebook to macie szczęście. Jeśli posiadacie komputer/laptop z wifi (wbudowane lub usb) oraz windows 7 lub nowszy to bez problemu możecie zdobyć kod przy pomocy narzędzia HomePass po wybraniu belgijskiego FNAC Nintendo Zone. Poniżej podaję link do gotowego programu:
https://drive.google.com/drive/folders/0B0A3kDgVqlp8SkFEWXpJMl9Uckk
(należy pobrać wszystkie pliki poza desktop.ini i umieścić je w nowym folderze i ewentualnie odblokować)
Tutaj natomiast macie oryginalną instrukcję jak używać programu: https://www.reddit.com/r/pokemon/comments/4h8qil/how_to_get_mythical_pokemon_darkrai_without/

Skróconą instrukcje w postaci potrzebnych komend znajdziecie również w pliku hostnet. Gdyby ktoś potrzebował pomocy to piszcie śmiało poniżej a podpowiem jak odpalić całość w razie problemów.

RE: Arceus już dostępny w HomePass - MagicMuppetMan - 1.08.2016

W pewnym sensie rozumiem ludzi, którzy stosują takie metody, ale osobiście nigdy tego nie robiłem. Tak na dobrą sprawę, to czym się różni tak zdobyty pokemon od zhakowanego? (pod względem etycznym) Dla mnie, to już nie to samo, co zdobyty normalnie.

RE: Arceus już dostępny w HomePass - FlameMaster - 1.08.2016

Dużo roboty jak za bezużytecznego Arceusa. Nie widzę sensu kombinowania, chyba że ktoś kompletuje pokedex lub kolekcjonuje legendy (nawet jeśli tak, to na pewno już Arceus jest zdobyty Tongue).

RE: Arceus już dostępny w HomePass - Loxiney - 1.08.2016

Nie różni się niczym. I nie jest haksem. Dostajesz bezpośrednio kod z serwów Nintendo tak samo jakbyś był w tej stolicy terroryzmu i otrzymał kod. Różnica polega na tym, że jest mniej roboty (3 minuty mi zajęło, bo jeszcze czytałem instrukcję), zamiast jechać cały dzień, opłacać paliwo i żarcie.

RE: Arceus już dostępny w HomePass - Rosveen - 2.08.2016

(1.08.2016, 14:56)MagicMuppetMan napisał(a): W pewnym sensie rozumiem ludzi, którzy stosują takie metody, ale osobiście nigdy tego nie robiłem. Tak na dobrą sprawę, to czym się różni tak zdobyty pokemon od zhakowanego? (pod względem etycznym) Dla mnie, to już nie to samo, co zdobyty normalnie.
Rozumiałabym ten argument, gdyby eventy Nintendo były sprawiedliwe. Niestety, w zależności od miejsca zamieszkania możesz tonąć w kodach na wszelakie rzadkie Pokemony albo mieć problemy z ich zdobyciem i być zmuszonym do ścigania internetowych giveaway'ów w których może ci się udać, ale nie musi. Wobec tego absolutnie nie mam poczucia winy, odblokowując eventy w moim własnym domu.

RE: Arceus już dostępny w HomePass - Loxiney - 2.08.2016

(2.08.2016, 10:59)Rosveen napisał(a):
(1.08.2016, 14:56)MagicMuppetMan napisał(a): W pewnym sensie rozumiem ludzi, którzy stosują takie metody, ale osobiście nigdy tego nie robiłem. Tak na dobrą sprawę, to czym się różni tak zdobyty pokemon od zhakowanego? (pod względem etycznym) Dla mnie, to już nie to samo, co zdobyty normalnie.
Rozumiałabym ten argument, gdyby eventy Nintendo były sprawiedliwe. Niestety, w zależności od miejsca zamieszkania możesz tonąć w kodach na wszelakie rzadkie Pokemony albo mieć problemy z ich zdobyciem i być zmuszonym do ścigania internetowych giveaway'ów w których może ci się udać, ale nie musi. Wobec tego absolutnie nie mam poczucia winy, odblokowując eventy w moim własnym domu.

Japonia (głównie Tokyo) jest zasypana kodami. Idziesz do kina na nowy film i jeszcze dostajesz kod na Volcaniona gratis, którego nigdzie indziej nie zdobędziesz.
PS. Myślicie że skąd Hawkins ma kody na shiny poksy, które wam rozdaje (nie żebym oskarżał, po prostu jestem mistrzem dedukcji)? I na dodatek bawi się w backup'y? Brać, nie bać się.

RE: Arceus już dostępny w HomePass - MagicMuppetMan - 2.08.2016

Nikomu nie zabraniam, nie odradzam i się nie boję. Po prostu nie mam przyjemności z oszukiwania, ergo wolę się pomęczyć, bo daje mi to satysfakcję. Dla mnie, to różnica jak grać samemu, a oglądać gameplay na YouTube.

RE: Arceus już dostępny w HomePass - Veill - 2.08.2016

Nie mogę ustawić homepassa. Wyskakuje błąd, że brakuj mi MSCVP140.dll i VCRUNTIME140.dll. Ma ktoś podobnie? Po ściągnięciu tych dll wyrzuca mi błąd 0xc000007b, "aplikacja nie może zostać poprawnie uruchomiona". Jakieś podpowiedzi?

RE: Arceus już dostępny w HomePass - Loxiney - 2.08.2016

Nie mam. Ale czy korzystasz z urządzenia z modułem Wifi? Czytaj; masz kartę sieciową obsługującą sieci WiFi?
Robisz wszystko zgodnie z instrukcją? Na pewno zezwoliłeś na rozdzielenie sieci?

EDIT: Aha. Chyba miałem podobny problem. Zrobiłem restart systemu, wpisałem w cmd (prawa administratora) "netsh wlan set hostednetwork=allow" i wklepałem to co kazali, żeby uruchomić tamten programik. Działa bez zarzutu.

RE: Arceus już dostępny w HomePass - Afromenek - 2.08.2016

Ja cały czas mam ten sam problem, co Veill i nie mam pojęcia co zrobić. Próbuję wszystkiego

RE: Arceus już dostępny w HomePass - Patryk PZ - 2.08.2016

Ten problem wynika z braku zainstalowanego net framework. Linki w instrukcji. Należy pobrać wersje x86 i x64 i zainstalować wszystkie. Wersje 32 bit tylko x86. Poza tym należy uruchamiać program jako admin.

RE: Arceus już dostępny w HomePass - Veill - 2.08.2016

Tak, mój laptop obsługuje WiFi. Spróbuję tego rozwiązania z cmd, bo frameworki już instalowałem.

RE: Arceus już dostępny w HomePass - Patryk PZ - 2.08.2016

(2.08.2016, 15:15)Veill napisał(a): Tak, mój laptop obsługuje WiFi. Spróbuję tego rozwiązania z cmd, bo frameworki już instalowałem.

Pamiętaj też o wyłączeniu ethernet. Uprawnieniach admina i że masz odpowiedni system. Sprawdź też plik hostnet.txt

RE: Arceus już dostępny w HomePass - anci3nt - 2.08.2016

Błąd 0xc000007b może się pojawiać także kiedy poza .net frameworkiem brakuje tych dodatkowych bibliotek:
https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=48145

RE: Arceus już dostępny w HomePass - JstmBluE - 3.08.2016

Robiłem to z tą całą instrukcją na Redditcie, ale przy Nintendo Zone ciągle mi error wyskakuje bo nie jestem podłączony do internetu, a pisało aby usunąć swoje połączenia. Nie wiem czy coś źle przeczytałem czy coś źle zrobiłem