Pokemon Valhalla Forum
Pokémon Sun & Moon - startery - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Bieżące wydarzenia (http://forum.pokemony.com/forum-89-Bie%C5%BCace-wydarzenia)
+--- Dział: Newsy (http://forum.pokemony.com/forum-58-Newsy)
+--- Wątek: Pokémon Sun & Moon - startery (/temat-8290-Pok%C3%A9mon-Sun-Moon-startery)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Pokémon Sun & Moon - startery - Nilson - 10.05.2016

Doczekaliśmy się! Pierwszy oficjalny zwiastun gier Sun & Moon!*

W najnowszej części podróżować będziemy po tropikalnym regionie Alola!
Zwiastun ujawnił nowe startery! Do wyboru dostaniemy:
Rowlet - Grass / Flying
Litten - Fire
Popplio - Water
[Obrazek: Screen_Shot_2016_05_10_at_14_44_24.png]
Wraz z Sun & Moon powróci, znana z XY, możliwość kreowania wyglądu swojej postaci. Japoński zwiastun potwierdził możliwość wyboru karnacji i koloru włosów na samym początku zabawy.
Poprawione zostały modele bohaterów w samym gameplayu. Drobne avatary są teraz pełnowymiarowymi postaciami już nie tylko w cutscenkach walk (tak jak miało to miejsce w XY i ORAS).
[Obrazek: Screen_Shot_2016_05_10_at_14_44_32.png]
Poznaliśmy także nowe, legendarne Duo Pokemonów. Niestety, póki co, nie wiemy nawet jak się nazywają.
[Obrazek: Screen_Shot_2016_05_10_at_14_44_42.png]
Na japońskim kanale YouTube znajdziemy nową reklamę, w której przedstawiono nieco inaczej wprowadzenie do najnowszych części gry.

Pokémon Sun i Pokémon Moon zadebiutują 18 listopada w Japonii i Stanach Zjednoczonych. Na europejską premierę przyjdzie poczekać nam aż tydzień dłużej...

[Obrazek: vlcsnap_2016_05_10_13h08m21s762.jpg]

wątek będzie edytowany*

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - MagicMuppetMan - 10.05.2016

Wygląda na to, że jednak Hawaje. Muszę opatrzeć się z tymi straterami i legendami, bo jak na razie, wydają się trochę... dziwne.

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - Akinari - 10.05.2016

Ale świetna grafika. Ten legendarny lew jest super. Starteary takie sobie, chyba kot na azie u mnie wygrywa, ale sowa ma potencjał.

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - Mariiija - 10.05.2016

Ach <3 Czyli jednak uderzam w Sun, no i biorę kociaka już zdecydowanie, zwłaszcza, że jest czarniutki, jak mój domowy ^_^ Chyba nawet po raz pierwszy dam starterowi przezwisko. Ale... Czy tylko ja przegapiłam protagonistkę, czy dziewczyny jeszcze nie ujawnili?
EDIT: Już nie ważne, dostrzegłam ją Big Grin

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - Ertix - 10.05.2016

O Boże, te startery... xD
W pierwszej chwili pomyślałem, że to jakiś żart. W sumie to tylko kociak wygląda zachęcająco. Wink
Nazwa regionu - Alola. Jak dla mnie masakra.

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - tajnyx - 10.05.2016

Paskudne te Pokemony.
Profesor może być.
Widoki takie sobie.
Ubranie bohatera do niczego.
Ognisty i legenda Sun nawet fajne.

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - MagicMuppetMan - 10.05.2016

Protagonistka chyba była pokazana w scenach z pojedynków.
A tak swoją drogą, zwrócił ktoś uwagę, że podali dokładną datę premiery - 18 Listopada?

Ert napisał(a):W sumie to tylko kociak wygląda zachęcająco.
No co Ty, sowa niszczy system.

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - Makion - 10.05.2016

Rzeczywiście startery wyglądają dziwnie, ale nie są złe. Za to grafika, no wgniata w siedzenie. Rewelacja, no i potwierdziła się też customizacja postaci, npc nie są już karykaturalne i wszystko wydaje się takie duże z perspektywy gracza. Jest moc!! Big Grin

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - Brookens - 10.05.2016

Obstawiam, że jeżeli ta wyspa jest całym nowym regionem, to szykuje nam się podróż do Kalos i kontynuowanie obecnej generacji. Jak dla mnie prezentuje się świetnie.

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - KNB1307 - 10.05.2016

Czy oni nie robią sobie z nas przypadkiem jaj? (może jakaś nowa strategia - będą dawać fałszywe filmiki by nas czymś zająć)
Widziałam podróby ładniejsze niż to (chodzi o poki - chyba po raz pierwszy nie będę narzekała na resztę grafiki). Choć z drugiej strony w końcu dostałam kota jako startera.

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - Allsix - 10.05.2016

No i dostajemy gre tydzien pozniej niz reszta. Brawo Gf....

Startery dziwne.... moze kot jest w miare, reszta - na razie - slabo

Grafiki ladne ale troche za duzo tych tropikow, zwlaszcza po Hoenn

Legendy sa ok, zwlascza Moon

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - Nekuro - 10.05.2016

"It will be released on November 18th 2016 in the US and Japan and November 23rd in Europe."
Ból pupy za 3, 2, 1...

Protagoniści sprawiają wrażenie customizowanych jak w X/Y.

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - Allsix - 10.05.2016

Tak customizacja powraca to na 100%

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - Shad - 10.05.2016

Narzekacie - Sowa bardzo ładna, ale biorę kota i jako grę sun. Już się nie mogę doczekać. Ciekawe jak będą wyglądać ewolucje starterów.

RE: Pokémon Sun & Moon - startery! - Makion - 10.05.2016

Hej, czy ta dziewczyna w białej bluzce i żółtej spódnicy to nie czasami Shauna? Jej karnacja i kolor włosów nawet pasuje....
Nie rozumiem na co narzekacie, startery są w porządku, sowa jest urocza, a wodny jak dla mnie to kolejny Mudkip. Tak poza tym to pierwsze formy ewolucyjne, więc nie ma co hejcić.