Pokemon Valhalla Forum
[VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Pokemon (http://forum.pokemony.com/forum-1-Pokemon)
+--- Dział: Centrum Wi-Fi (http://forum.pokemony.com/forum-57-Centrum-Wi-Fi)
+---- Dział: Valhalla Trade Station (VTS) (http://forum.pokemony.com/forum-73-Valhalla-Trade-Station-%28VTS%29)
+---- Wątek: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian (/temat-5830-VI-Gen-Watek-Szybkich-Wymian)

Strony: 1 2 3

[VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - Gonzo - 11.10.2013

Jutro premiera, wszyscy i tak gry mamy, to i wątku trzeba:

Obowiązują zasady standardowe.
+ po zdezaktualizowaniu się posta (wymieniliście się, ktoś pomógł przy ewolucji, itd.) zedytujcie go dodając na końcu: NIEAKTUALNE albo coś w tym stylu, żeby uniknąć zamieszania.

prośba o trade powinna wyglądać tak (lub podobnie):
Kod:
[b]szukam[/b]: XXX
[b]w zamian oferuję[/b]: XXX
Oczywiście możecie szukać/oferować kilka Pokemonów, ale szczegóły zawsze ustalajcie na PW/GG/czymkolwiek byle nie w temacie. Edit: Posty-odpowiedzi na oferty będą usuwane.

Wątek będzie zawierał maksymalnie 25 postów, oznacza to, że stare oferty będą usuwane.

Z grubsza tyle, udanych wymian życzę!

RE: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - Aaqwil - 17.08.2016

Przehandluję kod na Arceusa. Najchętniej za Dialge na jak najniższym poziomie lub Keldeo. Otwarty jestem jednak na inne propozycje.

RE: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - Kustosz Ryszard - 27.08.2016

Wymienię Arceusa, Mew(z R,S,E), shiny Phione . Jestem otwarty na propozycje

RE: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - Veill - 4.09.2016

Potrzebuję Jirachiego. Mogę oddać Mew, Shaymina, Victiniego, shiny Landorusa, Tornadusa lub Ho-Oha. Poza tym mam na wymianę jeszcze shiny Seakinga, Swablu i Druddigona oraz potrzebuję pomocy w przemianie Clamperla.

RE: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - NanoDesu~ - 12.09.2016

Witam:3
Poszukuje 6IV Ditto i 5-6IV, może być klonowany czy coś
Mogę zaoferować Zygarde z eventu (nie, to nie jest hack z GTS'a); 5IV, adamant Dratini'ego; 5IV, adamant Bagon'a; Shiny Viriziona; Hoop'ę; Celebi'ego.
Chętnie pomogę przy ewolucji oraz z drobnymi przedmiotami, poza tym chętnie wymienię legendy osobom uzupełniającym Pokédex^^

RE: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - smoczek2 - 15.09.2016

Mam tylko Modest Vulpi z Flash Fire... Ditto używam do breedowania.

RE: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - achtungos - 22.09.2016

Witam
Poszukuje pokemonów z HA Burmy, Hippopotas, Tirtouga, Kangaskhan i Sentret.
W zamian mam na zbyciu Shiny Xerneas(JPN, ale nazwe ma angielska) 2x Shiny Mime Jr.( Jeden posiada Soundproof, drugi zaś Filter).

RE: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - Mariiija - 3.10.2016

(4.09.2016, 15:27)Veill napisał(a): Potrzebuję Jirachiego. Mogę oddać Mew, Shaymina, Victiniego, shiny Landorusa, Tornadusa lub Ho-Oha. Poza tym mam na wymianę jeszcze shiny Seakinga, Swablu i Druddigona oraz potrzebuję pomocy w przemianie Clamperla.

priv Smile

--

A swoją drogą poszukuję kogoś do ewolucji Swirlixa i Spritzee Wink

RE: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - kuma - 5.10.2016

Również potrzebuje pomocy przy ewolucji Swirlix-a i Spritzee. Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś pomógłby mi wieczorkiem.
UPDATE:Nieaktualne

RE: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - kacperek2417 - 6.10.2016

Potrzebowałbym bym mewtwo, jakiegokolwiek. W stanie jestem zaoferować większość pokemonów z hoenn i legendy. Na priv szczegóły.

RE: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - Mariiija - 14.10.2016

(6.10.2016, 16:29)kacperek2417 napisał(a): Potrzebowałbym bym mewtwo, jakiegokolwiek. W stanie jestem zaoferować większość pokemonów z hoenn i legendy. Na priv szczegóły.

Czy tylko ja nie mogę napisać do Ciebie prywatnej wiadomości?

RE: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - Misiurkapl - 2.11.2016

Hejka jestem posiadaczem zbędnego kodu na genesecta,
którego z chęcią przechandlowal bym na jakiegoś innego poka Wink
Zależało by mi najbardziej na celebi bo jego mi brakuje do dexa z joto ale nie pogardzę innymi legendami exluzywnymi dla pokemon alpha saphire lub po prostu shini pokami. Chętnych zapraszam na priv

NIEAKTUALNE

RE: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - Majkiso - 8.11.2016

Poszukuje Groudon, Celebi, Hoopa, Reshiram, Ho-Oh i Jirachi w zamian mogę dać Volcanion, Genesect, Zygarde, Mew, Mewtwo, Shaymin, Darkrai, Keldeo, Victini lub 5/6 IV Goomy, Onix, Mawile, Tyrunt, Bulbasaur, Poliwag, Lotad, Kangaskhan, Shelmet

RE: [VI Gen] Wątek Szybkich Wymian - Frogadier - 8.11.2016

(8.11.2016, 0:50)Majkiso napisał(a): Poszukuje Groudon, Celebi, Hoopa, Reshiram, Ho-Oh i Jirachi w zamian mogę dać Volcanion, Genesect, Zygarde, Mew, Mewtwo, Shaymin, Darkrai, Keldeo, Victini lub 5/6 IV Goomy, Onix, Mawile, Tyrunt, Bulbasaur, Poliwag, Lotad, Kangaskhan, Shelmet

Mam nadwyżkę Hoopa w boksach więc jak co to pisz mogę się wymienić za coś.

Edit:
sorry za zaśmiecanie zapomniało mi się żeby pisać na priv

[XY] Szukam/wymienię - dKc - 18.11.2016

Witam,
Gram w Pokemon X i aktualnie brakuje mi ponad 30 Pokemonów. Mam na wymianę praktycznie wszystkie pozostałe, z wyłączeniem prawie wszystkich legandarnych (wyjątkami są Suicune, Cobalion i Genesect). Jeśli ktoś ma coś z poniższej listy na wymianę i chciałby się za coś wymienić to proszę o kontakt. Najwięcej mi brakuje chyba z tej najgłuszej generacji. Smile
Lecimy po kolei wg National Dex no.:
Kod:
212. Scizor
233. Porygon2
382. Kyogre
407. Roserade
424. Ambipom
428. Lopunny - mam
429. Mismagius
438. Bonsly - mam
446. Munchlax - mam[
461. Weavile