Pokemon Valhalla Forum
Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Bieżące wydarzenia (http://forum.pokemony.com/forum-89-Bie%C5%BCace-wydarzenia)
+--- Dział: Newsy (http://forum.pokemony.com/forum-58-Newsy)
+--- Wątek: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! (/temat-2764-Data-wydania-Pokemon-BW2-w-Europie-ujawniona%21)

Strony: 1 2

Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - Gonzo - 28.06.2012

Tak, tak! Pokemon Black 2 i White dwa zawitają na starym kontynencie już 12 października!

Sequel Black i White ma miejsce w Unovie, jednak mocno odnowionej. Grę rozpoczynamy w Aspertia City a nie jak do tej pory Nuvema Town. Wydarzenia fabularne mają miejsce dwa lata po akcji gier, których maskotkami były Zekrom i Reshiram.

Znamy także kolejne oficjalne angielskie nazwy:
Studia filmowe będą nazywać się PokeStar Studios.
Lider wodnej sali bedzie nosił imię Marlon.
Potwierdzono także nazwę miasta, w którym można pokonać liderkę używającą Pokemonów trujących - Virbank City

W USA, BW2 będzie dostępne już 7 października.

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - Ertix - 28.06.2012

Hmmm....
Cytat:mocno odnowionej Unovie
Nie powiedzialbym, owszem troszkę odnowili, ale czy aż tyle?

Cytat:PokeStar

Lepsze to niż PokeWood które te mi się kojarzy z drewnem, chociaż PokeStar kojarzy mi się też jakby z drugą nazwą dla Musicalu.

Cytat:Marlon
Wolę Shizui, dzięki za popsucie humoru :|.

Cytat:Sequel Black i White ma miejsce w Unovie, jednak mocno odnowionej. Grę rozpoczynamy w Aspertia City a nie jak do tej pory Nuvema Town. Wydarzenia fabularne mają miejsce dwa lata po akcji gier, których maskotkami były Zekrom i Reshiram.

Poważnie? Niby sequel, ale imo niczym mnie nie zaskoczyl, chociaż może to też jest spowodowane tym że rozumiem tylko 45% tekstu.

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - Pikaforek777 - 28.06.2012

Nareszcie znamy dokładną date premiery. Mogliby podać jeszcze jakie eventy będą wraz z premierą gier. Nawet dobrze, że gry wyjdą dopiero w pażdzierniku ponieważ będę miał więcej czasu na zebranie odpowiedniej sumki pieniążków.

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - aboma - 28.06.2012

Jeszcze 105 dni. Tak więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - KleszczRex - 28.06.2012

To nie Conquest, że różnica pomiędzy US a EU jest liczona w dużo większej jednostce niż dni. Big Grin
Me gusta.

BTW: 12 października... nie brzmi to dobrze w połączeniu ze słowem "studia". A co tam- Pokemonki, zjedzcie je Tongue

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - Maddox - 28.06.2012

A więc to Marian okazał się być wodnym liderem. Dobrze dla niego.

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - KleszczRex - 28.06.2012

Kleszczu nie posiada zdolności indoktrynacji całej Valhalli, lecz zakłada, że nikt nie wrzucił jeszcze oficjalnego trailera zapowiadającego Poki w jUeSej. Jeśli się nie znam - możecie bić.

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - tomash94 - 28.06.2012

O nie, a myślałem że w wakacje wyjdzie ;(
No cóż, trzeba czekać.

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - beszterdziak - 28.06.2012

No to w miarę dobra wiadomość. Jeśli się niemylę, wcześniej była mowa, że gra wyjdzie w listopadzie, a tu taka niespodzianka 3 dni przed moimi urodzinami. Trzeba już zacząć zbierać kaskę.

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - Chicorii - 29.06.2012

A więc jednak to co napisali na tej włoskiej stronie było prawdą. Szczerze mówiąc spodziewałam się późniejszej premiery, gdzieś po dwudziestym październiku, a nawet w listopadzie.

Mnie się akurat nie śpieszy. A nawet się tej premiery obawiam, bo nie wiem czy w ogóle będzie mnie stać na grę i na nadrobienie zaległości (które muszę odrobić wcześniej niż w ogóle wezmę się za Black2). Niestety martwi mnie to czy w ogóle uda się zarobić w wakacje, bez tego będzie źle i w najgorszym przypadku nie tylko nie nadrobię, ale moje zacofanie się jeszcze bardziej pogłębi ;/ Zazdroszczę tym wszystkim co na spokojnie czekają na premierę, bo są pewni, że będą mieć z czego ją kupić.

Informuję kleszcza, że tego filmiku jeszcze na forum nie było (chyba). Szczerze mówiąc liczyłam na to, że Amerykanie zrobią filmik bez gadaniny, w którym umieszczą w tle zremasterowy motyw z ekranu tytułowego z BW, który słychać od ok. 37 sekundy, ale nie cały (jak to zrobiono w jednym filmiku z Conquesta), co będzie go można zripować z wideo, bo świetnie brzmi. Bo to coś chyba w grze nie jest użyte, brzmi za dobrze jak na deesowe Poki.

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - Nilson - 29.06.2012

(28.06.2012, 14:40)Pikaforek777 napisał(a): Mogliby podać jeszcze jakie eventy będą wraz z premierą gier.

W Japanach obecnie trwa event Keldeo, za miesiac zaczyna sie event Meoletty. Mysle ze mozemy liczyc na powtorke dla Europy.
Na pewno tez bedzie mozliwosc pobrania Tao Dragonow i Dzinow zeby uzupelnic luke w Dexie tak jak bylo przy B/W.

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - agakikama - 29.06.2012

Poprostu super, jestem bardzo ciekawa ile to będzie kosztować, od kilku miesięcy usiłuje [...] Pokemon White a co dopiero będzie jeśli nie zdobędę 2-ki, bardzo bym chciała mieć Pokemon White 2, ale nie wiem czy będzie do [...] wersja sprawna i ile będzie kosztował oryginał gry, jak będzie coś wiadomo to posze o tym napisać!!!!!!

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - Bidulkę - 29.06.2012

Marlon...
Bleeeee! (żyg)
Wolę Shizui, a nawet Kamila.

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - pokebitwy - 29.06.2012

Chętnie zobaczę produkcje, choć miano sequela wcale nie zachęca.

RE: Data wydania Pokemon BW2 w Europie ujawniona! - aboma - 30.06.2012

Zastanawia mnie czy zdubbingują też zapowiedź anime.