Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/printthread.php 16 require_once

Pokemon Valhalla Forum
Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Bieżące wydarzenia (http://forum.pokemony.com/forum-89-Bie%C5%BCace-wydarzenia)
+--- Dział: Newsy (http://forum.pokemony.com/forum-58-Newsy)
+--- Wątek: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl (/temat-2407-Dywanik-z-Arceusem-w-sklepach-Lidl)

Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Raik - 5.04.2012

Do wtorku (10 kwietnia) w sklepach sieci LIDL fani Pokemon mogą nabyć dywanik o wymiarach 100x130 cm w promocyjnej cenie za 29,99zł (49,99) Jak zapewnia producent jest on nieścieralny.

Produkt przedstawia Arceusa na niebieskim tle. Jest to kolejny produkt z serii Pokemon, który można nabyć w Lidlu - wcześniej mieliśmy szansę kupić pościel, koc oraz ręcznik z kieszonkowymi potworami.

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Maddox - 5.04.2012

Jakieś dwa lata temu w grudniu u mnie w Lidlu można było kupić koce z sinnowskimi starterami w ostatnich formach, nawet siostra mi chciała wziąć, ale były zbyt drogie jak na swój rozmiar więc w to nie wszedłem, ale potwierdzam iż z podobnym zjawiskiem już się spotkałem.

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Conquest - 5.04.2012

Teraz można bez problemu podeptać Arceusa xD.
A serio to może zainwestuje, bo w Lidlu zawsze było najtaniej Wink (podobno). Fajni byłoby mieć coś takiego.

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - manjek - 5.04.2012

Aż muszę iść i zobaczyć ten dywanik. !

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Aglet - 5.04.2012

Może kupię. Big Grin
Położę sobie pod biurkiem i będę jeździć krzesłem po Arceusie.
[Obrazek: tumblr_ldp3jukzHo1qb9a2wo1_500.png]

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Nid - 5.04.2012

Więcej takich newsów!
Bo co mnie np. obchodzi, że można kupić figurki i maskotki 5 generacji, które są sprzedawane na terenie Japonii, skoro mogę w Lidlu kupić dywanik z Arceusem. Szkoda, że nie było cynku z ręcznikami, bo miałam chrapkę na taki a pojęcia zielonego nie miałam, że w Lidlu były :<

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - AtoMan - 5.04.2012

DVD by, a nie.

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Twister - 5.04.2012

Niech zgadnę, zaraz ktoś kupi i wrzuci na YouTube unboxing.

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Ted - 5.04.2012

Twister, no bez przesady, aż tak głupi nie jesteśmy, żeby kręcić odpakowywanie dywanu XD.

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Aglet - 5.04.2012

@Twister
@SecretAgent-Tad
Dzień dobry. Dzisiaj w moje łapki trafił taki oto dywanik z Arceusem. Sam Arceus jest najpotężniejszym Pokemonem, który według legend stworzył świat. Nie wiem czy Lidil ma pojęcie czy nie, że właśnie teraz trwa event na Global Linku z tym oto Pokemonem.
Teraz przejdźmy do rzeczy, dywan jest mocno zapakowany w plastikową folię z papierem napisanym w kilku różnych językach, angielskim, czeskim, polskim i innymi, których nie kojarzę. Oczywiście nie mogło zabraknąć loga kieszonkowych potworów i zdjęcia samego produktu. Okej!
Rozcinamy! *rozcina nożyczkami* Twarde cholerstwo! *dalej rozcina* No!
Jak widzicie dywanik nie jest za duży, 100cm na 130cm. Ma ładny niebieski kolorek, o ile się nie mylę to królewski błękit, ładne sześciokąty i inne wzorki.
Przepraszam was na chwilę, muszę go przetestować, jak skończę to wrócę do filmiku.
*robi bardzo dziwne rzeczy z dywanem*
Okej, przetestowałam i mogę powiedzieć wam moją ocenę:
Grafika: 8/10
Dźwięk: 7.7/10
Grywalność: 7/10

Plusy:
+ ładnie wyszyty Arceus
+ tani
+ niepowtarzalny design
+ nadaje się do ataku padaczki
+ spalany fajnie trzaska

Minusy:
- nie sprawdzi się jako broń na zombie
- nie błyszczy
- za mały aby zrobić pelerynę

To tyle, dzięki za obejrzenie. Subskrybujcie, piszcie, dawajcie łapki w górę i lajkujcie na fejsie! Pozdrawia was wasza aszkakeczapka1234567890!

Prosz.! Unboxing i recenzja w jednym Tongue

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Cyris - 5.04.2012

Wydaje mi się, że widziałam ten dywanik już dawno w Lidlu, no ale cóż... Znów powraca.

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Chaqui - 5.04.2012

No to nieźle.Byłem dzisiaj w lidlu,wychodzę wsiadam do samochodu i sobie myślę ''A może wejdę na PV, może jakiś news będzie''Jadę samochodem i czytam.A tutaj nagle dywanik z Arceusem w lidlu.Trochę się zdenerwowałem,ale tego dywanika nie widziałem i nie wiem czy bym go kupiłSmile.

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Azelf - 5.04.2012

Ciekawy news. Kupiłbym sobie taki dywanik gdyby był. Dzisiaj wchodzę do Lidla a tu dywan z...... Hello Kitty. -.-

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Raik - 6.04.2012

No cóż, jest 7 wzorów dywaników i zapewne jest zastosowana jakas losowa rotacja dl Lidlów - na focie widać, że u mnie same Arceusy, a w innym lidlu - auta i kubuś puchatek ^^

RE: Dywanik z Arceusem w sklepach Lidl - Mish - 4.07.2012

ej... IMO troszke żal ten dywanik... pewnie jeszcze jest nieoryginalny Tongue