Pokemon Valhalla Forum
Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga! - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Bieżące wydarzenia (http://forum.pokemony.com/forum-89-Bie%C5%BCace-wydarzenia)
+--- Dział: Newsy (http://forum.pokemony.com/forum-58-Newsy)
+--- Wątek: Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga! (/temat-2362-Niemiecki-Magazyn-Pokemon-o-Nobunaga%21)Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga! - Raik - 29.03.2012

W oficjalnym niemieckim Pokemon Magazine został zamieszczony artykuł poświęcony grze Pokemon + Nobunaga's Ambition zawierający opis gry oraz wyjaśnienie samego tytułu. Dodatkowo widzimy logo już w języku angielskim (oficjalne?) - jednak nie potwierdza to nadal, że Nobunaga zostanie wydana w języku angielskim, lecz redaktor pisze, że jest to całkiem możliwe już tej jesieni!

[Obrazek: german.png]RE: Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga! - KleszczRex - 29.03.2012

Gute arbeit. Crossover prędzej czy później musiał się pojawić na ramach europejskich gazet w roli zapowiedzi...

Kolejne Poki na jesień? Big Grin


RE: Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga! - Maddox - 29.03.2012

Ja nie wiem jak ta gra miałaby nie wyjść po angielsku. Sami spójrzcie na art z tej gry Umbreona oraz jego trenera (własnoręcznie wyodrębniony):

[Obrazek: wwwfx.png]RE: Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga! - Piotrek1113 - 29.03.2012

Nawet ciekawe, że napisali w niemieckiej gazecie jako pierwsi zamiast w angielskiej. A czy to jest tylko strona poświęcona grze czy jest trochę więcej? Bo bym z chęcią poczytał Wink


RE: Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga! - Lordofdragonss - 29.03.2012

Jak nie wyjdzie zawsze będzie można skorzystać z wersji przetłumaczonej przez fanów, sama gra zapowiada się znakomicie!


RE: Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga! - Chicorii - 29.03.2012

Jak ta gra nie wyjdzie w Stanach i Europie będę dziko zdumiona, jakiś godziwy zysk na pewno przyniesie, część niejapońskich fanów też jest nią zainteresowana, w tym ja.

A w obrazku danym przez Maddoksa nie widzę nic nieodpowiedniego, nie wiem może komuś się z czymś "brzydkim" kojarzy, ja tam nic nie widzę.

Lordofdragonss napisał(a):ak nie wyjdzie zawsze będzie można skorzystać z wersji przetłumaczonej przez fanów, sama gra zapowiada się znakomicie!
No ale jednak fanmade tłumaczenia nie są za bardzo legalne Wink Poza tym nie ma to jak mieć swój własny, oryginalny egzemplarz gry w bardziej przyjaznym dla nas polaków języku (chyba, że ktoś dobrze się czuje w "krzaczkach").
A i zgadzam się, że gra zapowiada się znakomicie, choć trochę obawiam się gameplayu (na trailerach nie wyglądało jakoś mocno zachęcająco) i tego, że fabuła będzie ugrzeczniona pod dzieciarnię. A i jestem bardzo ciekawa soundtracku, jak udało się tam uchwycić orientalny klimat tej gry.


RE: Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga! - pojola - 29.03.2012

Wiesz że jest niemiecki Pokemon Das Ofiziale Magazin! Kolekcjonuje je ( ciocia mi je wysyła z niemiec ). W ostatnim numerze ukazała się moja praca.