Pokemon Valhalla Forum
„Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Bieżące wydarzenia (http://forum.pokemony.com/forum-89-Bie%C5%BCace-wydarzenia)
+--- Dział: Newsy (http://forum.pokemony.com/forum-58-Newsy)
+--- Wątek: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! (/temat-2311-%E2%80%9EPok%C3%A9mon-Czern%E2%80%94Victini-i-Reshiram%E2%80%9D-w-Polsce%21)

Strony: 1 2

„Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Daru - 20.03.2012

[Obrazek: attachment.php?aid=96]

[Obrazek: disney.png]
Jak poinformowano na oficjalnym kanale YouTube stacji Disney XD, już 27 maja zobaczymy na jej antenie film Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram (ang. Pokémon: Black—Victini and Reshiram), z Victinim i Reshiramem w rolach głównych.

Niestety na chwilę obecną nie wiadomo nic na temat planów emisji drugiej wersji tego filmu, zatytułowanej Pokémon: Biel—Victini i Zekrom. Za wersję polską do obu filmów odpowiada, tak jak w przypadku czternastego sezonu, studio SDI Media Polska.

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Chaqui - 20.03.2012

Wreszcie wzięłli się do roboty.Tylko szkoda,że jeden tylko film.Może w przyszłości zrobią drugi,ale wątpie,no ale i tak: cieszmy się!!!

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - mindi202 - 20.03.2012

super już nie mogłam się doczekać jak puszczą ten film Big Grin

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Conquest - 20.03.2012

Wreszcie zobaczę o co sie rozchodzi z tym Victinim :d. Fajnie, że będzie film Smile

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Ciastek - 20.03.2012

Bardzo dobra wiadomość Smile.Teraz tylko trzeba czekać do maja .

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Lucas - 20.03.2012

Super pooglądam sobie to wreście Big Grin

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Gastly - 20.03.2012

Jak poprzednicy, bardzo dobra wiadomość, mam ten film po angielsku ale jeszcze wszystkiego nie rozumiem -,-.

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Ertix - 20.03.2012

To BARDZO dobra wiadomość Smile
Tylko nie wiem czy jest sens oglądania tego filmu. Część z Reshiramem i Zekromem to są takie same filmy, a ja nie przepadam za Reshiramem (wolę Zekroma). No ale zobaczymy co nam czas przyniesie Smile

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Katschor - 20.03.2012

(20.03.2012, 19:20)mati133 napisał(a): wreście Big Grin

"Lubię to!"

Trochę to dziwne, jeśli nie puszczą tych filmów w miarę równolegle. Większość widzów Pokemona - chodzi mi tu głównie o dzieci i młodzież, które nie wdrażają się w japońskie i hamerykańskie aktualności - nie będzie wiedziało o co chodzi, jeśli po jakimś czasie puści się im praktycznie taki sam film, tylko z inną legendą. Aczkolwiek i tak jest się z czego cieszyć.

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Gastly - 20.03.2012

Dla mnie Reshiram jest lepszy, ale biore tu pod uwage ogólny wygląd, ataki i figurke z mc donalda, chociaż typ Zekroma jest fajniejszy.

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Axel - 20.03.2012

Szkoda, że akurat ta część, bo tą akurat oglądałem, szkoda, że 27 maja, bo najprawdopodobniej mnie wtedy nie będzie, ale mimo wszystko to świetna wiadomość. Wg mnie ten film jest jednym z lepszych, więc mam nadzieję, że go nie zepsują. Szkoda tylko, że zostawili ten badziewny, amerykański tytuł, ale nie liczyłem na zmianę.
PS. Jaki ładny ten polski cudzysłów Big Grin

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Vapek - 20.03.2012

ja chcę tylko zobaczyć intro z polską wersją piosenki tytułowej
a jestem pewien, że warto czekać

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - ShowOffDamian - 20.03.2012

Co tu pisać? Tylko czekać i zacierać ręce.

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Pikaforek777 - 20.03.2012

Bardzo fajnie że będzie z Reshiramem ponieważ oglądałem wersje z angielskim dubbingiem ale z Zekromem Smile Ciekawe kiedy wyjdzie na DVD Smile

RE: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce! - Felskindo - 20.03.2012

Nareszcie dobre wiadomości ze świata.Nie mogę się już doczekać maja.Ciekawi mnie tylko jedno...czy jednak będzie również wersja z Zekromem.