Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/printthread.php 16 require_once

Pokemon Valhalla Forum
Dzień Pokemonów w Warszawie - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Inne (http://forum.pokemony.com/forum-21-Inne)
+--- Dział: Konwenty (http://forum.pokemony.com/forum-80-Konwenty)
+--- Wątek: Dzień Pokemonów w Warszawie (/temat-1506-Dzien-Pokemonow-w-Warszawie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Gokufan - 17.08.2011

Łooo fajnie by było wpaść i poznać ludzi osobiście ^^

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - ShinyMew - 17.08.2011

(17.08.2011, 21:30)grzegoz napisał(a): czy w pokemon mystery dungeon blu rescue team można pobrać celebi? jak nie to w jakiej częśći

Po jakiego w ogóle by na niego pobierać? Jest przecież Purity Forest (czy jak się to nazywa) w Mystery Dungeon tej generacji - totalnie "hardkorowy" (tylko 1 Pokémon, bez przedmiotów i zaczynając na 1 levelu... Charizard ma ułatwione, w FR/LG na levelu PIERWSZYM uczy się Heat Wave. x_X) z 99 piętrami gdzie na końcu Celebi czeka. xP

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Daru - 18.08.2011

Uwaga, uwaga, na Dniu Pokemonów pojawi się dwójka gości z Czech Big Grin Będą nam towarzyszyć przez prawie cały dzień.

Poza tym mam do Was pytanie - czy któryś z uczestników byłby zainteresowany robieniem zdjęć? Im więcej tym lepiej, ja niestety obawiam się, że będą zbyt zalatany, żeby się zająć i tym.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jabuko - 18.08.2011

Ja bym mógł się tym z chęcią zająć, ale :
a) mój aparat nie jest jakiś super hiper mocny (ale totalny szmelc to też nie jest raczej - Olympus FE-26)
b) mogę wykonywać zdjęcia tak do hmm..18, gdyż niestety ostatni pociąg jaki odjeżdża w kierunku mojego miasta (Włocławek) mam o 18:50 z Dworca Zachodniego, więc tak do 18 siedzę a potem zawijam się na dworzec. W razie czego możesz się ze mną skontaktować via PM, mogę wtedy podać nr telefonu czy chociaż Gadu, żeby można było obgadać jakieś szczegóły czy coś.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - grzegoz - 18.08.2011

a jaką polecacie wersje bym mógł pobrać celebi?

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - ShinyMew - 18.08.2011

(18.08.2011, 12:53)grzegoz napisał(a): a jaką polecacie wersje bym mógł pobrać celebi?

Eee co?

*facepalm*

Czy ty w ogóle coś czytałeś z newsów na stronie?

Po jakiego ci "polecenie wersji by pobrać Celebiego" jak do jasnej anielki tam wyraźnie pisze że można na Diamond/Pearl/Platinum/HeartGold/SoulSilver pobrać. Ty chyba w ogóle newsa nie czytałeś >_<

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jabuko - 18.08.2011

Własnie takim osobom trzeba będzie pomóc podczas całego eventu.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - grzegoz - 19.08.2011

jak ma wyglądać konkurs wiedzy?

a czy jak mam ściągniętą wersje to czy mogę pobrać celebi?

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Pelek - 19.08.2011

czyli coś na przykład naszego pokemon quiz show.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - BZW Golem - 19.08.2011

@grzegoz
"ściągniętą wersje"? ROM?
Biorąc pod uwagę że jeżeli nie posiadasz oryginalnej gry to granie na ROMach jest teoretycznie nielegalne..
wysoce ci to odradzam.
Skoro to oficjalny event nintendo to naprawdę może być krucho z kimś co czegoś takiego spróbuje >_>

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jabuko - 19.08.2011

Ja jadę z dwoma spray'ami Car-Lac'u, białym i czarnym. Jak kogoś namierzę z programatorem, będzie miał fajne wzorki na sobie.

Aha, czy ktoś jedzie z grą Pokemon HG/SS i nie będzie brał udziału w turnieju. Potrzebna jest jedna kopia gry HG/SS do turnieju, szczegóły na PW.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - grzegoz - 19.08.2011

bo muj kolega sie pytał czy może pobrać celebi z gry którą pobrał przez internet jak coś

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jabuko - 19.08.2011

Nie, nie może.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - AtoMan - 19.08.2011

Informacja od Darka: pub nazywa się Marylin, nie Merlin! Ktoś źle przekazał, czy co...

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Azelf - 19.08.2011

może pisze trochę późno ale jestem pewien że będę wyjeżdżam ok. 8.00 powinienem zdążyć na 12.00 a znając moje szczęście będę 51 xD.Życzę wszystkim świetnej zabawy ;D