Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/printthread.php 16 require_once

Pokemon Valhalla Forum
Dzień Pokemonów w Warszawie - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Inne (http://forum.pokemony.com/forum-21-Inne)
+--- Dział: Konwenty (http://forum.pokemony.com/forum-80-Konwenty)
+--- Wątek: Dzień Pokemonów w Warszawie (/temat-1506-Dzien-Pokemonow-w-Warszawie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - grzegoz - 16.08.2011

cześć mam pytanie odnośnie kart o jakie wam chodzi karty? jakimi można grać i podajcie zasady jak w się w nie gra bo już dawno nie miałem okazji z kimś zagrać i o której się zaczyna impreza? gdzie jest napisane jakie to karty są? w jakim przedziale wiekowym będą osoby?

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jabuko - 16.08.2011

Wszystko masz napisane w news'ach na stronie głównej. Impreza zaczyna się o 12, wtedy też rozpoczną się zapisy do turnieju Pokemon który odbędzie się o godzinie 14. Co do przedziału wiekowego, nie wiem ponieważ nie ma żadnych ograniczeń i nie wiadomo na jakiego przeciwnika (w jakim wieku) trafisz.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Kristof - 16.08.2011

proszę zróbcie to w łodzi. tak kocham celebiego postanowiłem sobie że nawet wyślę wujkowi w angli jak by było ale w sobote nie mogę jechaćSad ale może jakoś będzie można przez wi-fi

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Daru - 16.08.2011

Zasady zostały zmienione, mam nadzieję, że będą one wszystkim odpowiadały. Dalszych zmian już nie przewiduję i proszę mnie o nie nie błagać Tongue

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jakubox - 16.08.2011

O co chodzi w D/P/Plt? Wybieramy sobie czy chcemy Standard czy No Restrictions?

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Daru - 16.08.2011

Cytat:O co chodzi w D/P/Plt? Wybieramy sobie czy chcemy Standard czy No Restrictions?
Dokładnie.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - BZW Golem - 16.08.2011

Mi się nowe zasady podobają.. lepiej się chyba nie dało Wink

Hm, czyli wychodzi na to że T-Tar i D-nite nie są już zbanowani?

Edit: I coś jeszcze, co z explosionem? SelfKO jest dozwolone?

Edit2: Ow Yeah Big Grin
http://bulbanews.bulbagarden.net/wiki/Pok%C3%A9mon_Day_in_Poland_planned_for_August_20

Yea, jesteśmy na bulbie Smile.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - grzegoz - 16.08.2011

skąd mogę się dowiedzieć jakie karty mam?

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - maresca1997 - 16.08.2011

O ile mi wiadomo to ma wystąpić również karcianka Pokemon , jak będzie to sam wezme w niej udział . co do DS to zaprosze kolege a jak nie będzie mógł to wezme za niego udział z jego pokemonami . Co do konkursu to ja napewno ide bo lubie zagadki . Co do plastyki nie jestem utalentowany ale dużo obrazków narysowałem więc może się uda , a więc takie pytanie , czy będzie można z czegośysować (np. obrazka na zdjeciu (nie szkicować))?

Cholera, ten konkurs plastyczny. Matko, ale będzie śmiech ze mnie, nie mam żadnych zdolności w tym temacie. ŻADNYCH Smile

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - maresca1997 - 16.08.2011

a wiecie coś , że będzie pokemon TCG ?

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Daru - 17.08.2011

Rozmawiałem z jednym z użytkowników Forum ISA, który początkowo był zainteresowany zorganizowaniem turnieju, ale stwierdził, że nie będzie zainteresowania ze względu na porę wakacyjną. Jeśli chcecie możecie przyjść i zarazić innych ludzi karcianką, nikt Wam tego nie broni Smile Jednak na organizację turnieju jest już trochę za późno.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - grzegoz - 17.08.2011

czy w pokemon mystery dungeon blu rescue team można pobrać celebi? jak nie to w jakiej częśći

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Suisho Kasumi - 17.08.2011

Nie, w pierwszym ogłoszeniu pisało wyraźnie że da się go ściągać tylko na gry IV generacji z głównej serii tj. Diamond, Pearl, Platinum, Heart Gold i Soul Silver.