Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/printthread.php 16 require_once

Pokemon Valhalla Forum
Dzień Pokemonów w Warszawie - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Inne (http://forum.pokemony.com/forum-21-Inne)
+--- Dział: Konwenty (http://forum.pokemony.com/forum-80-Konwenty)
+--- Wątek: Dzień Pokemonów w Warszawie (/temat-1506-Dzien-Pokemonow-w-Warszawie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Daru - 14.08.2011

Tongue

Celebi będzie dostępny non stop.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - BZW Golem - 14.08.2011

Wohoho, turniej Big Grin
Pytanie.. będzie jakiś regulamin może?
Chciałabym wiedzieć która gen i poznać banliste.. niestety nieraz mnie ona na turniejach zaskakiwała >_>

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jabuko - 15.08.2011

O kurde, ale jajca, koszulki Smile!
Nie no, ludzie pogniewam się na Was. Chyba zamiast wyjeżdzać 8:50 to wyjadę 7:52 żeby być wcześniej i się ustawić po koszulkę ;[.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - kelen - 15.08.2011

Turniej brzmi świetnie, ale właśnie, można prosić o jakiś regulamin?
I będzie osobny turniej na Pearl/Diamond/Platinum/HG/SS i na B/W? Czy tylko na jedną grupę tytułów?

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Pelek - 15.08.2011

Jakie będą te nagrody rzeczowe?

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - BZW Golem - 15.08.2011

Dobra, znam już zasady, powyklinałam polaków zarówno po polsku mojej rodzinie jak i po angielsku w kilku miejscach więc mogę już pisać spokojnie.

Zasady wybitnie mnie zdenerwowały bo mimo posiadania 2 pełnych i legalnych teamów to wszystkie poki są na lvl 100.
Jeżeli dajecie taką zasadę to ogłaszajcie takie rzeczy wcześniej bo nie ma czasu na budowę nowego teama od podszewki.
Składam gratulacje, prawdopodobnie dzięki tym zasadom po raz pierwszy w mojej 10 letniej karierze gracza pokemon złamię moją etyke gracza i sięgnę po mniej lub bardziej legalne środki szybkiego zdobycia teamu.
Oczywiście spróbuje jakoś szybko się powymieniać i zdobyć je legalnie.. ale wifi mam tylko od piątku i poniekąd mam tylko jeden wieczór na ten team..

Czuje że przyparto mnie do muru z wyborem:
-nie brać udziału
-zdobyć team prawdopodobnie nielegalnie

Następnym razem bardzo proszę o ogłoszenie zasad wcześniej.. bo już nie jestem nawet wściekła.. tylko mi przykro.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Daru - 15.08.2011

Sam miałem co do tego wątpliwości, a opinie tylko mnie w tych wątpliwościach utwierdzają, dlatego też limit poziomu Pokemona zostaje zniesiony, a my postaramy się to jakoś technicznie zorganizować.

(Ale rubin to mnie zabije Tongue)

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - BZW Golem - 15.08.2011

Moją skromne propozycje są 2:
-wifi i lvl up do 100 jakby się dało >_>
-mieć "na stanie" 2 gry HG/SS i przerzucać tam poki graczy w razie czego żeby użyli ich do walki (w celu użycia flat battle). Tylko wtedy walki nie mogą trwać równocześnie Tongue

Jakby ktoś mnie potrzebował będę na gg, niestety do neta długo się nie dorwe

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jakubox - 15.08.2011

Jak dobrze. Mój team także ma 100 level i się zacząłem martwić, że nie zdążę.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - kelen - 15.08.2011

Hm, mój team z SS nie jest na 100 lvl. Czy to znaczy, że będę mieć "mały" problem jeśli trafi mi się ktoś z P/D/Pl ? :)

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - rubin - 15.08.2011

(15.08.2011, 20:11)Daru napisał(a): Sam miałem co do tego wątpliwości, a opinie tylko mnie w tych wątpliwościach utwierdzają, dlatego też limit poziomu Pokemona zostaje zniesiony, a my postaramy się to jakoś technicznie zorganizować.

(Ale rubin to mnie zabije Tongue)

Proponuje zatem dopisać w zasadach "do startu w rozgrywkach wymagany jest Action Replay tudzież flashcart". No, chyba że ktoś lubi przegrywać.

Na "my" nie licz, ja już podałam najlepsze możliwe rozwiązanie.

rubin - nie siej paniki. Najlepszego rozwiązania ciągle szukam i sprawa nie jest taka jasna. Może uda się coś jeszcze wynaleźć. I bardzo proszę o nie używanie action replay itd.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jakubox - 15.08.2011

A jaki związek mają Pokemony na 100 levelu (a nie 50) i Action Replay? Tak samo można by go użyć do Pokemonów na 50 poziomie.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Brookens - 15.08.2011

Pfff, nigdy nie trafimy w gusta każdego z graczy. Jednym ciężko będzie dobić poki do 100 levca(np mi ;o jakos nie widzi mi się to, aby podbijac cały mój team do stówy, a od zawsze podbijam swoje poczki do pięćdziesiąki i na tym kończę), innym zaś nie pasuje 50, bo już go przekroczyli. IMO najrozsądniejszym rozwiązaniem byłaby w tym przypadku ankieta, z tym, że jawna. To znaczy... kto jest zainteresowany wzięciem udziału - głosuje i podaje tym samym argumenty. Zostało w sumie tylko 5 dni, więc jeśli ktoś zostanie zmuszony do robienia nowego teamu, to IMO lepiej jest wytrenować nowego poka do 50 levca(ze wszystkimi EV, movesetami itp) niż rąbać do stówy. Tym, którzy nie bawią się w perfecty, ze zdobyciem nowego stworka problemów powinni nie mieć(xd), zaś ci, którzy takowymi chcą operować też nie powinni ubolewać - każdy doświadczony gracz klonuje swoje poki, gdy są jeszcze UT i będzie miał czas na "zrobienie" ich na na nowo. Tyle z mojej strony.
(15.08.2011, 22:37)Jakubox napisał(a): A jaki związek mają Pokemony na 100 levelu (a nie 50) i Action Replay? Tak samo można by go użyć do Pokemonów na 50 poziomie.
Pewnie chodzi właśnie o możliwość wylewelowania poków do 100 poziomu.

Dobra, ja bym radził trenować Pokemony do poziomu 50, bo to zdaje się mieć faktycznie więcej sensu. I nie wiadomo co wyjdzie z tym rozwiązaniem dobrym dla wszystkim.