Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/printthread.php 16 require_once

Pokemon Valhalla Forum
Dzień Pokemonów w Warszawie - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Inne (http://forum.pokemony.com/forum-21-Inne)
+--- Dział: Konwenty (http://forum.pokemony.com/forum-80-Konwenty)
+--- Wątek: Dzień Pokemonów w Warszawie (/temat-1506-Dzien-Pokemonow-w-Warszawie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Pelek - 9.08.2011

będzie od 12 do 20.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jabuko - 9.08.2011

To, że cala impreza trwa od 12 do 20 to wiem.. ale co, przez 8h będą konkursy oraz turnieje?

A co do przystanku, chodzi o METRO POLE MOKOTOWSKIE, tak?

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Luke - 10.08.2011

Tak, Metro Pole Mokotowskie.
(9.08.2011, 15:48)pelek2000 napisał(a): pomyślałem, że spiszę wszystkich użytkowników forum którzy będą na evencie ot lista:
-jonaszek
-rubin
-pelek2000
-Daru (jakby to wyglądało gdyby nie było organizatora)
-Luke (może się wybierze)
-BZW Golem
-Paul/Shinji
-Jabuko

Już nie musi być 'może się wybierze' gdyż będę na pewnoSmile

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Pelek - 10.08.2011

dobrze zmienię.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Mati11 - 10.08.2011

A jednak, marzenia się spełniają Smile
Zawsze chciałem, żeby tego typu imprezy były organizowane w Polsce. Niestety Nintendo nie organizowało nigdy tego typu Eventów w moim ukochanym kraju. Aż do teraz! Oczywiście bardzo chciałbym tam pojechać, ale:
1. Jestem za młody. Mam dopiero niecałe 13 lat, a z tego co widzę, większość osób ma powyżej 18 lat.
2. Mieszkam w Łodzi. Nie wiem czy moi rodzice by się zgodzili, bym pojechał d o Warszawy.
Mam nadzieję że uda mi się przyjechać. Jednak nie mam pewności.

Edit: Niestety nie pojadę na Dzień Pokemonów bo będę wtedy na działce :/
Życzę wszystkim udanej zabawy!

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jabuko - 10.08.2011

E tam większość osób ma 18 lat, jak ja mam 16 lat i jakoś śmigam sam z Włocławka Smile [~~180km].
Widzimy się za 10 dni, będzie MOC!

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - BZW Golem - 10.08.2011

Mam 16 również i mam zamiar wyśmienicie się bawić Wink
Kogo obchodzi wiek? xD

Nie bój się, nikt cie nie zje Tongue

Dokładnie Mati11, nie bój się - nikt Cię nie zje.

PS.
Cytat:Strajk kolejarzy ozpocznie się o północy, 17 sierpnia. Jeśli jakiś pociąg PR będzie wtedy w trasie, dojedzie do najbliższej stacji i tam poczeka na zakończenie strajku.

Potem kolejarze będą znów negocjować z zarządem spółki. Jeśli się nie dogadają, rozpoczną kolejny protest. Możliwe, że 48-godzinny.
Jeżeli te strajki mogą się przeciągnąć aż do końca 19 sierpnia, to 20 sierpnia będą takie opóźnienia, że....

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Star - 10.08.2011

Cóż sam pomysł bardzo ciekawy, niestety mieszkam za daleko i konsoli nie mam. Mimo to życzę wszystkim miłej zabawy. Mam nadzieje, że w przyszłości będzie więcej takich imprez Big Grin

Uff, ja jadę pociągiem TLK, a w trakcie strajków pociągi TLK i IC jeżdżą normalnie, tylko ci z Przewozów Regionalnych strajkują. Do tego TLK i IC honorują bilety z PR, czyli jeżeli ktoś miał jechać pociągiem PR i ma bilet to może jechać pociągiem TLK/IC, czyli spodziewam się tłumu ludzi w pociągach TLK/IC w dniach 17-19 sierpnia.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - rubin - 10.08.2011

@pelek2000 - nie daję 100% gwarancji że tam będę jakby co (choć raczej tak niż nie).

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Megaban - 11.08.2011

To już jasne, że ja będę. Tak przy okazji, ten giveaway Celebiego to w jaki sposób będzie organizowany - w określonych godzinach czy nonstop?

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jabuko - 11.08.2011

Raczej nonstop, przynajmniej ja tak obstawiam Smile. Wiadomo, że ktoś może być od 12, ktoś wpadnie o 15 a ktoś pracuje tego dnia i wpadnie o 18, więc raczej przez cały czas trwania event'u, tak byłoby najrozsądniej.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Mish - 12.08.2011

Tak też tak myśli, dzięki wifi i "satelitom" sygnał będzie nadawany od początku do końca dnia Smile podobnie jest np. w sieciach sklepów toys R us w USA Smile w końcu to oficjalny event;d szkoda tylko, że nie ma żadnego fajnego plakatuSmile

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jabuko - 14.08.2011

Są jakieś nowe informacje?