Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/printthread.php 16 require_once

Pokemon Valhalla Forum
Dzień Pokemonów w Warszawie - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Inne (http://forum.pokemony.com/forum-21-Inne)
+--- Dział: Konwenty (http://forum.pokemony.com/forum-80-Konwenty)
+--- Wątek: Dzień Pokemonów w Warszawie (/temat-1506-Dzien-Pokemonow-w-Warszawie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Newspaper - 7.08.2011

(3.08.2011, 17:51)Enygma napisał(a): Niemniej mam cichą nadzieje ze kiedyś jeszcze impreza tego typu zostanie zrealizowana w innej części polski, np Krakowie.

Ja też bym był za tym, bo do Warszawy to za daleko mam :C Ale jednak może się wybiorę (na 5% trza to jeszcze uzgodnić Tongue)

Czy ten eventowy Celebi będzie tylko do pobrania "tam"? :C

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Arinald - 7.08.2011

Pelek - możesz.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Mish - 7.08.2011

Pelek, powinieneś otrzymac od moderatora ostrzeżenie za tego posta, bo nie czytasz do końca tego, co jest napisane przez Daru i co piszą poprzednicy, a może nawet nie przeczytałeś newsa, a już się wypowiadasz. Wyraźnie jest napisane, że jeden eventowy przypada na jedną kopię gry, więc jak masz diamond, pearl, platinum, heartgold, soulsilver, black i white to mozesz ich pobrac nawet 7...

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Kroko - 7.08.2011

No, fajnie fajnie ... tylko że nie dla mnie :<
Ja prawie znad morza, do centrum ?! Za daleko, ale być może będe jechać do rodziny koło Warszawy, ale nie w ten dzień jak to się będzie dziać :< Bo chyba 13 - 15 będe jechać, no cóż, może jak będe wracać, ale wątpię :C
Może za rok coś takiego będzie gdzieś bliżej ? I akurat będe mieć DS'a ?! Kto wie ?! ... Blush

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - kelen - 7.08.2011

Przede wszystkim - wielkie dzięki za zorganizowanie takiej imprezy! To jest coś, na co czekałem odkąd tylko spotkałem się 10 lat temu z Pokami.

Chciałbym się tylko spytać, kiedy można spodziewać się opublikowania szczegółów godzin trwania wydarzenia? Przydałoby się dla osób, które będą dojeżdżać naszym cudownym PKP (jak np. mnie).

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Pelek - 7.08.2011

a teraz nietypowe pytanko bo mam amerykańskiego ss i diamondy czy do nich też mogę pobrać?

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - rubin - 7.08.2011

Tak, o ile event będzie angielski, a stawiam na bank że jest.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Pelek - 7.08.2011

a platynę to mam dziwną bo ma napisane noe tam gdzie jest u nas eur. Kolega taty dał mi na imieniny.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Arinald - 7.08.2011

(7.08.2011, 13:14)Mish napisał(a): Pelek, powinieneś otrzymac od moderatora ostrzeżenie za tego posta, bo nie czytasz do końca tego, co jest napisane przez Daru i co piszą poprzednicy, a może nawet nie przeczytałeś newsa, a już się wypowiadasz. Wyraźnie jest napisane, że jeden eventowy przypada na jedną kopię gry, więc jak masz diamond, pearl, platinum, heartgold, soulsilver, black i white to mozesz ich pobrac nawet 7...

Cytat:Już w sobotę 20 sierpnia wszyscy miłośnicy Pokemonów będą mieli okazję spotkać się z innymi fanami w pubie Merlin w Warszawie na Polu Mokotowskim, powymieniać tam swoimi stworkami i powalczyć między sobą podczas specjalnej imprezy organizowanej przez Pokemon Valhallę pod patronatem Nintendo Polska w związku z premierą filmu Zoroark: Mistrz Iluzji na antenie Disney XD. W trakcie jej trwania przeprowadzone zostaną konkursy z nagrodami, a główną atrakcją tego dnia będzie możliwość pobrania specjalnego Celebi na jedną z gier czwartej generacji (Diamond, Pearl, Platinum, HeartGold lub SoulSilver).

Także najpierw patrz na to, co ty robisz, potem wytykaj to innym...

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - BZW Golem - 7.08.2011

(7.08.2011, 9:51)rubin napisał(a): @Golem - miałam właśnie zamiar zgłosić Bulbowcom że taki event będzie miał miejsce, problem w tym że nie znam jeszcze danych tego Celeba. No to Daru, wiesz coś o Celebim? Interesuje mnie zwłaszcza OT, ID, Ball i moveset tego Poka (oby miał Nasty Plot).

Czy już coś wiadomo w związku z tym celebim?
Nie chciałabym żeby mnie ktoś na jakimś angielskim forum o oszustwo oskarżył a eventem tym zamierzam się wymieniać :3

btw. oby natura nie była narzucona, byłoby wtedy super xD

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - rubin - 9.08.2011

Łeee, czemu WIN2011? Nie dało się czegoś bardziej unikalnego jak "NinPL"? Że już nie wspomnę nawet że zima już dawno za nami ;o

Chociaż jak tak pomyślę... gra pewnie uznałaby to za hack i nie dopuściła na Battle Videos.

No nic, nie ma co narzekać, NP Celebi to NP Celebi. Smile

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Pelek - 9.08.2011

świetnie, że prawie wszystko już wiemy. Super, że o 12 to niektóre osoby będą mogły dojechać pkp i się nie spóźnić (nie ja). I najlepiej, że będziemy mieli legalne celebi!!!!!!!

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jabuko - 9.08.2011

Według rozpiski będę w Warszawie na Dworcu Zachodnim o 11:06, więc raczej do 12 dotrę na miejsce eventu Smile. Tylko raczej nie zostanę do końca, ponieważ ostatni pociąg do Włocławka (gdzie mieszkam) odjeżdża o 18:50. Wiadomo, kiedy pojawią się szczegóły na temat konkursów i turniejów? Sam niestety już nie posiadam żadnych Pokemonów niestety (sprzedałem żeby na 3DS'a uzbierać), ale z chęcią popatrzę na inne walki i pokibicuję znajomym. Chyba że do 20 sierpnia przybędzie mi kaski i kupię jakieś Poki Smile.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Pelek - 9.08.2011

pomyślałem, że spiszę wszystkich użytkowników forum którzy będą na evencie ot lista:
-jonaszek
-rubin
-pelek2000
-Daru
-Luke
-BZW Golem
-Paul/Shinji
-Jabuko
to narazie nie pełna lista bo napisałem tylko tych co potwierdzili w tym temacie.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Jabuko - 9.08.2011

Nie wiecie, czy do 16 sierpnia pojawią się szczegóły co do godzin turniejów/ konkursów Smile?

@edit
w news'ie jest, żeby z dworca zachodniego grzać autobusem 130 i wysiąść na przystanku POLE MOKOTOWSKIE. Chodzi o przystanek METRO POLE MOKOTOWSKIE, nie Smile?
Bo innego nie widzę
http://ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1&q=130

Wg. rozpiski będę na dworcu 11:06, najbliższy autobus mam o 11:17,a gdybym się spóźnił nieco to o 11:37, najgorzej będzie znaleźć ten bar (teoretycznie lokalizację po mapce znam.. ale w praktyce jak stanę to będzie "kur..w którą to stronę?" Big Grin.