Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/printthread.php 16 require_once

Pokemon Valhalla Forum
Dzień Pokemonów w Warszawie - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Inne (http://forum.pokemony.com/forum-21-Inne)
+--- Dział: Konwenty (http://forum.pokemony.com/forum-80-Konwenty)
+--- Wątek: Dzień Pokemonów w Warszawie (/temat-1506-Dzien-Pokemonow-w-Warszawie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Mish - 4.08.2011

a ja mam 21 i kij ;D jeśli ktoś będzie mial dwie konsolki, proszę, niech pobierze jednego... bo ja od 14 do 15 jestem na obozie tanecznym Sad

A czy to wydarzenie jest wpisane w liste eventów Pokemon? bo ja go nie widziałem...

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Paul/Shinji - 4.08.2011

Ja mam 20 lat i najprawdopodobniej będę tam, o ile gdzieś nie wyjadę. Od zawsze chciałem żeby i w Polsce było coś takiego.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Azelf - 4.08.2011

Ja jak każdy fan pokemon oczywiście chciałbym tam być mam 13 lat więc to juz zależy tylko od rodziców xD a do Warszawy mam ok. 3 godzin drogi.... ale i tak zrobie wszystko żeby tam być Tongue jeśli mnie tam nie będzie życze wszystkim świetnej zabawy ;D

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Arinald - 4.08.2011

No fajnie Wink Szkoda tylko, że wtedy bede kilka dni po operacji kolana i zamiast jechać do Warszawy będę codziennie noge ćwiczyć musiał >.<
Chyba, że ktoś ma znajomego rehabilitanta, który mieszka w Warszawie i który wcisnąłby mnie na kilka dni nie widzę problemu ;P.

Miłej zabawy wszystkim życzę ^^

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Megaban - 5.08.2011

Ja bym z wielką chęcią tam się pojawił, ale nie wiem, czy rodzice mi pozwolą, czy nie uznają to za bzdet, ale jeśli uda mi się ich przekonac, to może...
Swoją drogą, mam parę pytań, jak ktoś zna na nie odpowieź, to niech napisze:
1. Czy osoby poniżej 18-stki muszą być z kimś dorosłym?
2. Jak to pobranie będzie się odbywało? Przez mystery gift?
3. Jeśli ktoś przyjdzie z 2 DSami, czyli swoim i znajomego, to może dostać Celebiego na oba?
4. Ile wstęp będzie kosztował?
5. Przy ogłoszeniu jest formularz -czy to znaczy, że trzeba będzie się tam przedstawiać nickami, czy co? Czy to po prostu dla orientacji?

Przydała się możliwie jak najszybsza odpowiedź.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Daru - 5.08.2011

Cytat:1. Czy osoby poniżej 18-stki muszą być z kimś dorosłym?
2. Jak to pobranie będzie się odbywało? Przez mystery gift?
3. Jeśli ktoś przyjdzie z 2 DSami, czyli swoim i znajomego, to może dostać Celebiego na oba?
4. Ile wstęp będzie kosztował?
5. Przy ogłoszeniu jest formularz -czy to znaczy, że trzeba będzie się tam przedstawiać nickami, czy co? Czy to po prostu dla orientacji?
1. Nie ma takiej konieczności.
2. Tak, przez Mystery Gift. Polscy fani będą mieli okazję po raz pierwszy w życiu skorzystać z opcji "Get via Wireless"
3. Oczywiście, że tak, jednak im więcej osób przyjdzie osobiście tym lepiej. Chciałbym, żeby ilość ludzi, która pojawi się na imprezie zachęciła Nintendo do organizacji tego typu wydarzeń w przyszłości, a także w innych miastach Polski.
4. Wstęp będzie absolutnie bezpłatny Smile
5. Wpisujesz tam swoje imię/nick i miasto w którym mieszkasz jeśli jesteś pewien lub niemal pewien, że przyjdziesz. Jest to tylko w celach orientacyjnych, tak naprawdę będzie mógł wejść każdy, kto tylko będzie chciał.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - rubin - 5.08.2011

Cieszę się, że na impreze wybierze się/może się wybrać więcej osób koło 20ki ^^

Właśnie dotrało do mnie że jeśli przyjdę, to ściągnę w sumie aż 5 Celebi. Kolejne piekło z naturami będzie, już to czuje :/ <gada do siebie> A może by tak zorganizować jakiś mały giveaway...? Smile

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Szajni - 5.08.2011

Rubś, mnie tam nie będzie, dasz mi jednego? <prosi ładnie> :>

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Megaban - 5.08.2011

Dzięki za rozjaśnienie sytuacji, a swoją drogą, jakie mniej więcej będą godziny rozdawania Celebich. Z góry dzięki, i cherish się należy

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - BZW Golem - 6.08.2011

Haha, ja się z wrażenia aż zarejestrowałam na tym forum xD
Wcześniej siedziałam tylko na angielskich bo polska zawsze wydawała mi się o wiele z tyłu jeżeli chodzi o pokemony >_>
Może nie jest tu najlepiej ale jak się przyłącze i postaram pomóc to pewno lepiej będzie, prawda? :3

Mam nadzieje troszkę tam powalczyć i może się powymieniać.. event z celebim nie robi na mnie aż takiego wrażenia bo większość istniejących eventów już mam ( w tym filmowego celebi ) ale szpanić że ma się polskiego celebi to inna bajka xD

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Luke - 6.08.2011

A propo walk, czy będzie można walczyć z każdą grą, czy tylko z tymi nowszymi na DSa?

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Paul/Shinji - 6.08.2011

To już potwierdzone że będę. Mogę wiedzieć w jakich godzinach to się będzie odbywać

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - BZW Golem - 7.08.2011

Mam pytankno,
czy kiedykolwiek to że nasz event z celebi zaistniał pojawi się na np Bulbapedi czy Serebii?
Polska to mały kraj i niestety jest szansa że ludzie (z np. smogona) nie uwierzą w to że taki event zaistniał na słowo - co uniemożliwi ewentualne wymiany ._.

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - rubin - 7.08.2011

@Golem - miałam właśnie zamiar zgłosić Bulbowcom że taki event będzie miał miejsce, problem w tym że nie znam jeszcze danych tego Celeba. No to Daru, wiesz coś o Celebim? Interesuje mnie zwłaszcza OT, ID, Ball i moveset tego Poka (oby miał Nasty Plot).

RE: Dzień Pokemonów w Warszawie - Pelek - 7.08.2011

będe tak!! Mam małe pytanie otóż mam platyne i heart golda, czy mogę pobrać dwa celebi?