Pokemon Valhalla Forum
Raid Hour z Rayquazą po raz ostatni w niedzielę - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Bieżące wydarzenia (http://forum.pokemony.com/forum-89-Bie%C5%BCace-wydarzenia)
+--- Dział: Newsy (http://forum.pokemony.com/forum-58-Newsy)
+--- Wątek: Raid Hour z Rayquazą po raz ostatni w niedzielę (/temat-10176-Raid-Hour-z-Rayquaza-po-raz-ostatni-w-niedziele)Raid Hour z Rayquazą po raz ostatni w niedzielę - Daru - 31.08.2019

Rayquaza jest obecnie dostępnym w raidach w Pokémon GO legendarnym Pokémonem. Wielu fanów cieszyło się na jej powrót, jednak równie dużo było zawiedzionych tym, że w ramach ostatniego Legendary Dinner Hour stworka zastąpiły legendy jeziora. Najwyraźniej jednak Niantic przejął się głosami trenerów, ponieważ ogłoszono dzisiaj, że Rayquaza po raz ostatni opanuje na godzinę większość Sal w najbliższą niedziele. Wydarzenie rozpoczyna się 1 września o godzinie 18:00 czasu lokalnego, a kończy godzinę później - punkt 19:00.

Uwaga - warto pamiętać:
  • Po pokonaniu bossa raidowego istnieje szansa na spotkanie Rayquazy w wersji lśniącej (Shiny).
  • Rayquaza zniknie z raidów 2 września o 22:00 czasu polskiego.
  • Ma to być ostatnia szansa na zdobycie Shiny Rayquazy w 2019 - czyli prawdopodobnie w tym roku Pokémon ten nie będzie dostępny do zdobycia ze zbieranych pieczątek.
Lśniąca Rayquaza

Szukając dobrego miejsca na udział w raidach, warto zapoznać się i/lub dodać coś od siebie w temacie na naszym forum, w którym piszemy o popularnych punktach raidowych zbiórek. Na ten moment na liście znajdują się cztery pozycje - zachęcamy do pisania o nowych miejscach!