Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/printthread.php 16 require_oncePokemon Valhalla Forum
Zemsta Mewtwo EWOLUCJA - Wersja do druku

+- Pokemon Valhalla Forum (http://forum.pokemony.com)
+-- Dział: Bieżące wydarzenia (http://forum.pokemony.com/forum-89-Bie%C5%BCace-wydarzenia)
+--- Dział: Newsy (http://forum.pokemony.com/forum-58-Newsy)
+--- Wątek: Zemsta Mewtwo EWOLUCJA (/temat-10039-Zemsta-Mewtwo-EWOLUCJA)Zemsta Mewtwo EWOLUCJA - Nilson - 1.03.2019

Chociaż Pokémon Day, który marketingowo zmienił się już w Pokémon Week, dobiega końca, na oficjalnym, japońskim kanale YouTube opublikowano kolejną bombę! Mewtwo Strikes Back EVOLUTION, remake pierwszego filmu z 1998 roku, doczekał się zwiastuna!


Zemsta Mewtwo EWOLUCJA, będzie pierwszym pełnometrażowym filmem Pokémon, do którego stworzenia wykorzystano w pełni technikę animacji komputerowej 3D.

Niestety, pierwsze reakcje fanów nie są pochlebne, na pierwszy ogień krytykowana jest oczywiście nowa szata graficzna. Po tak krótkim zwiastunie, ciężko wyrazić konkretną opinię natomiast rzeczywiście zostawia wrażenie jak gdyby wszystkie stworki wykonano ze świecącego plastiku.

[Obrazek: 450_1000.jpg]

Drugim zarzutem jest fakt, że Mewtwo Strikes Back EVOLUTION jest filmem...na który nikt nie czekał. Ostatnie dwa filmy kinowe przedstawiały, z lepszym lub gorszym rezultatem, świeży kierunek dla animacji a tymczasem na 2019 rok zapowiedziano kolejny, bazujący na nostalgii krok w tył. Nie wspominając już, że prawdopodobnie nie doczekamy się pełnoprawnej kinówki z regionu Alola.

ミュウツーの逆襲 EVOLUTION trafi do japońskich kin latem 2019 roku.


RE: Zemsta Mewtwo EWOLUCJA - mirden93 - 1.03.2019

Jest jest jest !!!! Misty i Brock są w obsadzie tak jak obstawiałem na 99% Big Grin na japońskim Twitterze Japończycy tez są z tego mocno zadowolenia bo jest masa komentarzy, że dziękują twórcom za to ze Takeshi i Kasumi pojawią się w obsadzie Big Grin.

Mam nadzieje, że dodadzą małe wstawki tak żeby ten film nie był typowym 1:1 ale też zęby wielce nie namieszać nowościami. Co do wszystkiego w 3d hmmm.... wygląda to lepiej niż myślałem Smile Postacie są trochę takie jakby "za bardzo" plastikowe, ale po obejrzeniu któryś raz z rzędu trailerka wyglądaj okey. Najgorzej chyba Ash bo pokemony wyglądaj akurat fajnie. Reszta naprawdę robi wrażenie imo.

PS co do tego, że film zawiódł to wątpię bo lików zwłaszcza tych japońskich na Twitterze łapie multum, największy zarzut jest do wyglądu postaci, że wyglądają dość sztucznie, ale reszta już ok.


RE: Zemsta Mewtwo EWOLUCJA - Shad - 1.03.2019

To uczucie gdy Amerykanie zrobili lepszy model 3d mewtwo niż Japończyki :-D. Matko, to 3d to porażka. I to jest dowód że pokemony najlepiej wyglądają w 2d. Jedynie na co liczę to na poprawne tłumaczenie. Tyko dla nowej translacji będę w stanie tę animację zobaczyć.


RE: Zemsta Mewtwo EWOLUCJA - KNB1307 - 1.03.2019

Co jest wszyscy rysownicy na urlop poszli?
Wolę obejrzeć oryginał na VHS.


RE: Zemsta Mewtwo EWOLUCJA - Makion - 1.03.2019

Pierwsze wrażenie? Ale gniot graficzny. Zwłaszcza ludzie koszmarnie wyszli. Chyba japończycy się nie nauczyli, że przerabianie anime na film z grafiką 3d wygląda najwyżej komicznie.

PS:
Byłem za młody, by obejrzeć oryginał w kinie, więc nie mam sentymentu do Mewtwo Strikes Back. Niestety nie czekam na tę wersję Wink


RE: Zemsta Mewtwo EWOLUCJA - cpp15945 - 1.03.2019

jakby to był OAV'ka, która nie była by promowana na równi do najnowszych gier pokemon, to wszystko bym wybaczył, nawet plastikowe twarze i animacje gorsze niż w Jump Force

Ale nie... to jest kinówka, ma mieć numerek 23 na końcu

to juz wolę ten numerek oddać pikaczowi z ameryki, dla mnie ten cgi gniot nie istnieje


RE: Zemsta Mewtwo EWOLUCJA - Maddox - 2.03.2019

A ja napiszę że osobiście wolę spędzić czas z moim super zielonym ufo gościem Wink

Tak, naturka sassy, wiem.